Jump to content

Crysis


G!!!

Recommended Posts

http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

1.7 gb

dx10 uzasno zahtevan, ali zato izgleda filmski

DirectX: 10

Resolution: 1280x768

Settings: Very High (all)

Antialiasing 4x

CPU Benchmark: 18,51

GPU Benchmark 19,99

q6600

2gb ram

8800gtx

downloading, 87%

http://img3.freeimagehosting.net/image.php?cb2be7dd71.jpg

http://img3.freeimagehosting.net/image.php?e597fd3e52.jpg

http://img3.freeimagehosting.net/image.php?81b4559ff8.jpg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i nvidiji i atiju jedan labud .!. :P

shalu na stranu, nvidia sve jedva ceka da izbaci neki novi model kad nemaju konkurenciju, a ati ce da prodje ko 3dfx, nece naravno , ali koja korist od konkurencije kao shto je ati :P. Ovo bash nema mnogo veze sa crysisom , ali cisto da se ispraznim :P

sad vezano sa igru ,kapiram da ce moci preko podeshavanja da se nadje neka sredina za glatko igranje, ali opet nije to to. Zivo me interesuje kako ce vodeci gaming siteovi da ocene ovo.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma sredice se AMD, sve to ide u krugovima, tako da ja tu ne vidim neki veci problem.

Meni je crysis bio skroz ok kad sam ga probao, doduse na kratko pa ne znam sad bas kakva je prica a i svi segmenti igre pa se bas radujem demou, samo kad bih nasao vremena da ga odigram :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam uvek za to da kad vec prave fps da ga izbace da izgleda i ponasha se mamojebachki prema top harvedu u to vreme i da iscrpi iz njega sve ( i da bude skalabilan prem starijem hrdwu )... po svemo do sada krajzisu je to uspelo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

auh al ce ovo biti dobra igraaaaaaa... koliko dobra toliko i zahtevna nazalost, mada na sveopsti kvalitet danashnjih igara to je cena koja se mora platiti....

zaista kod mene na x2 4000, 2 giga i 8800gt320 veoma slabo radi u dx9 sa pola podesavanja na mid a pola na high u 1280

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

auh al ce ovo biti dobra igraaaaaaa... koliko dobra toliko i zahtevna nazalost, mada na sveopsti kvalitet danashnjih igara to je cena koja se mora platiti....

zaista kod mene na x2 4000, 2 giga i 8800gt320 veoma slabo radi u dx9 sa pola podesavanja na mid a pola na high u 1280

meni radi slabo u 1280 sve high u dx10 ver, a na mid radi bez seckanja, mada je razlika nebo i zemlja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja pokrenuo, radi sve na high fino, mada imam utisak kao da bi moglo da radi i koji frejm bolje. Inace c2d, 3gb, x1900xt ... posto ne mogu pokrenuti u dx10, ne mogu vam ni preneti sve te fine utiske ;) ali ocigledno ce graficka postati usko grlo za nove igre, pa cu je morati menjati u jednom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

sa shaderima na high igra zaista izgleda prelepo samo josh da radi u 40+ fpsa tako

moj setup je: shaderi medium, texture low, object detail low, postprocesing high, ,shadows med, ostalo je manje vishe nebitno, uglavnom medium i 1440x900. 8800gts, c2d tu uspeva da izgura 40~60 fps-a. Jbg kad volim visok framerate :P , a cini mi se da se sa low setovanjima za texture ne gubi puno.

dx10 jeste zahtevan ali samo na max podeshavanjima, na med i nize se ne oseti puno razlika izmedju devetke i njega.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

upravo se spremam da pokrenem igru, wish me luck.

edit: nisam preterano odusevljen :\

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...