Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Skeptija sa offrace :)

Vidim svima uzeo po partiju ali ima problem da zavrsi jbg. Fali mu iskustva na lanovima verovatno

Inace na dh vise iznenadjenja. Neki engleski zerg isavijao sve zive pa i Stefana, neverica. Tod ispao od nekog minija svedjanina. A lik zivi u kr mesecima vec. Sad ce zavrsava drugi krug grupa i krece treci a ja imam ispit :(

~~

Link to comment
Share on other sites

Skeptija sa offrace :)

Vidim svima uzeo po partiju ali ima problem da zavrsi jbg. Fali mu iskustva na lanovima verovatno

Inace na dh vise iznenadjenja. Neki engleski zerg isavijao sve zive pa i Stefana, neverica. Tod ispao od nekog minija svedjanina. A lik zivi u kr mesecima vec. Sad ce zavrsava drugi krug grupa i krece treci a ja imam ispit :(

Brate niko od njih ne igra ozbiljno, tod i stefano mozda vezbaju 3-4 sata dnevno.

Link to comment
Share on other sites

Brate niko od njih ne igra ozbiljno, tod i stefano mozda vezbaju 3-4 sata dnevno.

Otkud ti to? Stefano je bio 5ti ili 6ti na mlgu punom korejanaca a tod strimuje po ceo dan i zamalo da udje u code a. Ako to rade sa 3h dnevno svaka im dala :)

zeroxe ti nemas offrace!

A ti nemas odbranu od dt :)))

~~

Link to comment
Share on other sites

Otkud ti to? Stefano je bio 5ti ili 6ti na mlgu punom korejanaca a tod strimuje po ceo dan i zamalo da udje u code a. Ako to rade sa 3h dnevno svaka im dala :)

A ti nemas odbranu od dt :)))

Pa on fazon vezba 2 nedelje bez prestanka i onda ide od turnira do turnira, tako da u medju periodu ne stigne da trenira kako treba, i to tako traje par nedelja :)

Stefano je za mlg bio u eg kuci, pa je tu imao trening, ali ono generalno slabo igra.

Link to comment
Share on other sites

Upravo. I ToD je GM na korejanskom serveru, iskreno, cisto sumnjam da je iko toliko talentovan da odrzava takav nivo pored slabe vezbe, a ne mediocre protoss. Stefano isto, ne moze nikako da pobedi onoliko korejanaca bez 10+ sati dnevno vezbanja. A i ne idu oni toliko po LANovima koliko kazes, kompetitivni su i dalje.

~~

Link to comment
Share on other sites

Dreamhack Summer 2012 Racial distribution

Round of 32

13 Toss 5 Terran 14 Zerg

Round of 16

6 Toss 3 Terran 7 Zerg

Quarterfinals

5 Toss 0 Terran 3 Zerg

Semifinals

2 Toss 0 Terran 2 Zerg

Finals

1 Toss 1 Zerg

Winner

Toss

TOLIKO O TOME, AJMO SADA TERRAN IMBA OP NERF TERRAN

Link to comment
Share on other sites

Trenutno TvZ je poprilicno sjeban,dok su ostali MU manje vise ok.

Sjeban je navodno jer vecina terrana nije navikla da makruje nego da ubije 36 dronova sa 4 heliona i da onda kao krene da partija. Plus su zergovi evoluirali i naucili da igraju jos stilova sem ling/bling/mutas, a terrani i dalje uoorni masuju marince i tenkove iako ih ultre i infrstori ciste. Nerfovi terrana su biki vezani da se poboljsa igrivost tvp-a a ne tvz-a. Po meni je sjebaniji pvz od kad su im upgradeovi jeftiniji i brze se cbuju.

~~

Link to comment
Share on other sites

Zergovi su napravljeni tako da dronuju... terran ne moze tim tempom da pravi scveve, pa stoga mora da sreze tu prednost u startu inace ode sve. Ako na neki nacin do 10og minuta ne uradis neki dmg... gg

A i koji drugi composition aman! Mech je sranje vs zerga, MMM isto fungal banesi, previse AoE, snipe nerfed tako da ne mozes ni mass ghost.... soooo 5 rax reaper GOGOGO

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...