Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nije loš Witcher. Doduše imao sam niska očekivanja i strah! Odgledah prvu epizodu.

Režija mi je najslabija, sve ostalo bliže dobrom nego osrednjem. Dijalozi su vrlo dobri i mislim da su dosta verni knjizi. Henri Kavil je, ne znam... nije me oduševio, a nije me ni razočarao. Borbe (ima jedna u suštini) su odlične. Siri je odličan kast i devojka stvarno odlično glumi. Manje više je to to za prvu epizodu. Javljam kad odgledam sve!

Knjiga je bolja ofc.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

i ja odgledah par epizoda, skroz ok, zapravo i vise nego ok

ne znam da li bi mi losiji bio utisak da sam igrao igrice, jer imam druga koji je fanaticno prelazio te witchere pa nije nesto odusevljen serijom, kao jeftino mu izgleda

ja slabo imam koju zamjerku, ako nadjem vremena lagani binge citave sezone preko vikenda
 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
42 minutes ago, Dule_smor said:

Al moraju na pocetku da jedu govna i hvale Apple ofc...kul, drago mi je da se konacno snima, bice sranje ofc, ali nema veze:D. Jel se zna dokle ce ici, originalne 3 knjige ili svih 7-8?

moraju da hvale apple kad ovi imaju jednu i po uspešnu seriju od cele plejade koju si najavili da će kao biti vrh vrhova i kidati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kada pomislis da Bethesda ne moze epskije sranje da spremi za Fallout licencu od onog 76 fijaska, ugledas ovako nesto...

da mi je neko rekao da cu ovak osmoren doziveti Fallout seriju   .... :[

 

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

kada pomislis da Bethesda ne moze epskije sranje da spremi za Fallout licencu od onog 76 fijaska, ugledas ovako nesto...

da mi je neko rekao da cu ovak osmoren doziveti Fallout seriju   .... :[

FO4 je prvi Fallout gde sam digao ruke na pola igre. Mogao sam da svarim i hoardovanje predmeta za bazu. Mogao sam da svarim i repetitivne zadatke. Mogao sam čak da svarim i debilnu priču o synthovima, kidnapovanju i ostalom. Ali kad sam video YES - NO - SARCASTIC - BYE opcije, tu sam digao ruke.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, G!!! said:

kada pomislis da Bethesda ne moze epskije sranje da spremi za Fallout licencu od onog 76 fijaska, ugledas ovako nesto...

da mi je neko rekao da cu ovak osmoren doziveti Fallout seriju   .... :[

betezda je krenula krupnim koracima na dole kad su odlučili da promene kurs i krenu u fazonu ostalih igrača sa onom prvom konferencijom na e3, kad beše ono, 2014 ili 2015 tako nešto 🙂

Link to comment
Share on other sites

pa iskreno odavno su oni krenuli na dole, a licno mi nisu bili nista specijalno ni u svojim najboljim danima

i generalno ne bih bio uopste smoren fallout serijom tamo negde od nekog, ali ovi grobari fallouta ce jos i da nadgledaju seriju kao nekakvi producenti ... Tipovi su bukvalno hirurski odstranili sve sto je bilo zanimljivo u tom fantasticnom univerzumu, svaku drustvenu kritiku, metafore, cinizam, politickiunekorektnost, "mature content", mracni uvrnuti skoro montipajtonovski humor, odstranili su 70% price i lore-a koji su jebeno originalni, ili su je samo izmenili na los nacin, izvadili iz konteksta i proglasili njihovim patentom.... bukvalno su mogli to da urade bez naziva fallout i sve bi bilo ok... I onda takvu ideju bacaju u jos veci komercijalni vrtlog ala tv serije za domacice i klince...  i jos ako dodamo sada ove socijalne tripove u SAD, verovatno ce glavni superjunak biti riba lezbejka tamnoputa, koja sa dva nesposobna gej drugara da  nekakav vault, a usput ce biti izdana i prodana od strane starog prijatelja koji je beli heteroseksualac gradje alfamuzijak

nisam mogao ni fo3 da odigram duze od sat vremena, prosto mi je bilo ogavno, ovo ostalo nisam ni probao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2020 at 10:11 AM, G!!! said:

pa iskreno odavno su oni krenuli na dole, a licno mi nisu bili nista specijalno ni u svojim najboljim danima

i generalno ne bih bio uopste smoren fallout serijom tamo negde od nekog, ali ovi grobari fallouta ce jos i da nadgledaju seriju kao nekakvi producenti ... Tipovi su bukvalno hirurski odstranili sve sto je bilo zanimljivo u tom fantasticnom univerzumu, svaku drustvenu kritiku, metafore, cinizam, politickiunekorektnost, "mature content", mracni uvrnuti skoro montipajtonovski humor, odstranili su 70% price i lore-a koji su jebeno originalni, ili su je samo izmenili na los nacin, izvadili iz konteksta i proglasili njihovim patentom.... bukvalno su mogli to da urade bez naziva fallout i sve bi bilo ok... I onda takvu ideju bacaju u jos veci komercijalni vrtlog ala tv serije za domacice i klince...  i jos ako dodamo sada ove socijalne tripove u SAD, verovatno ce glavni superjunak biti riba lezbejka tamnoputa, koja sa dva nesposobna gej drugara da  nekakav vault, a usput ce biti izdana i prodana od strane starog prijatelja koji je beli heteroseksualac gradje alfamuzijak

nisam mogao ni fo3 da odigram duze od sat vremena, prosto mi je bilo ogavno, ovo ostalo nisam ni probao

apsolutno će tako biti, sve si pogodio. bilo bi još "pečatirano" da radi netflix produkciju :))

jednostavno je sistem svega promenjen, igre su odavno biznis (bile su i pre, ali su sad dominantno biznis) - izdavači čak i znaju da će da naprave krš igru ili samo ponove sve od prošle godine ali da će se ona prodavati iznad neke potrebne margine i to je dovoljno samo da naprave nešto profitabilno. Kao one fore kad neće da povuku vozila iz prodaje zbog greške jer su skapirali da će ih sve tužbe ovog sveta koštati manje nego recall. Više niko ne kreće od tačke da napravi "remek delo" već da zadovolji xy pondera koji će doneti očekivane rezultate. Neće se tu ništa promeniti, kao i sa filmom npr.

Naravno postoje izuzeci u znatno manjem broju, srednjih/manjih timova.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...