Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

  • 1 month later...
On 10/7/2020 at 9:00 AM, bolkonski said:

Možete za Henrija da kažete šta hoćete ali da nema donju vilicu ne možete!

Možda, dok ne pogledaš ovu Niamh Algar u Raised by Wolves, zeznula ih je sve!

rby.JPG

11 hours ago, manson said:

Baš malopre video, Netflix dodao neku rusku seriju, deluje dobro ovako iz trejlera 🙂 To the lake se zove na Netflixu

 

 

ovo deluje zanimljivo pod uslovom da nema ovaj tipični problem novih ruskih filmova/serija sa scenarijom i režijom 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mama-i-tata-se-igraju-rata-2020-RTS.jpg

 

Nisam ljubitelj domaćih porodičnih serija poput Srećnih LJudi, Porodičnog Blaga, i ostalih orlova, rođaka itd. Zato me je pozitivno iznenadila ova serija.

Crnohumorna komedija/porodična drama o propalom, isfrustriranom glumcu (Kičić glumi sebe :D) pred razvodom, supruzi arhitekti kojoj je dojadilo da ga trpi, i njihovom istraumiranom detetu. Dobra glumačka ekipa, dobre fore (ovo je Kičićev projekat, tako da je maksimalno iskoristio priliku da se sprda na sopstveni račun) , pristojan scenario, priča koja se zaokružuje posle 10 epizoda.

Topla preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Ja odgledao film (koji inace ima mnogo bolji naslov, "Realna prica"), i bio mi je dobar, ali opet nekako nedorecen, kao da je kratko sat i po za celu pricu. I tek onda sam skontao da postoji i serija. Nisam odgledao sve epizode, ali uhvatio mozda 5 komada, i posto znam pricu, bilo mi lako da pohvatam sta se u medjuvremenu desava. Uglavnom, dobra je serija, ok je gluma, dobre su fore, malo osvezenje za ljude koji vole domace filmove/serije, a nisu skoro imali nista dobro da pogledaju.

kao i u svim domacim filmovima/serijama, moralo je da bude i nekoliko "transfer blama" momenata i uzasne glume pojedinaca, ali sve dok su u granicama minimale, ok je 😄 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

 Ne gledam domaće serije, ali me živo zanima kako su ovo napravili:

„Kамионџије д.о.о.“ од 28. децембра радним данима на РТС 1
Дуго чекана комедија „Камионџије д.о.о“ стиже следећег понедељка на Први програм РТС-а. Серија од 20 епизода у режији Филипа Чоловића, по сценарију Гордана Михића, биће емитовано сваког радног дана после Дневника.

Вечита прича камионџија, у новој серији је препуштена Жићи и Баји, који нас на својим вожњама подсећају на, често заборављене, наклоност и оданост.

Пошто су обојица остали без посла, они су, гледајући репризу серије Kамионџије са популарним Чкаљом и Павлом Вујсићем, који су играли Јарета и Пају, одлучили да купе камион и оснују фирму за превоз робе.

Moraću makar jednu da pogledam da vidim imal' tu nečega u odnosu na one legendarne.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

 Ne gledam domaće serije, ali me živo zanima kako su ovo napravili:

„Kамионџије д.о.о.“ од 28. децембра радним данима на РТС 1
Дуго чекана комедија „Камионџије д.о.о“ стиже следећег понедељка на Први програм РТС-а. Серија од 20 епизода у режији Филипа Чоловића, по сценарију Гордана Михића, биће емитовано сваког радног дана после Дневника.

Вечита прича камионџија, у новој серији је препуштена Жићи и Баји, који нас на својим вожњама подсећају на, често заборављене, наклоност и оданост.

Пошто су обојица остали без посла, они су, гледајући репризу серије Kамионџије са популарним Чкаљом и Павлом Вујсићем, који су играли Јарета и Пају, одлучили да купе камион и оснују фирму за превоз робе.

Moraću makar jednu da pogledam da vidim imal' tu nečega u odnosu na one legendarne.

Tihomir Stanić i Nenad Jezdić, obećava.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...