Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

stvarno su shabani...i dalje nisu sredili sranje da ti ucitava 5 minuta homepage na bnetu kad se logujes...i mega je retardirano sto kad udjes u custom game kod nekoga on moze da izadje, ti ostanes promotovan u hosta i ako niko ne udje zapocne ti gejm jer ne mozes da izadjes dok traje odbrojavanje

Bogamu ne razumem ni rec! Salim se razumem, nego fora dule pijanice hehe

Inace, sredilo se ono, pustio sam sc2.exe da bude non-respodning 5 minuta, i proradi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Neki od vas su ovo mozda vec znali, ali evo za one koji ne znaju (sa teamliquida):

SC2 is my first RTS so if this is pretty low skill have some sympathy for your noobie kin. What kinda got me into starcraft in the first place was seeing a video of the 2 inch drop with terran in sc1. So I present the sc2 equivalent...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Moze da se izgugla starcraft 2 easter eggs, ali ima spoilera iz kampanje. Npr interesantan je blue screen of death koji se nalazi na konzoli za otvaranje xel naga vrata u jednoj od misija [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Eo jedno pitanje za ove nase pro terrane. Kako vas protosi najbolje odbiju kad idete na push cim se istrazi stim sa marine/marauder kombom? Imam problem jer je marauder jaci od bilo cega sto u tom trenutku mogu da izbacim iz gejtveja, zilote mi kajtuje a sa jednim-dva sentrija ne mogu da ga wallujem da bi ziloti tukli. Stalkeri su free kill, probao sam da odem na robotics posle gejta pa immortal ali ni on mi ne zivi dugo jer mu skenjaju armor sa stimom poprilicno brzo. Enivej trenutno se branim od toga tako sto se walujem malo dok ne izvucem neku hi tech jedinicu tipa dark, high templar ili colosus. Sve u svemu gledajuci repove u pro partijama nisam primetio da se terani odlucuju na tako nesto pa kontam postoji neki razlog, bildorder ili nesto sto kanteruje taj early stim push.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nisam ginekolog, al bih rekao da onaj upgrade za trčanje kod zilota mnogi niglektuju, a jebe keve (iako je bezobrazno skup). I par templara for good mesure, extra crispy bio ball.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ginekolog, al bih rekao da onaj upgrade za trčanje kod zilota mnogi niglektuju, a jebe keve (iako je bezobrazno skup). I par templara for good mesure, extra crispy bio ball.

kad idete na push cim se istrazi stim sa marine/marauder kombom?

Nisi ni profesor srpskog.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

znam o cemu prica, kakvi dark templari i bilo koja sem gateway jedinice ljudi, terran pushuje za 5,6 min sa tim...ja licno mnogo vise eksploatisem prvi gateway po cenu kasnjenja celog builda ako ovo vidim (stavis probu blizu i ako prodje sa 9,10 unita nema sta, ide allin) CBujes 2 sentryja i imas do tad 1 zeal i 1 stalkera, wallujes 1 po 1 FF dovoljno da ne moze da prodje, i samo zealote mikrujes jer sa concusive ume da ide hit n run i pobije ti sve bukvalno. tj imao sam i ja dosta problema sa ovim, ali u zadnje vreme ne, zeal je kljuc jer i bez chargea ako ga ukopas sa FF moze da bije sve zivo jer mu ni marinci ni marauderi ne mogu nista. sad nzm, daj neki rep gde su te iskidali tako pa ce tako bolje ljudi da ti kazu sta bi mozda mogao da popravis.

~~

Link to comment
Share on other sites

nisam proveravao ali mislim da je ovo replay koji ti treba http://sc2rep.com/replays/show/id/1601

2gw robo ti je sasvim dovoljno, ako ih pravilno koristis da imas isto unita ko i on i da se odbranis od bilo cega. jbg malo bi zajebanije bilo da je recimo kulas ili tako neka mapa gde ti jedan ff nije dovoljan da blokiras rampu, ali ja ti savetujem uvek 2gw robo i expand cim mozes. brz obs ti je najbitniji da bi znao sta ti protivnik radi. ako krene taj early push na mapi gde ne mozes da mu preseces jedinice sa jednim ff, ili povuces probeove ili napravis dva sentrija da mozes da blokiras. ono sto je bitno u pocetku, gledaj da uvek imas otprilike isti broj zealota i stalkera, nemoj da premasujes stalkere jer su ti oni dobri samo ako ih imas u malim kolicinama - tipa 4,5. uvek gledaj vise zilota da pravis i par sentrija samo.ako te kajtuje i ide unazad, povlaci se i ti i skupljaj jedinice. ja recimo kad igram nikad ne pravim u jednoj bazi i kolosuse i templare. uglavnom idem ovim redosledom i sasvim mi je dobar vs terrana : 2gw, robo - expand - council + 2gw + templar - expand - robotics za collose. i izbor warping unita - ja bih ti preporucio da nemas vise od 5 stalkera cak i u lategameu, nego da vadis sto vise zilota i templara. cuvaj chrono za charge i to je to :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...