Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

pogledao e1s33 SNL-a...ima genijalnih momenata, ali ono sto je meni obelezhilo ovu epizodu je bila degradacija njiove najbolje glumice tamo - amy poehler - sem odlichnog pochetka, gotovo svaki vic pisan za nju/koji ona izgovara je bio tako mlak i losh da to nije normalno...takodje, nekotj najjachi deo SNL-a - vesti - je sada najloshiji, jednostavno pisci snl-a kad probaju da se bave politichkom satirom i to serviraju publici koja gleda jona stewarta, stevena colberta i bila mahera (ili bilo kog jednog od ove trojice) to sve izgleda jako, jako jadno...

ali zato maya, andy i kirsten su ponovo vrh vrhova, a minijatura darrela hammonda na pochetku je zlata vredna

Link to comment
Share on other sites

akonto reapera - pa wessel je svkai put drugachiji (tako sam shvatio, jer ako nije onda totalno what stija said)

za snl za kirsten sam se pokochio na kraju skecha sa "kompetitivnom zhenom" (ne znam kako se zove taj serijal skecheva)...lebron nema tajming no sve sto je bilo sasvim je opusteno nije moron pa da ne zna sta da kazhe majkumu...no zato sledece nedelje...seth rogen...ijaoooo =o))

Link to comment
Share on other sites

izvini bole al uchinilo mi se da si rekao da ti se ne svidja serija sa alisom milano...ic lajk...dud ar ju gej or samting?

objashnjenje: naravno da je charmed to sto jeste, ali iako niko krsten ne gleda tu seriju to ne znachi da se ista treba uzimati kao primer loshe serije...stvaaarno

Link to comment
Share on other sites

ja sam, bogami, krenuo da brišem epizodu kad je pogledam. male su šanse da ću nekada hteti da gledam "reprize", a ovako em imam mesta na hardu em me ljudi ne smaraju da im režem.

Ja sam uzeo dva harda od po 350GB pa nije neki problem (mada mi se particija sa news downloadom vec par puta "prepunila"), ali volim da sve kasnije backupujem na dvd. Problem pre mi je bio sto hard nije mogao da izdrzi da se od vise serija pojavi po 12 epizoda pa da recnem jedan DVD, al' sad to moze da se radi, sto je super :) I onda kako dodje polusezona, tako to srezhem, i super. Sta vise, sad je dual layer pao na normalne neke cifre, pa taman jedan dvd = jedna sezona.

Link to comment
Share on other sites

evo jedna tuzhna vest za tv topic

-nakon 7 godina (prezhivljavanja mnogo toga) sara (sui)sajdl napusta CSI (noooooes /cry)

Disgruntled Fox To Quit 'CSI'

CSI: Crime Scene Investigation regular Jorja Fox is to leave the hit drama after seven years. The 39-year-old actress first introduced the character of forensics expert Sara Sidle in 2000. She is quitting the show in November after failing to agree terms on a new deal. In an exclusive chat with TV Guide magazine, Fox reveals, "A couple of years ago, I decided not to take the raise that was offered me, (which) would have added a year to my contract." The actress admits she still feels frustrated and hurt after CSI producers fired her and co-star George Eads following a salary dispute in 2004. She adds, "I wasn't sure I wanted to give anybody any extra time. And the raise was terrible, to be frank. An extra year for that amount of money? No, thank you." But the actress admits she'll miss her onscreen love interest, William Petersen: "He's the most incredible scene partner I've ever had and he's a great friend. I couldn't have scored any higher than getting William Petersen to be my boyfriend on TV."

also

2 japanca nazvala asterioid po george takeiu \o/

Takei Gets His Own Asteroid

Star Trek and Heroes star George Takei has been honored with his very own asteroid. A huge rock floating around between Mars and Jupiter has been renamed 7307 Takei. Takei, who played Hikaru Sulu in the original Star Trek television series, says, "I am now a heavenly body. It (the honor) came out of the clear, blue sky - just like an asteroid." The asteroid, which was discovered by two Japanese astronomers in 1994, was formerly known as 1994 GT9. The renaming has been approved by officials at the International Astronomical Union's Committee On Small Body Nomenclature.

Link to comment
Share on other sites

hehehe stavi oma spoiler tag il ce ivan da se ljuti ;oP

life je ubava serija, za sada mi se svidzha mnogo, od ovih sto su sad krenule serije oma posle hausa je svrstavam...ono, damien je glavno, nosi seriju i mozhe, sluchajevi su blaah i podredjeni njemu tako da je i to ok...samo se bojim da im ne krene predobro pa krenu da razvlache "glavnu" prichu do tachke ugushenja...

Link to comment
Share on other sites

journeyman nisam pogledao nijednu epizodu josh jer ne postizhem...no! ;o) life ide na NBC-u, NBC-jev primetime je u tolikom kurcu da mislim da ce brojke koje life bude pruzhao biti sasvim zadovoljavajuce da nastavi sa emitovanjem...mislim nadam se =o))...takodje life ide u terminu sa csi:ny i "dirty sexy money" koji ce sigurno biti najgledanija od sve 3 serije ali nemam nameru da gledam istu jer sam zbog glavnog glumca prestao 6 feet under da gledam iako mi se serija svidjala...

inache sutra nova stvar za skidanje sem csi-ja : 30 rock! =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...