Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Drugovi i drgar'ce,

Tokom proteklog perioda sam u par navrata pokusavao da otvorim ovaj thread pa me prvo zezao forum, pa opera, pa sam se smorio i sve u svemu okolnosti nisu htele da ovaj topic bude otvoren ranije, zarez, majkemi.

Osnovna poenta ovog topica je da bude za TV ono sto je "general movie news" za filmove. "Kako to nije isto?" pitate se vi. Film je film, TV je TV, naravno da se meshaju vec dugo vremena, ali ovo je zamisljeno kao mesto gde mozhete da okachite neku vest koja ima vishe veze sa TVom, mesto gde mozete da diskutujete o stvarima koje ljudi linkuju na "TV heads up" topicu.

Naravno, u cilju shirenja ljubavi, bratstva i jedinstva izmedju nashih naroda i narodnosti svaka serija, film, TV show ili nesto trece za sta mislite/zelite da napravite odvojeni topic, i to je ok i bitje podrzhato od strane administracije i establishmenta.

Moj osnovni razlog za pokretanje ovoga je sto je pre 3 dana, sa duplom epizodom Buirn notice zavrshio svoju prvu sezonu i time je za mene okonchana letnja sezona 2007me (iako eureka ide josh 2 ili 3 nedelje, a weeds ce zaci i u novembar) a jesenja, velika, zvanichna TV sezona 2007/08 pochinje.

Vec su krenule neke nove serije kao sitcom Kelsy Grammera "Back to You", ali realno svi mi smo u ovoj prichi zbog starih stvari.

Evo nedeljnog recapa za sledecih 7 dana sta ne bi trebalo da propustite (naravno, dajem datume prikazivanja u americi, kod nas se "nabavljaju" iste sutradan ujutro ;o)):

Nedelja 23.9.

Shark - 1 ep. druge sezone. James Woods is back, ove sezone se ochekuje da ce Jerry Ryan postati clan njegovog tima i time dobiti vishe on screen timea. Ma koliko voleli Saru Karter it's Jerry for god's sake! Also ide Bothers & sisters "0. epizoda" druge sezone, montazha koja priprema za istu koja pochinje za nedelju dana

Ponedeljak 24.9 je monster day!

znachi sem Weedsa i Californicationa krece 1. ep. 2. sezone Heroesa! (ne pitajte me zasto 2. sezona pochinje PRE Originsa, i ja sam mislio da ce prvo krenuti Origins-mini pa se na to nadovezati S2...). Onda 5. seozna Two and a Half Men, takodje ponedlejkom za one koji prate ide Prison Break, e02s03 u ovom sluchaju =o). Also krece piloz za seriju Chuck o kojoj smo prichali u "Preair/piloti" topicu

Utorak 25.9

kao prvo DENNY CRANE!

takodje dr. Gregory House says IT'S NOT LUPUS!

Takodje ide Eureka, krece 3. sezona Bonesa i ide pilot za Cane (kao cvrkut ptica ;o)) hispano serija, Jimmy Smits i Hector Elizondo, pilot gledam sigurno zbog Hektora...posle videcemo...

Sreda 26.9.

Zvanično emitovanje pilota za Life, 2. epizoda Back to you.

Četvrtak 27.9

Grissom is back! Life has meaning once again!

Za one u kontaktu sa svojom unutrashnjom zhenom (ili samo volite da gledate Kathy Heigl) - Grey's Anatomy - s04e01. Also pocinje 2. sezona Ugly Betty i treca My Name is Earl.

Petak 28.9

Petak je meni prazan dan, ako neko ima nesto nek slobodno doda.

Subota 29.9.

SNL, prva epizoda nove (mislim da je 33ca) sezone sa Lebronom i Kanyeom

Domenika 30.9

isto sto i 7 dana ranije, al pochinje i Dexter s2 officialy.

Od svega navedenog ako bi morao samo 5 komada da izdvojim:

Boston Legal, House, CSI, Californication, Heroes...verovatno tim redom

Eto boys and girls, children of all ages. To vi je to. slobodno se ukljuchite sa komentarima, dodatnim serijama i tako sve to tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

odgledah s2e1 sharka, ladno sad imaju mini-shpicu

ko sto smo ochekivali Jerry Ryan je sada center stage figure, god bless, sara karter je bila u 3 scena samo, lol@ that, mrski DA chije lice nismo videli na kraju prosle sezone je none other than kevin-najbolji imitator shatnera i walkena+epizodista u skoro svakom filmu-polack, also mesto "novog lika u timu" popunjava neki hispano...sve u svemu epizoda se fokusira vishe na mladog hispanoa i jerry a manje na jamesa woodsa sto po mom misljenju ne mozhe biti dobro...sve mi se chini da cu da batalim ovo do sledeceg leta, ionako ima toliko toga sto valja pratiti...

Link to comment
Share on other sites

gad dem it....od 5 serija koje ocu danas da skidam nema one koju prvu ocu da pogledam...KHAAAAAAAAAAAAAN!

(ako neko nadje dobru kopiju BL molim neko ovde kazhe gde je nashao)

@bole moracu da ti uzmem drugu polovinu cetvrte sezone pre nego sto nastavim da gledam ovu...

@how i met your mother - svidja mi se komedija u ovome, mislim da cu u jednom trenutku da krenem i poskidam prve 2 sezone i nastavim da gledam...a to "jednom trenutku" je verovatno sledeceg leta kad ne bude nichega novog ;o)

Link to comment
Share on other sites

...pogledam pilot reapera, simpa mnogo...

Odgledao sam Reapera sinoc, zanimljiva je serija. Mislim da ne idu na to da bude mnogo velika komedija, ali je bilo par situacija koje su me nasmejale. Videcu kojim ce to pravcem nadalje ici. Malo me podseca na Shawn of the Dead u tom fazonu - komedija/ozbiljan materijal, odnosno, ne znam kako bih to pojasnio bas najbolje, ali nije bas da je svih 50 minuta zezanje, ali najcesce jeste :) Medjutim, ovaj pilot mi ne odaje bas dobar utisak serije koja ce moci da nastavi da se emituje, odnosno, moraju nekako da mi ubace neki zabavniji zaplet od pukog - e ja sad idem da usisam ovog lika. Inace, taman sam se setio Dead Like Me (jer je manje vise slicna fora) kad se u onom odeljenju za izdavanje vozackih pojavljuje ona baba sto im je bila shefica u DLM :))

@how i met your mother - svidja mi se komedija u ovome, mislim da cu u jednom trenutku da krenem i poskidam prve 2 sezone i nastavim da gledam...a to "jednom trenutku" je verovatno sledeceg leta kad ne bude nichega novog ;o)

Meni se mnogo dopao How I met your mother, i o tome sam pisao u vise navrata ovde :) Medjutim, cini mi se da ova serija zahteva (odnosno ne zahteva ali bi bilo lepo) vise od bilo kojeg drugog sitkoma da odgledas i prethodne sezone. Prica se manje vise nastavlja, a i pride oni staaaalno vole da se vracaju na neke starije epizode.

Ma ja sam u fazonu da uvek prepoznam tako te likove iz serija, pa ne znam odakle su mi poznati, pa bunarim po imdbu, pa se u 75% slucajeva desi da je u pitanju Ali MekBil i taaako, i bas sam sa tim super. Medjutim, ovu nikako nisam mogao da prepoznam. Dal' je ovde stavila neku opusteniju .... (u ovim trenucima sam prestao da kucam i krenuo da pretrazujem net i nasao sam sledece)

OVO - http://www.imdb.com/name/nm1223023/ je Andi iz pilot epizode i zove se Nikki Reed i nema veze sa Missy Peregrim. Ocigledno ce Missy biti Andi u jednom trenutku u buducnosti jer se isto zovu ... Ustvari krece da glumi od 7. epizode, kao sto kazhe IMDB.

HUH, dobro je, nisam lud :))

Link to comment
Share on other sites

ajd ovde cu reci samo ovo....ovo je topic za stvari koje gledamo i prichu o ustaljenim serijama

ono za pilote je bash to - pogledao si pilot nechega i zhelish da kazhesh dal ocesh ili necesh da nastavish sa gledanjem ;o)

a sad idem tamo na pilote da ti kazhem par stvari akonto svega ovoga ;oP

Link to comment
Share on other sites

Ti vi njuz!

New 'Knight Rider' Show Planned

David Hasselhoff's classic '80s TV show Knight Rider is set to return to the small screen. The series, about an agent and his talking super-powered car, is being reworked and produced by The Bourne Identity filmmaker Doug Liman for NBC. Liman is considering directing the new show's two-hour pilot, which could hit screens in autumn 2008, reports Daily Variety. If successful, a full series will follow. According to the trade paper, the new Knight Rider project is inspired by summer blockbuster Transformers.

strahota!

Link to comment
Share on other sites

skrenuo bih vam još jednom pažnju na mad men -- seriju smeštenu u reklamnu agenciju u njujorku šezdesetih. najbolja serija ovog leta, obavezno overiti!

e fala !

ja stavio da se malo "nakote" jer sve serije koje sam poceo da gledam od prve epizode su kasnije ukinute

pa reko' protiv uroka da negledam od pocetka

skupilo se vec 10 epizoda i jos 3 do kraja sezone [:D]

taman za nocas [8D]

ide pilot za Cane (kao cvrkut ptica ;o)) hispano serija, Jimmy Smits i Hector Elizondo, pilot gledam sigurno zbog Hektora...posle videcemo...

hm "Don Vito" je predao vlast "Majklu", "Fredo" je na putu da postane izdajnik a "Sony" je odavno ubijen...

ostale detalje znate valjda iz Kuma

Link to comment
Share on other sites

hahah da da, sklonili su luise lombard (tj ona je sad spec guest star), a ubacili hodzhisa, ona epizoda sa "njegovim timom" u sedmoj sezoni je zaista bila genijalna... mada u ovoj epizodi, nadajmo se zbog ozbiljnih okolnosti, je sav namrshten ozbiljan i profesionalan...nadajmo se da ne krenu da ga manjeaju, il ne daj bozhe da krene da izlazi na teren...

Link to comment
Share on other sites

skrenuo bih vam još jednom pažnju na mad men -- seriju smeštenu u reklamnu agenciju u njujorku šezdesetih. najbolja serija ovog leta, obavezno overiti!

serija je super = zaspao sam u sred druge epizode

ako su sve takve nasao sam lek protiv nesanice [:D]

Odgledao sam Moonlight, vampiri, jos jednom. Visoka produkcija i vrlo stripski fazon. Ostalo bezveze.

Blood Ties (On break, returns: 2007-10-13) je "zakon" za Moonlight

Dirty Sexy Money izgleda zanimljivo

15717.jpg

It's been said that money is the root of all evil. That saying may be true. Growing up, Nick George had lived his life in the shadow of the powerful Darling family. Now Nick has a seemingly perfect life and a successful career as a lawyer, but his life changes when his father dies in suspicious circumstances. Upon his death, the wealthy Darling family ask Nick to take over his father's job as the Darling family lawyer and offer him a huge salary to do so. However, the money, prestige, and notoriety Nick is gaining pulls him into the world of the Darlings, which is more than meets the eye.
Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...