Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

PJ PJ!

inache gari mi je omiljen odkako sam ga video (prvi njegov rep koji sam gledao) kako igra tossa sa svim jebenim jedinicama velichanstveno

u fazonu maelstrom pa storm pa tako idu po mapi kerijeri i arkoni zajedno a meni curi slina niz usta

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Heh... Sad sam i ja pogledao, i gle cuda za CnC3 cuveni Daut nije ni grupu proso

imao je 2:0 u grupi... refresh... 3:0... odem da spavam... ujutru pogledam kad ono 2:2... pogresan rez su izbacili... blah... valjda se ovakve greske nece ponoviti... ustvari sledece godine je wc3 ugrozen... posto ce se igrarti sc2... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Secam se kako su mi proshle godine trazili da im dam garancije kako ce doci minimum ne znam koliko ljudi da igra Starcarft na domacem WCG-u da bi ga ponovo ubacili. Po njihovim rechima to im je bio jedini kriterijum shto su izbacili Starcraft. Posle ne znam koliko dana natezanja i rasprave odluchili su da Starcraft ponovo ubace. Takodje se secam da sam svakoga posebno zvao da mi potvrdi da li ce doci ili ne. Ove godine niti sam imao snage niti volje ponovo sve to isto da radim. Tek se sada vidi koliko im je kao broj igracha bio najvazniji kriterijum za izbacivanje igre sa takmichenja. A kako su bili buchni u raspravama... Zashto to ove godine nisu trazili za igru koju su ubacili umesto Starcrafta ako im je broj igracha bitan? Koliko chujem bio je neki smeshan broj igracha. Tek se sada vidi, posle godinu dana, oko chega smo se mi ovde raspravljali i ko je bio u pravu. Takvim ljudima ne treba poveriti ni organizaciju LAN turnira.

Link to comment
Share on other sites

Secam se kako su mi proshle godine trazili da im dam garancije kako ce doci minimum ne znam koliko ljudi da igra Starcarft na domacem WCG-u da bi ga ponovo ubacili. Po njihovim rechima to im je bio jedini kriterijum shto su izbacili Starcraft. Posle ne znam koliko dana natezanja i rasprave odluchili su da Starcraft ponovo ubace. Takodje se secam da sam svakoga posebno zvao da mi potvrdi da li ce doci ili ne. Ove godine niti sam imao snage niti volje ponovo sve to isto da radim. Tek se sada vidi koliko im je kao broj igracha bio najvazniji kriterijum za izbacivanje igre sa takmichenja. A kako su bili buchni u raspravama... Zashto to ove godine nisu trazili za igru koju su ubacili umesto Starcrafta ako im je broj igracha bitan? Koliko chujem bio je neki smeshan broj igracha. Tek se sada vidi, posle godinu dana, oko chega smo se mi ovde raspravljali i ko je bio u pravu. Takvim ljudima ne treba poveriti ni organizaciju LAN turnira.

pa dzoni jebote, lik je "bio" TOP3 u svetu, njemu ne treba qualifikacija jebote. Imao je maler da je "tamo" bilo vishe od 3 igracha pa nije proshao dalje al jebi ga.... maybe next time?

edit:

@ WC-G team

domaci gaming treba "gajiti", a vi mislite da mozete jednom u godini da "organizujete" neki vashar i poshaljete kao neku tamo vashu "repku"??? To i takvo razmishljanje i nosi ovakve rezultate. Ne ulazete nishta a ochekujete neshto??? Smejurija.....

Edited by Mazzola^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...