Jump to content

Marija - Zabjelo


Recommended Posts

Brutalno nasilje u podgoričkom naselju Zabjelo

Mučile devojku pa snimak objavile preko interneta

PODGORICA - Policija je uhapsila i zadržala tri Podgoričanke koje su osumnjičene da su zlostavljale jednu devojku iz Srbije i video zapis o njenom mučenju postavile na internetu.

Na šesnaestominutnom snimku pod nazivom „Marija Zabjelo“, koji je video kamerom sačinila jedna od uhapšenih, vide se mučne scene kako dve devojke vezuju, šamaraju i cepaju odeću žrtvi, nazivajući je najpogrdnijim imenima.

Dok sedi na kauču, žrtva je okružena bivšim prijateljicama, koje se nad njom surovo iživljavaju. Navodno joj se svete zbog prevare, optužujući je za intiman odnos s mladićem jedne od mučiteljki. Jedna od dve devojke, s podgoričkim naglaskom, koje grubo vređaju žrtvu, u jednom trenutku uzima makaze i seče joj kosu.

„Ovaj deo sam ti malo istepenovala“, čuje se glas devojke dok reže pramenove kose, a šamari stižu sa svih strana.

Potom joj istim makazama seče majicu, tako je žrtva do pojasa ostala naga. Sve vreme se čuju psovke i uvrede, a žrtvu teraju da i sama to ponavlja.

Jedna od akterki užasavajućih scena na video zapisu spominje novac koji joj je, navodno, davala, kao i nadimke nekih muškarca, a jedna od devojaka krvnički udara i vređa žrtvu.

Na snimku se vidi da devojka koja je izložena nasilju i poniženju ne pruža otpor, deluje kao omamljena i ne odaje utisak da je svesna što joj se događa.

Snimak je proteklih dana kružio Podgoricom i razmenjivan je preko mobilnih telefona i računara.

Prema nezvaničnim informacijama, tri Podgoričanke su srpsku državljanku držale u jednoj kući u podgoričkom naselju Zabjelo. U saopštenju Uprave policije MUP-a Crne Gore se navodi da je devojka iz Srbije od 2004. godine više puta boravila u Podgorici i da je pre nekoliko dana uspela da se vrati u Srbiju. U saopštenju još stoji da policija radi na prikupljanju dokaza i da će u zakonskom roku procesuirati ceo slučaj. Posle saslušanja u policiji, očekuje se da će osumnjičene uz krivičnu prijavu biti privedene istražnom sudiji podgoričkog Osnovnog suda.

Policija do sada nije otkrila identitet osumnjičenih.

Izvor: blic.co.yu

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=14241

(tamo imate i slike, doduse zamuceno je lice)

ako admini dozvole mogu staviti i link video fajla.

Edited by a new display name
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

strashno. ovo mi je isto hit.

Blagoja Paraš, iz Gornjih Garevaca, dovezao je Sanju Lajić nakon večernjeg izlaska i zaustavio svoj „jugo 45“ u Ulici Ive Andrića, ispred broja 16, nedaleko od Sanjine kuće. Nakon rasprave u kojoj je, prema nezvaničnim informacijama, Sanja saopštila Blagoji da raskida njihovu vezu, on je iz automobila izvadio pištolj CZ, kalibra 7,62 milimetra, za koji inače nije imao dozvolu, i ispalio nekoliko hitaca u Sanju, a potom pucao sebi u slepoočnicu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

realno, ako su drugarice i ako se ova karala sa nekim tipom s kojim nije trebala, i treba da je mrce!:)

i da:

gief clipz!one

p.s. - jedino sto crnogorke mrce srpkinju, nadam se da to nema neke veze:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@dovla

samarali su je, isekli joj jicuma da bude gola i ceo grad je video kako je ove samaraju, tuku, sisaju, videli je golu (dobra sisa btw) i sl...

nije u pitanju da li je ona to zasluzila

kresnula se sa deckom od te jedne, a bile su drugarice

verovatno jeste, ali, jbg

gari neki kershme sigurno :D

edit

@loopy

a admini ga pogledali :D

Edited by a new display name
Link to comment
Share on other sites

dobro, ali ne znam, to kod mene ne bi proslo kao mucenje, vise mozda kao maltretiranje ili cimanje ili tako neki blazi izraz...plus sto ne znamo da li je zasrala to sto joj prebacuju i koliko je to bilo ozbiljno i kako se ona postavila u vezi sa tim.

edit: citam dakijev post. pa taj rad, ako je sigurno da je prejebala ortakinju, slobodno nek joj odseku usi pride, izvade oci i bace u kavez sa medvedima:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

edit2

@ loopy ili neki drugi admin

a jel smem da kazem ljudima barem sta da kucaju u google ukoliko zele da vide snimak?

@doolio

opet ponavljamo onda onu pricu sa golom devojkom.

sta god da je uradila, da li je zasluzila takav hjumiliejsh pred javnoscu?

da su uradile to u privatnosti mozada i ne bi bila tolika halabuka

Link to comment
Share on other sites

edit2

@ loopy ili neki drugi admin

a jel smem da kazem ljudima barem sta da kucaju u google ukoliko zele da vide snimak?

@doolio

opet ponavljamo onda onu pricu sa golom devojkom.

sta god da je uradila, da li je zasluzila takav hjumiliejsh pred javnoscu?

da su uradile to u privatnosti mozada i ne bi bila tolika halabuka

dobro, nisu morale pred javnoscu. ako se secas, ja sam na topicu o goloj ribi ona druga zgrozena, ogorcena i besna strana, a ne ona 'ko je jebe' strana:) tako da ono...meni je barem bitna razlika izmedju dva dogadjaja to sto je oovaj 'istopolni', tj ribu ne bih nikad mrcio ikad, ali ortaka odvesti u planinu, vezati za drvo i seci mesec dana:) a drugarice nek se bave ortakinjama:)))

ceo fazon je u tripu sto ne odgovaras pred zakonom za neveru, preljubu, kad zajebes ortaka i sl., a odgovaras za mrcenje lika kakav god da je:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ceo fazon je u tripu sto ne odgovaras pred zakonom za neveru, preljubu, kad zajebes ortaka i sl., a odgovaras za mrcenje lika kakav god da je:)))

sex nije zlocin prijatelju, navikni se na to :))

nego ne kapiram kakve veze ima to sto su devojke u pitanju ?

onaj narkoman iz proslog topica bi tom logikom imao vise prava da maltretira svoju zenu ako ga je prevarila, nego sto ove imaju neku ortakinju

i da - mucenje je stvarno izraz koji navodi na nesto drugo dok ulazis na topic

p.s.

jel se jos nekome cini da iz Doolia izbija neka mracna strana u zadnje vreme :))

nekako mi se od onog opustenog lika sve vise cini opasno ...

te bi mucio, te bi sekao ortake mesec dana ...

nema sanse da ja kod njega ikad odem kao kod lekara ako mi ne bude dobro - ko zna kad ce da prsne :D

Link to comment
Share on other sites

ahahahahha:)))

evo ti odgovor iz prve ruke:

nemas cega da se plasis, i dalje sam opusten i nisam opasan. jedino sto mi se desilo tipa dva puta u poslednjih par godina da me prodaju ortaci na ovaj fazon i to prilicno solidno, pa sad imam izrazeno misljenje sto se tice tih stvari:) i nisam nista uradio nego sam ih kolektivno prezreo, je li, kao pravi mali uzorni gradski decko i onda sam skontao da ih treba seci mesec dana, a ne prezirati, odjebati i tako to. prezirem i odjebavam ako mi se ne vrate pare ili ako pricaju o meni iza ledja, ali ovo u buducnosti ako mi se ne daj boze desi opet, neko ce da postavlja topike po ruru:)))

tako da razumem coveka kome se desi takva stvar i on uradi nesto nezamislivo tom liku. pogotovo sto bih ja pre ubio sebe, ali bukvalno nego smaro ortacima ribe, a kamoli jebo. napravis mentalnu blokadu, to je ortak, to je njegova riba, ne dirati, sealujes memento i uzivas:)))

a sto se tice prsnjavanja, relativno sam i prso u tom nekom periodu (ne klinicki fala bogu:) ), ali sad sam skroz opusten, opusteniji nego ikad, embraceujem zivot i pozdravljam drvece i ptice i zadovoljan sam zivotom. samo sam promenio stav sto se tice te jedne stvari, nadam se da primecujes da samo na toj temi izvire mracna strana iz mene:)))

sex nije zlocin prijatelju, navikni se na to :))

seks je najmanje bitan u celoj prici:)

starbak:

1 - zar mislis da sam toliki debil da bukvalno to pricam?:)

2 - ako si zaboravio, ja sam isto studirao pravo, cale mi je pravnik, sveca mi je pravnik, svaki dan procitam nesto pravno:)))

3 - ispravicu se - ne mislim na preljubu, tj relaciju ortak-riba, muz-zena, nego ortak-ortak i ortakinja-ortakinja, znaci, prevari ti svoju ribu, sta ja znam, okolnosti, kurac palac, ali da tripujes ortakovu ribu, to mi je vece dno nego da si silovao dete:))) pa sad ne znam koliko da si opcinjen njome, bio pijan tada, drogiran, lud ili sta god. a da ne pricam o tome da perfidno skupljas informacije sve vreme svesno i sistematski pod velom dobrog druga (ups, ovde cu da prekinem):)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da su je tek tako maltretirali, iz snimka se moze naslutiti da je skinula jednoj od te tri decka, sto je neko i pomenuo .. samo maltretiranje svakako ne odobravam ali sa dobrim razlogom... sto je, verujem, u ovom slucaju tako, i moze da se progleda. ovoga ima sigurno, mozda ne u ovako ekstremnoj varijanti, ali samo psihicko zlostavljanje postoji, mislim na odbacivanje iz drustva i slicno.

na snimku se moze videti i da devojka nije bas skroz strejt, dal je na drogama, dal je pijana ja ne znam, ali da je normalna- nije.

cilj je definitivno bio taj da se ona javno ponizi, sto su te tri devojke uspele, i koliko cujem prosle su bez ikakve kazne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...