Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

2 hours ago, manson said:

OMG!!!!

 

videh ovo ne mogu da verujem 🙂

znači bukvalno imam nostalgija trip na prvi put kad sam gledao ovaj film na tvu tamo oko devedesetih i onda na kraju filma ima najava za drugi deo i šta se u njemu dešava.

i ja sam se onda tripovao da će naredne nedelje u istom terminu biti drugi deo filma na tvu. dosta sam se razočarao kada ga nije bilo :((

koji najduži klif henger na planeti zemlji do drugog dela filma :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Al' su napljuvali Velmu ovo skoro nisam video. Opet moram da kažem da iz tog Office ansambla ja stvarno nikoga od njih mimo nekoliko nisam zamišljao da će kao krenuti dalje u razvoj svoje karijere pa čak i biti kreatori serija itd. Očigledno je tako bilo i u praksi, izuzev Džima koji hajde da kažemo da je relativno uspešno krenuo dalje, Erin koja je ok prošla sa Kimi Šmit, Majkla ne računam i ove neke goste, ali da će Rajan i Keli da IRL prave dalje svoje filmove/serije mi je bilo suludo, posebno imajući u vidu kako izgledaju i kako glume. Ali eto, dobismo i Velmu 🙂

Quote

 

Yesterday, HBO Max bragged that Velma, the new adult-rated Scooby Doo cartoon, was its most-viewed animated premiere ever. I’m not sure precisely what that says, given that the only other Max original animated series I can even think of is Harley Quinn, plus a bunch of other older series that WB Discovery recently murdered.

But people are certainly talking about Velma, that much is true. Just…not very positively. Velma currently has the lowest audience score I’ve seen for an HBO or HBO Max production, a 7%. To get that low requires not just “review bombing” but your show also likely has to be…genuinely bad.

And it is. Velma is very, very bad.

Velma is so bad in fact, that it’s spawning conspiracy theories that creator Mindy Kaling made what is essentially a parody of what the right wing thinks left wing comedy is like. As in, a show that not just recast most roles with new races, but also features loads and loads of “white guys, amiright?” jokes. The idea is that Kaling is a secretly conservative force in media trying to make the left look bad by making a cringey adult cartoon full of “this rich white guy has a small dong” jokes that the right can point at as everything wrong with race-recasted, social justice-influenced media.

 

Screenshot 2023-01-16 at 08.22.05.png

I uspeo je da ispadne najlošije ocenjeni projekat WB-a ikada i HBO-a u isto vreme 🙂

Link to comment
Share on other sites

možda u TV topic
 

Quote

 

Марко Јанковић, колос са Родоса како је сам себе звао, чувени новинар, радио водитељ и диск-џокеј,  после дуге болести преминуо је у 76. години живота.

Рођен је 1947. године у Крагујевцу где је завршио основну школу и гимназију.

Био је један од оснивача „Студија Б” 1970. године где је прво био музички сарадник, а затим и водитељ. Водио је емисију „Од доручка до ручка” од 1975. године, а паралелно са тим радио је на радију „Пингвин” и „Индеx”.

Године 1979. водио је прву музичку емисију „Поп Експрес” на Југословенској радио-телевизији као и „Недељно Поподне”. Водио је и емисију о школском програму „Велики одмор”. Писао је за новине „Гром”.

Од 2005. године био је на радију „Фокус”.


 

Screenshot 2023-01-18 at 08.06.02.png

Link to comment
Share on other sites

Na pola puta sam kroz Kaleidoskope na Netfliksu, i sviđa mi se.

Heist serija, Đankarlo Espozito i još nekoliko dobrih glumaca. Serija ima foru, a to je da epizode snimane kao relativno samostalne i mogu da se gledaju u bilo kom redosledu. Netfliks je npr. izbacio preporuku za Tarantino cut, gde priča skače kroz vreme poput Reservoar Dogs.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jose Jimenez said:

Na pola puta sam kroz Kaleidoskope na Netfliksu, i sviđa mi se.

Heist serija, Đankarlo Espozito i još nekoliko dobrih glumaca. Serija ima foru, a to je da epizode snimane kao relativno samostalne i mogu da se gledaju u bilo kom redosledu. Netfliks je npr. izbacio preporuku za Tarantino cut, gde priča skače kroz vreme poput Reservoar Dogs.

hm, interesting, interesting, sad sam malo proguglao, nisam ni znao za seriju, zanimljiv mi je ovaj fazon da sam određuješ kojim redom gledaš epizode.

u suštini na kraju imaš jedan završetak, nije kao bendersnatch ali svakako sveža fora za kako gledati. moram da malo pogledam još po netu koje su preporuke 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
6 minutes ago, manson said:

Šta je ovo, klimatske promene serija?

 

Apple provalio da mora dodatno da uloži da bi opravdao to što su izbacili punjač i slušalice, tj. ova serija je direktni spin of od onog videa iz prezentacije kad kažu da izbacivanjem čuvaju planetu!

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mladenq said:

David Fincher officially confirms that there will be no Season 3 for 'MINDHUNTER'. 

"It's a particularly expensive series and, in the eyes of Netflix, we haven't attracted a large enough audience to justify such an investment."

taman da hbo preuzme!

ili Amazon, vole oni i to 🙂

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Znam koliko volite izjave Dženifer Lorens

Quote

Jennifer Lawrence admits her frustration at being paid $5m less than Leonardo DiCaprio for Don’t Look Up

https://www.unilad.com/film-and-tv/jennifer-lawrence-pay-gap-leonardo-dicaprio-dont-look-up-655489-20230220?source=facebookstatic&fbclid=IwAR0yxm1wkPRF2-W6yU-GOtEQ1moUrGTd4w66qSGNit0NpK2YqxEgWUCCG4Q

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jose Jimenez said:

Више волим њене голе слике, али ако нема може и изјава :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...