Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

4 minutes ago, manson said:

možda ga ponudi neki provajder, pa ti onda bude "džabe" 🙂

 

i tu sam blizu toga da nemam tu opciju 🙂

kod kuće imam samo Orion internet bez TV-a, SBB igrom slučaja jer sam davnih dana uzeo sa internetom ali je tu neki najjadniji TV paket onaj što mora i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A poznati engleski pab je, u čast njihovog grandioznog povratka, rekonstuisao celokupni enterijer da liči baš onako kako ga se fanovi serije i sećaju.

Zidovi prekriveni rustičnim prugastim tapetama, pločice različitog kolorita i razne sitnice, učiniće da svi poštovaoci ovog televizijskog sitkoma osete nostalgiju za starim vremenima u kojima je ova humoristička serija bila popularna.

On 9/3/2021 at 9:03 AM, manson said:

Od novembra kod Bezosa

 

Ovo bih pogledao koju epizodu samo zbog ove ludaje Rozamund.

Link to comment
Share on other sites

Slučajno sam bio u prilici da malo vrtim kanale televizija i onda tu se emituju kojekakve serije ... pa 3/4 onih serija stranih je gore nego domaće serije 🙂 Ja sam mislio da su naše ove Istine i Laži ili kako se zove i to sve što se emituje dno, ali kad vidim šta snima "holivud" u TV serije smislu, ovo naše uopšte nije loše. Neke kvazi-komične pandurske serije (ne mislim na brooklyn ofc) pa onda kriminalističke, pa neki nesmešni sitkomi ... 

Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2021 at 12:56 PM, manson said:

Apple, tako da je za nas u Srbiji torent 🙂

pošto sve drugo plaćamo redovno! :)))

On 9/20/2021 at 1:55 PM, Jose Jimenez said:

Ekranizacija sjajnog stripa o poslednjem muškarcu na Zemlji, pošto su svi ostali jednog dana naprasno umrli. Samo sam skeptičan što je Disney, jer strip ima nekih brutalnih NSFW scena.

 

šteta, nešto su ocrnili seriju po reviewovima koliko videh, ovako deluje zanimljivo u teoriji.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, G!!! said:

pa ima crnkinja u trejleru 🙂

 

ma nije to to, mora da bude u nekoj jačoj roli! :))

15 hours ago, G!!! said:

 meni se iskreno kasting za bebopa i ne dojmi nesto, pogotovo ne za Spajka, mislim de nadjose ovog kratkonogog od 50 godina jbt, siroka klemava faca.... bljaks za mene promasaj

pa kad je popularan a i mora da je upao kao neki producent ili šta god, na ko zna koju šemu 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...