Jump to content

Crysis


G!!!

Recommended Posts

Meni bas lose radi u 1280 na high, na medium radi lepo, ali ne mogu da verujem da je igra toliko neoptimizovana, a ni ne izgleda nesto spec. Kapiram da u very high izgleda vrh, ali na medium i high je cod4 mnogo lepsi, i optimizovaniji. Probacu da kloknem procesor i graficku, da vidim kako ce onda da radi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zbrzali su je do jaja, mogli su da otpimizuju to za bar jos 20-30%

tek ce mi se danas skinuti, 3 dana cekam, samo padaju linkovi k'o muve.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

placam rapid, ima mnogo vise stvari ;) par puta sam cimao ivana da mi nadje neke stvari na newsu, nikad nista nije nasao. rapid ftw!1

elem, javljam utiske popodne ^_^

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao ta iskustva da ne mogu nesto da nadjem, evo repostovali sve sezone veselih sedamdesetih i vec sam skinuo 4 sezone :D

Elem, preko news-a mozes da skidas fajlove starije i od 100 dana.. ali ko ce sad da radi komparaciju news vs rapid.. tebi jedan zavrsava stvari (delimicno:P), meni drugi :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao ta iskustva da ne mogu nesto da nadjem, evo repostovali sve sezone veselih sedamdesetih i vec sam skinuo 4 sezone :D

Elem, preko news-a mozes da skidas fajlove starije i od 100 dana.. ali ko ce sad da radi komparaciju news vs rapid.. tebi jedan zavrsava stvari (delimicno:P), meni drugi :)

Kad si vec to spomenuo ajde shibni mi nzb te serije, plx :)

mozes na exileus@gmail.com

ili daj link ako imas

Link to comment
Share on other sites

webpunkt ima odlichne rs linkove koji retko kada pucaju, a i najcesce su sa passwordima

odlichna igra, bash mi je extra gejmplej, mozesh da se shunjash a mozesh da budesh rambo (mada tada ti nano suit slabo pomaze :))

rambbooo voziii kamiiiooouunnn =))))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

very high? mislish na dx9 tweak?

nije mi jasno kako je na desnoj slici nebo i sjaj sunca kao sa tweakom za very high, a opet na levoj slici je detaljnija textura na planoini iza?

ja imam i defitnivan utisak da je na istim podesavanjima demo izgledao lepse

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moram da konstatujem da je malo dosadna igra...pored fora sa odelom i modovanjem oruzja, sve je ostalo deja vu. da imam neku besnu masinu, i da sve to izgleda i ide OMG, verovatno bi mi bila daleko zanimljivija. jeb'o ti taj koncept :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa kruom, dosta vec vidjeno, smor, prelazim na SoF [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa poenta FPSa je da izgleda sjajno bajno to mu i jeste svhra :| izem ti fps ako moras da ga igras na low... jeste neoptimizovano je za danashnje kante, ali to je bilo za ocekivati, jer nijedna generacija GPUova koja je dolazila odmah iz novog DX nije se dobro pokazala... tako je zadnjih 7 godina otprilike...

btw sof je izgleda najgore djubre koje se ove godine pojavilo... odmah ispred one area 51

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izgleda da jeste, tuga, a CoD sam zavrshio, rsmo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo kako izgelda kod mene, sve med setovanja osim shadera koji su na high + nekoliko tweakova.

18014337pn6.jpg

prvo u konzolu kucajte con_restricted=0 pa onda sledece

r_UseEdgeAA 2 ovo je neka vrsta AA, nije global, vec na neki nacin bluruje iskrzane ivice na zbilju bez da se gubi framerate, mozda 1-2 fpsa, zavisi od pozicije

q_Renderer=3 kome smeta penaglashena zelena boja, na drvecu , ovo daje neku realniju boju koja je na very high podeshavanjima, isto se minimalno gubi fps a drasticno menja izgled.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Presao. Utisci? Osecam se kao da sam igrao tehnicki stres test za graficke karte. Igra nema sta da ponudi vise osim svog izgleda. Ocigledno su planirali ekspanzije gde igras druge nano-ratnike iz svog tima, znaci max 2 ekspanzije i ocigledan nastavak koji mozemo da ocekujemo posle FarCry 2 najverovatnije. Nisam odusevljen ali nesumljam da ce igra da dobije "FPS of the year" tag na "vecim" review stranicama/magazinima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...