Jump to content

Crysis


G!!!

Recommended Posts

jbg ne znam sta bi drugo ocekivali od ekipe koja je radila farcry i kojima je ovo malte ne nastavak doticne igre :)

Far Cry 2 izgleda mega ... gled'o prezentaciju, bas je delovao super. Crysis je kao bio nastavak dok ovo nisu najavili, sad ga mozhemo posmatrati odvojeno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

overite ovo

http://www.gametrailers.com/player/19965.html?type=

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=11972

The CEO of Crytek said that they had to take the highest level of shaders out because people would not be able to run them - he said that in a year - when the hardware catches up they will release a patch, or update and crysis will [again] be next gen.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sa strane sto igra deluje kao preradjena verzija farcry-a, ali mi uopste nije jasno sta bi sa ovim "kupi sada igraj za dve godine udobno". Mislim ok je imati nextgen grafiku i to, ali cemu vajda ako to moze da pokrene samo jako mala populacija ljudi? Platis komad softvera sada, da bi sutra, kada budu stvoreni uslovi, video celokupnu stvar?!

Znam da je i ranije bila ovakva situacija, ili bolje receno povezano sa uzletom 3d grafike i raznih kartica za ubrzanje. Skoro da ne prodje momenat tj. izlazak nekog naslova koji, sa strane sto je cesto uzasno optimizovan i treba ga krpiti 2-3 puta, ne pruza obecano i izvikano vecini.

Nikako da promene doticni model plasiranja igara (koji malo-malo namece zamenu pola racunara), vec sve vise povecavaju jaz izmadju mogucnosti softvera i mogucnosti hardvera.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako se realno pogleda, nemoguce je napraviti igru kao Crysis dovoljno brzo i istovremeno optimizovati. Vec godinu dana imash DX10 kartice i vistu, a Crysis je tek prva igrica koja to sve native podrzava. Da ne pricham koliko je truda otishlo na to da bi se napravio engine i 3D grafika koja se koristi u igri...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nuked

yes - bad.crack_not.working.on.vista_64bit.exe.not.cracked

koliko videh po forumima jos nema odradjene verzije za 64bit vistu

da, videh da je nuked za 64bit vistu, oladio si me sinoc :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...