Get Adobe Flash player
Dule_smor

Starcraft pricajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

Da, ko ja kad sam u ponoć 27-og bio aktivirao svoju kopiju SC2 pa mi je među aktiviranim igrama napisao [sCII-1] pa se ja ponadao da sam baš ja prvi u svetu aktivirao SC2 [:D]

auuu kako me iscedi neki teran malopre... pobegao na meteor na scrapyardu i napravio 3241241 tureta i masu vikinga,trebalo mi je pola sata da ocistim to sa kerijerima :S

moze li neko da me prosvetli sa informacijom kako se ulazi u diamond ligu? 17i sam u platinumu ali mi padaju samo even matchevi,jako,jako retko da je opponent favored.e sad nije ko da sam odigrao puno meceva ali vidjam ljude koji imaju tipa 20-10 da su u diamondu.jesu to likovi koji su se prve nedelje ubacili pa sad ne igraju ili kako?

malo mi sakuje skor jer sam imao pauzu 35 dana pa su me prve nedelje kad sam se vratio samo cheesovali na stratove koje nisam do tada susreo...

Edited by mLO

Ja sam igrajuci na reminom acc ushao u Diamond pikajuci 5 partija dnevno za nekih 5 dana tako da ne vidim problem. Pobedjuj dovoljno, i izgubi barem jednu i kad tad prebacice te u Diamond [:)].

auuu kako me iscedi neki teran malopre... pobegao na meteor na scrapyardu i napravio 3241241 tureta i masu vikinga,trebalo mi je pola sata da ocistim to sa kerijerima :S

moze li neko da me prosvetli sa informacijom kako se ulazi u diamond ligu? 17i sam u platinumu ali mi padaju samo even matchevi,jako,jako retko da je opponent favored.e sad nije ko da sam odigrao puno meceva ali vidjam ljude koji imaju tipa 20-10 da su u diamondu.jesu to likovi koji su se prve nedelje ubacili pa sad ne igraju ili kako?

malo mi sakuje skor jer sam imao pauzu 35 dana pa su me prve nedelje kad sam se vratio samo cheesovali na stratove koje nisam do tada susreo...

poenta je da dobijes even meceve kako bi aj da kazemo dokazao da treba da igras protiv favorizovanih protivnika (iz diamond lige). Kad vezes 4,5 pobeda protiv even i par protiv diamond eto tebe tamo :)

pa kazem fail mi je skor imama 34-30,svi su mi even matchevi.neki dan sam vezao pet zaredom i o5 mi ne pada niko iz diamonda :)

problem mi je bila velika pauza pa kad sam se vratio jos sam nesto mrsio muda i igrao sa zergovima i vezao mnogo poraza,pa se sad vadim iz sranja :)

samo igraj i prebacice te:)

btw, ne znam sta se svi loze pa kace 1vs7 insane kompova, eno i husky okacio, ko da je to ne znam sta...igra se jebeni ffa, samo se zastekas, namasujes kerijere/kruzere i gg...u kecu je to bilo vec nesto, kad si igrao sam vs 7 compova u savezu, a i to je bilo lako sa terranom ili tossom...jedino je sa zergom bilo malo cimanje, ali lurker rush je radio posao:)

ali to nije 1v7 meelee kao u kecu gde su svi u savezu vs tebe vec jebeni ffa...ja upalio da probam cisto i odradio ga lagano, kompovi se pobili medjusobno, ostala dvojica, njih ocistio kerijerima i gg...a fps mi je bio 1 bukvalno dok nisu ostala samo ova dvojica:)

evo sad sam uradio 7 insane ffa, trebalo mi je 5 parija doduse, dok mi nije pala na pamet genijalana ideja da igram protiv 7 jadnih zergova. E onda sam presao lagano. 20 fotona na ulazu dok ne izadje 10+ void reyeva

Jel moguce da nijedan srbin ne igra na TeamLiquid Altitude invitational turniru? Sad sam bash gledao prijavljene i medju 450 ucesnika nijedna srpska zastava.

Edited by Sting

Naravno da je moguće. :)

Učestvovao sam na 20-30 turnira i mislim da sam samo 3-4 puta video srpsku zastavu! Nije mi jasno što ljudi ne učestvuju na turnirima više, možda ih mrzi da čekaju izmedju svake partije...

Ja sam video čim se pojavilo obaveštenje na TL, ali jbg ne mogu da igram - viša sila.

Drago mi je da vam nedostajem! :D Mada vidim da cepate i bez mene. Samo napred! Vidimo se na 4. mechu :D