Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

14 minutes ago, manson said:

Izgleda da nije 🙂 ja skorz i zaboravio na ovo, ne sećam se tačno šta je bilo, ali znam da sam se dobro zabavio i nasmejao, verovatno ću da pogledam poslednju epizodu pred početak nove sezona, da malo osvežim pamćenje 🙂 

pa bilo je zabavno koliko se i ja sećam, ali sad da me pitaš da nisi okačio ovo ne bih se setio ni da postoji 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
14 hours ago, killYg0r said:

Ovo je napad na konkurenciju kako bi ostao samo MTS da preuzme drzavno vodjstvo i sipa samo proverene informacije koje ce partija da filtrira.

Nabijem ih jako sve ako ovo uspe da ubiju SBB.

ne verujem da će to da ubije SBB, b92 televiziju stvarno mislim da niko ne gleda.

prva može biti problem zbog onih serija koje prave a koje iz nekog razloga gleda pola srbije.

veća bol sbbu može biti ovo što je sav sport sad na areni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nek' said:

Ne pratim materiju, ali kazu da B92 bas sad pocinje da prenosi neke utakmice

mislio sam na ovaj "svetski" sport što je pokupila arena. jedino ako nisu napravili dil da b92 prenosi "preko etra" pošto su ovi ipak kablovski.

b92 možda prenosi neke domaće lige i tako to.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, manson said:

lol, šta?

 

hahah, ovi ljudi se drogiraju 🙂

mislim, nema veze promena, nešto se oni tu nisu dogovorili a i ovaj liam nije loš momak, ali ono, kako bre to :))

osim ako ne naprave neku priču da je ovo neki novi vičer a ono je neki stari vičer 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

Nije baš neki relevantan izbor ali ok je podsetiti se 🙂

Quote

 

Scena iz serije "Mućke" u kojoj Del Boj propada kroz otvoreni šank, odabrana je za najsmešniju scenu u britanskim serijama svih vremena.

Dve hiljade Britanaca izglasalo je tu scenu za najsmešniju u anketi koju je sproveo TV kanal Gold povodom 30 godina postojanja.

Ista anketa otkrila je i da su "Mućke" omiljena serija Britanaca sa 29 odsto glasova, dok je Del Boj ubedljivo najomiljeniji lik sa čak 59 odsto glasova.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...