Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Uspeli su odlično da prenesu atmosferu. Najveća zamerka mi je većina kasta, ali je gluma solidna, muzika kida kao i u originalu, a i režija je verna originalu. Dosta su se potrudili, ali mu fali malo onog nečega!

 

The Wheel of Time

Krenuo je na Amazonu. Nije loše, ali me malo čudi nizak nivo nacrtane pozadine. Podseća me na nivo Witchera što se animacije tiče. I mislim da ga je malo pregazilo vreme, tj. da ovaj high fantasy neće baš nešto proći kod publike danas.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bolkonski said:

Uspeli su odlično da prenesu atmosferu. Najveća zamerka mi je većina kasta, ali je gluma solidna, muzika kida kao i u originalu, a i režija je verna originalu. Dosta su se potrudili, ali mu fali malo onog nečega!

 

The Wheel of Time

 Krenuo je na Amazonu. Nije loše, ali me malo čudi nizak nivo nacrtane pozadine. Podseća me na nivo Witchera što se animacije tiče. I mislim da ga je malo pregazilo vreme, tj. da ovaj high fantasy neće baš nešto proći kod publike danas.

ja sam samo video ovaj naslov i podnaslov, made mi giggle 🙂

Quote

 

The Wheel of Time review – Jeff Bezos’s Game of Thrones is destined to be forgotten

Amazon’s new epic provides a stopgap for fantasy fans, but it’s hardly the stuff of legend – and Rosamund Pike was surely just thinking of the cash

 

ili je u pravu ili baš ne voli Bezosa!

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2021 at 1:44 PM, manson said:

Dodali na Netflix, krenuo neko da gleda?

Da li treba da se gleda prvo anime verzija?

gledaj anime i nista vise

sranje je kao sto sam i sumnjao da ce biti

rezija i kamera su upropastili, gluma je prejeftina, kasting promasen, scene borbe kao kada su nasi snimali batu zivotinju kako se bije pre 40 godina, pricu su isekli... muzika valja, tacka

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ronjam po Pajratbeju kao srecno detence. Drugi deo Venom-a,  Shang Chi, Dune, Eternals, Apex sa Bruce Willis-om ima 3.2/10 na IMDB ali cu ga spavako pogledati. Kada pogledas sve filmove koje je napravio Uwe Boll, sve ostalo je "super".  😂 Kao gamer, kako ne pogledati Alone in the dark,  House of the deadBloodrayne, In the name of the King - A Dungeon Siege tale, Far Cry... 

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Maid

Uh jbt, koja drama. Mlada majka sa dvogodišnjom ćerkom beži od muža, postaje beskućnik, i kreće u mačevanje sa birokratskom mašinom i besparicom kako bi mogla da obezbedi nekakav život za sebe i ćerku.

Serija ima spor tempo, i dobro udara na "par pogrešnih odluka i ovo možeš biti ti" emociju, bez da sklizne u HC sranja. Likovi su dobro odrađeni, i svi su redom sjebani na svoj način. Sveukupno topla preporuka za one koji vole savremene drame.

_

BTW Bebop sam odgledao prve dve epizode. Kao film koji je nastao po animeu je đubre - neke stvari su verno preneli, ali većina izmena koje su svesno napravili (npr. karakteri Spajka i Fej) su takav fejl da ne mogu da skapiram zašto su mislili da je to ok. Npr. Spajk je od antiheroja i romantika pretvoren u sociopatu

Ako niste gledali anime, ili ako uđete sa stavom da jedno nema veze sa drugim, dobićete solidnu stylish scifi seriju. A posle odgledajte anime, jer kida.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mikser said:

Gledam Shangchi (onako je, valjda sam ogoogleao na marvel) i nalece sledeci groplan

Kl5SOla.jpg

Ovu kutiju su imali moji roditelji. Koliko li sam samo prasine obrisao sa nje.

nikad video ovo 🙂 jel to neka standardna kutija ili specifična za tvoje roditelje? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Bilo mi je zanimljivo sto sam je video u ovakvoj produkciji, subjektivni kuriozitet. Ne znam joj tacno poreklo, ali datira iz SFRJ i kupljena je kod nas. Ne setih se da je fotografisem pre neki dan...

 

EDIT: promasio sam topik, trebalo je u Sta ste gledali

Edited by mikser
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

ne znam da li zbog mahom retardiranog fanbasea, ali nekako od pocetka ne gotivim ovaj peaky blinders

dao sam joj sansu par epizoda, i nisam video nista sto bi me zadrzalo, vise mi je kao neka lozana za klincadiju nego iole ozb serija

isto.

ne znam šta je ovo mnogo se nešto poklapam sa mladenom

dajte elizabet mos

Handmaids Tale June GIF by HULU

handmaids tale no GIF by Videoland

bolje

mada sad će vudsi da hejtuje

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

ne znam da li zbog mahom retardiranog fanbasea, ali nekako od pocetka ne gotivim ovaj peaky blinders

dao sam joj sansu par epizoda, i nisam video nista sto bi me zadrzalo, vise mi je kao neka lozana za klincadiju nego iole ozb serija

Gledao sam dve ili tri sezone, Ne secam se ni sam vise. Moracu opet jednom da zasednem. Skidao sam sefici + prevode pre malo vise od dve godine.  "Daj Sale boga ti, znas li ti kako se skidaju ti torenti?" Nekada je bilo lakse, praviti se glup da nista ne znas, pa te niko ni za sta ne smara.  

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, drndara said:

Gledao sam dve ili tri sezone, Ne secam se ni sam vise. Moracu opet jednom da zasednem. Skidao sam sefici + prevode pre malo vise od dve godine.  "Daj Sale boga ti, znas li ti kako se skidaju ti torenti?" Nekada je bilo lakse, praviti se glup da nista ne znas, pa te niko ni za sta ne smara.  

Excited Season 4 GIF by The Office

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drndara said:

 The Handmaid's Tale je bas bolesna i teska serija za gledati. The Office jos nisam gledao, ponekad neku epizodu kada naleti na TV-u.

misliš zbog elizabet mos? slažemo se!

office je acquired taste imho, bez tipa pogledane cele prve sezone ne možeš da proceniš da li će ti se dopasti ili ne.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, togFU said:

Toooo, jos jedna serija koju stavljam na listu "odgledati cisto da vidim koji nivo gluposti su dostigli", pored novog Dextera 🙂

ne znam, nakon onog finala prošle godine sa zmijom od dva kilometra, nisam siguran da bih želeo da gledam.

vidim da su doduše iskombinovali svašta nešto, ima i malo Warhammera sa motornim testerama, imaju i oni svog "game mastera" iz Squid Game i tako :))

možda ću sačekati da Igor pogleda pa da javi utiske!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...