Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

U toku je proletnji Upfronts u SAD gde mrezhe predstavljaju sledecu sezonu serija oglasivacima i medijima (u okviru tog eventa je onaj lethal weapon od juce)

Danas CBS predstavlja svoje...i u okviru svog eventa prikazali su prvi tizer za novu Star Trek seriju koja krece sledece godine i za cijim kormilom je megacar Brajan Fuler (serija je jos uvek u predprodukciji, ne zna se nijedan glumac il glumica)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a) nakon "uspeha" sa adaptacijom Preachera, Seth Rogen i Evan Goldberg ce da rade jos jednu seriju po strupu Garta Enisa - The Boys. Nema infoa ni kad ce ni kako ce da rade adaptaciju, samo da rade na njoj.

b) Noah Hawley pustio prvi info o trećoj sezoni Fargoa. Desava se 6-7 godina nakon prve sezone i pokretac price je konflikt dva brata blizanca koje će da igra Ewan McGregor. Navodno da nece Ćnasilno pokusavatiĆ da ubacuje u S3 likove iz S1 nego ko naleti =o)

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2016 at 8:05 PM, Kole said:

medju gomilom novih serija koje krecu sledece sezone ovo deluje...drugacije =o)

 

Iz nekog razloga me podseća na Drawn Together, možda zbog ovog fazona da je lik He-Man al' zapravo nije :)

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kole said:

a) nakon "uspeha" sa adaptacijom Preachera, Seth Rogen i Evan Goldberg ce da rade jos jednu seriju po strupu Garta Enisa - The Boys. Nema infoa ni kad ce ni kako ce da rade adaptaciju, samo da rade na njoj.

b) Noah Hawley pustio prvi info o trećoj sezoni Fargoa. Desava se 6-7 godina nakon prve sezone i pokretac price je konflikt dva brata blizanca koje će da igra Ewan McGregor. Navodno da nece Ćnasilno pokusavatiĆ da ubacuje u S3 likove iz S1 nego ko naleti =o)

 

Zapravo koliko sam ocekivao Preacher je krajnje paaaaa odlican o.O

Preneli su taj duh tog sveta sto je po meni primarno. Cak i likovi "lice" na one iz stripa. Doduse nisam neki veliki fan preachera.

Za Boyse ne znam sta da kazem... Simon Pegg im treba za to, decki bez njega nemaju smisla. Jako jako jako dobar i surov strip, jako veliki potencijal, ali MORA bas stripski da se odradi, a mislim da ce oni furati tu neku realisticniju pricu i da ce je usrati.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

za boyse treba budzhet kao sto ima GoT (ili jos veci) plus da se ide na hard mature rating jer mislim da bi stvar postala previse drugacija bez over the top nasilja 
iako je wee hjui crtan po simonu pegu, i bilo bi super da je free, relano peg je sada 10 godina stariji i mogu slobodno nekog mladjeg da nadju...tj meni se cini da je bitnije pogoditi prave ljude za butchera, homelandera, mothers milk i ostale "heroje"...tj nekolicinu "suitsa" lako nadjes medju potcenjenim karakternim glumcima americke tv industrije, ali svako ko izgleda kako bi heroji iz boysa trebalo da izgleda (plus da zna da glumi) vec ima ugovor sa marvelom ili DC-om...no dobro, ako oni imaju dobru volju, samo napred, gledacemo na sta lici =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://deadline.com/2016/07/the-russo-brothers-cult-classic-gang-film-the-warriors-tv-paramount-hulu-1201782686/

Prva reakcija na ovo mi je "ne dirajte Warriorse ffs"
nakon sto sam se smirio ;oP poceo sam da se nadam na cela stvar ne bude toliko losha...ipak braca russo nisu random tardovi (a cak su i rogen i goldberg uspeli da naprave ok preachera =o))

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem to... Mislim Warriorsi em sto su kultni film em su vanvremenski. Svaka adaptacija toga u danasnjem vremenu da se prilagodi "modernim" generacijama ce biti parodija originalne ideje i kao takva od starta osudjena na propast.

Neke stvari ipak ne treba dirati...



Za preachera je i meni bilo potpuno neocekivano iznenadjenje (pozitivno, em sto su kasting pogodili, em sto je prilagodjena prica sasvim sasvim ok, barem prvih par epizoda sto sam pogledao)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

warriorse isto ne mogu da zamislim uopste u nekom drugom periodu sem u 70im, nadam se da nece dirati setting i period

teoretski, serija koja daje vise vremena za teskobno nocno probijanje na drugi kraj grada i interakciju sa raznim drugim bandama nudi vise mogucnosti, uostalom film je kondenzovana verzija izvorne knjige, ali i to je maksimum 8-10 epizoda...sta onda? da li planiraju mini seriju ili da nastave "Vesele avanture Warriorsa sa koni ajlenda" na osnovu spin-off stripova ili tako nesto ;o))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

One year on since the second season of HBO's "True Detective" came to a close, many have wondered if there will ever be a third installment of the anthology crime franchise.

Speaking at the Television Critics Association on Saturday, HBO head of programming Casey Bloys says: "It's not dead. We are hoping for a third season. It's a very valuable franchise for us...I'm not sure we have the right take for a third season yet."

Show creator Nic Pizzolatto is under an overall deal at HBO and is working on other things, meaning a third season will likely have somebody else writing and Pizzolatto only serving in a supervisory capacity.

Bloys also spoke about the status of the long-in-the works "Deadwood" movie from series creator David Milch. Bloys says: "David is writing the script. We haven't read it yet. I imagine it will be very good." Bloys said the network won't commit to a greenlight just yet, but he "feels good about it."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...