Jump to content

Turnir u igraonici Inferno(Vrbas)


Recommended Posts

Naravno da ima za Vrbas iz BG-a .

Bice ti skuplje ako budes prvo ns pa vrbas .

Ovde deru jako sa kartama , ovaj a voz ti je odlicno resenje da ides do ns-a mozes i za dzz. Pa onda busom do Vrbasa

Ili ako hoces das 50 dzindzi kondukteru.

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nece se niko stekati za 50 din, niti voziti u nekom 'gepeku' nekog busa ili voza da bi ustedeo istih 50 din, kapiram da ljude zanima najlaksi nacin s obzirom da je razlika u ceni mala, a to je autobus :)

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Pa nece se niko stekati za 50 din, niti voziti u nekom 'gepeku' nekog busa ili voza da bi ustedeo istih 50 din, kapiram da ljude zanima najlaksi nacin s obzirom da je razlika u ceni mala, a to je autobus :)

Razlika u ceni nije mala, voz je DUPLO jeftiniji!

@Miki: bus je bolji zato sto ide cesce jedino to! ... voz nije nista sporiji ni neudobniji .. znam iz iskustva [8D]

a za ono sto si me pitao na private reko' da ti odgovorim ovde ako me jos neko to pita eventualno :P

Imam prevoz(kola) ali me vozi neki lik koji je u principu ortak od ortaka, tako da mi je trulo da ga cimam za jos nekog njemu totalnog stranca. Iskreno sam ti rek'o o'ma [:D] ok? ...

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Razlika u ceni nije mala, voz je DUPLO jeftiniji!

@Miki: bus je bolji zato sto ide cesce jedino to! ... voz nije nista sporiji ni neudobniji .. znam iz iskustva [8D]

a za ono sto si me pitao na private reko' da ti odgovorim ovde ako me jos neko to pita eventualno :P

Imam prevoz(kola) ali me vozi neki lik koji je u principu ortak od ortaka, tako da mi je trulo da ga cimam za jos nekog njemu totalnog stranca. Iskreno sam ti rek'o o'ma [:D] ok? ...

Naravno, to postujem :)

cu @lan

Link to comment
Share on other sites

Brate, nisam vezbao al uzimam cisto da pinkiju nabijem na nos (gori je od ToD-a po tom pitanju) KEKE

edit: odnosi se na VoOdoO-ov post :)

Da, ja ti onda prepustam moju gajbu ako osvojis, i sledeci put neces spavati na otiracu!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Pa nece se niko stekati za 50 din, niti voziti u nekom 'gepeku' nekog busa ili voza da bi ustedeo istih 50 din, kapiram da ljude zanima najlaksi nacin s obzirom da je razlika u ceni mala, a to je autobus :)

Hahah kakav gepek od kakvog busa , sta lupas bre ja sam mu rekao kako mu je najbolje tj. jednu od opcija jel je decko lepo pitao kad , kako , gde i sta .

Ako cemo tako moze i taksi da uzme do vrbasa za 50 E ako mu nije frka sa kesom mislim jbte samo sam rekao najjeftiniji nacin :)

Inace voz je ubedljivo najjeftiniji i samo se malo duze putuje nego busom , a sto se tice komocije valjda si putovao vozom .

Link to comment
Share on other sites

Ako sam ja sponzor, sredicu da krtica uzme bez frke, svima secem prste ko ima drugo misljenje :D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi 70 % dolazim na tur nasao sam prevoz za dzabe do Novog Sada , u NSu imam uju kod kojeg bih spavao jednu noc i ujutru na tur , tih 30 % je ako me ovaj za dzabe prevoz ispali i onda bi mi bilo mnogo skupo da idem busom i ne bih dosao ... kako vidim ovaj tur ce trajati 3 dana ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...