Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Rank nema veze sa prebacivanjem u vishu ili nizu ligu.

Veze ima neka skrivena vrednost u odnosu na tvoje pobede i poraze. Kada se ta vrednost stabilizuje u granici vishe ili nize lige prebacice te. Mozesh da budesh i 13ti pa da te prebaci.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

StarCraft 2 Razor L33T GiveAway. Takmicenje za dobijanje rzr kompleta. Kliknite na link da se registrujete i meni date koji hit :P u principu moze preko facebooka da se shiri tako da ako neko od vas ima 5321135215 prijatelja moze to da iskoristi da dobije opremu u vrednosti od 500$

gl hf ako neko hoce da se zajebava sa ovim!

http://l33t.razerzone.com/index.php?user_dtl=84846ca9435252790f0e076d7d5d29df

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nisam proveravao ali mislim da je ovo replay koji ti treba http://sc2rep.com/replays/show/id/1601

2gw robo ti je sasvim dovoljno, ako ih pravilno koristis da imas isto unita ko i on i da se odbranis od bilo cega. jbg malo bi zajebanije bilo da je recimo kulas ili tako neka mapa gde ti jedan ff nije dovoljan da blokiras rampu, ali ja ti savetujem uvek 2gw robo i expand cim mozes. brz obs ti je najbitniji da bi znao sta ti protivnik radi. ako krene taj early push na mapi gde ne mozes da mu preseces jedinice sa jednim ff, ili povuces probeove ili napravis dva sentrija da mozes da blokiras. ono sto je bitno u pocetku, gledaj da uvek imas otprilike isti broj zealota i stalkera, nemoj da premasujes stalkere jer su ti oni dobri samo ako ih imas u malim kolicinama - tipa 4,5. uvek gledaj vise zilota da pravis i par sentrija samo.ako te kajtuje i ide unazad, povlaci se i ti i skupljaj jedinice. ja recimo kad igram nikad ne pravim u jednoj bazi i kolosuse i templare. uglavnom idem ovim redosledom i sasvim mi je dobar vs terrana : 2gw, robo - expand - council + 2gw + templar - expand - robotics za collose. i izbor warping unita - ja bih ti preporucio da nemas vise od 5 stalkera cak i u lategameu, nego da vadis sto vise zilota i templara. cuvaj chrono za charge i to je to :D

Kul thnx, taj odnos jedinica mi je valjda bio u offu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

HAIL hobotnici pod imenom fruit dealer... (bedak sto ce nerfovati zerga zbog jednog jedinog monstruma) :D

kolko sam procitao, sledeci patch roachevi increased range, fungal prevents stalker blink, za reaper speed upg treba factory a za baraku supply depot. i gradjevine zerga ce imati vise hp. ne deluje bas kao nerf zerga, ali gz liku stvarno

Link to comment
Share on other sites

kolko sam procitao, sledeci patch roachevi increased range, fungal prevents stalker blink, za reaper speed upg treba factory a za baraku supply depot. i gradjevine zerga ce imati vise hp. ne deluje bas kao nerf zerga, ali gz liku stvarno

IJAO! pa to je bolesno... ozbiljan nerf terrana... preozbiljan... supp za baraku... opusteno exp pre spawninga... :) ovo za roacheve mi se cini op... a popisati se po stalkerovom blinku nije cool... volim kad me neko jebe zato sto je on imba, a ne njegova rasa... stalker nije imba :)

Link to comment
Share on other sites

nekako je retardirano to za reaper speed upg, to mi se nekako cini nebitnim, pa mislim da ne bi trebalo da menjaju. gledao sam neki zerg build de lik ima speedlinge 5 sec nakon sto se zavrsi 10rax upg za ripere, koji malo kasni u odnosu na 12 rax. sto se fungala tice mislim da je to trebalo od pocetka da bude tako, a ovo za rax mi je nekako i normalno jer kolko vidim svi terani idu otvaranje depot pa rax. jedino ce ujebati early game rushove terana, ali ne preterano. jedino mi nije jasno koj kurac range roachevima o_O i ovako se lomim kad me rushuje sa zerglinzima i roachevima bez expa, jos da ne mogu da kajtujem sa stalkerima, pa da kad mi upadne zerg samo izadjem pre nego sto kliknem na nexus i pritisnem E za prvog prouba

Link to comment
Share on other sites

"Protos ima najvise pobeda, najbolje je da nerfujemo terana, a buffujemo zega" Odlicno. Riper dobio 3 nerfa :P G Roach range - realno bice mnogo teze da se mikruju riperi protiv roachova, makar roachovi dobili i 0.5 range, depot pre raxa - otezan malo rush, aj ok ovo al opet nekako suzava izbor za early game terana i vrh vrhova factory za reaper speed - u prevodu reaperi se vise nece koristiti. Jbt pa cak i ako dodaju hp zergovim gradjevinama to je opet minus riperima, al aj necu sad da preterujem. Iako je stvarno bilo velikih problema za zerga protiv ripera, vec su dobili nerf u vidu duzine pravljenja. Sad jos sve ovo, jes da sam teran (los teran), al preterali su. Ja sam video problem u riperima jer su bili slabo korisceni u kasnijim fazama igre, cak sta vise ne secam se pro mecha koji sam gledao (a gledao sam mnogo) da je neko imao ripere u nekom mid-late gameu. Bolje da su im dali neki balans, da su upotrebljivi tokom cele igre, a ne da ih ovako krvnicki nerfuju.

Doduse ovo nije nista jos gotovo, al kad se setim da je i za 1.1 patch objavljeno par stvari mesec dana pre i da su bukvalno sve ubacene kako je receno smorim se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...