Get Adobe Flash player
Dule_smor

Starcraft pricajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

al im je ovaj novi ladder sistem do kurca...mene sa 30 i nekog mesta gold lige i jadnim skorom od 10-8 prebaci u platinum, a ortak je prvi u goldu sa 15-5 i ne prebacuje ga jos

ja u diviziji sa nekim likom iz Liquida, Jimpo-Jinro jbm li ga, decko ima tipa 24-2 i bleji u GOldu vec par dana :)

Skor 7:2 gold liga, 1 od ove dve sam izgubio jer sam se zezao :). Ovo na US serveru. Cini mi se da su igraci na US serveru dosta jaci od igraca na EU igrao sam na oba. U EU sam bio Diamond 10-15. Inace sistem je odlicno odradjen, mozes da imas 4:4 i da budes u platinum ligi, samo zavisi kakvi su ti protivnici.

A to sto se tice AI-ja, ako je to Insane to je za*ebancija. Offline ima mnogo jacih AI protivnika, sakuplja duplo brze pare od vas, jednom sam ga dobio od 20 partija, bese AI 5.0.

Dajte ozbiljno neki turnir da organizujemo :).

Pozdrav!

us>eu? lepse se nisam nasmejao odavno Gile :)

Mozda ti se tako ne cini ali jeste :). Imam 4 accounta, 3 US, 1 EU :). Igrao sam na SK gaming turniru :).

Pozdrav!

mozda je sad tako, al secam se kad je pocela beta da sam na us serveru bio medju prvih 10 u platinum (tad nije bilo diamond), a na eu sam jedva u gold usao:)

Brate, bio sam na odmoru sad, ne znam sta se desava - ne znam da li cemo nabavljati u prvom mahu uopste, ali javicu <3

sistem je meni malo glup, a i ove lige su bezveze pa i ne igram ladder tolko

iz golda sam krenuo i sve mi diamonde daje. mozda samo 1-2 partije pre nego sto me prebacio u platinum ligu nisu bili vs diamonda

prebacio me u platinum sa samo 1 izgubljenom partijom, a ljude sa mnogo gorim skorom prebacuje odma u diamond iz golda

Nemam pojma gile koj je server jaci, al po meni je malo glupo da komentarises kako je eu server slabiji samo zato sto tebi ide bolje na us [:)]

sistem je meni malo glup, a i ove lige su bezveze pa i ne igram ladder tolko

iz golda sam krenuo i sve mi diamonde daje. mozda samo 1-2 partije pre nego sto me prebacio u platinum ligu nisu bili vs diamonda

prebacio me u platinum sa samo 1 izgubljenom partijom, a ljude sa mnogo gorim skorom prebacuje odma u diamond iz golda

Nemam pojma gile koj je server jaci, al po meni je malo glupo da komentarises kako je eu server slabiji samo zato sto tebi ide bolje na us [:)]

U startu sam bio bolji na US, ali sada su me razbili, skor 10:6. Sad instaliram EU klijent pa cu da vidim tu :).

Pozdrav!

imao sma 6-0, pa 7-1 i sad 9-1 i dalje sam u goldu, ne znam po cemu se ovo gleda jer igra vs ljudi iz diamonda koji imaju 54-45 skor tipa..

U startu sam bio bolji na US, ali sada su me razbili, skor 10:6. Sad instaliram EU klijent pa cu da vidim tu :).

Pozdrav!

Malo sam se zajebo

Hteo sam da kazem ako ti ide bolje na eu serveru, a napisao sam na us al nema veze [:)]

Ma ne vrede nikakve kalkulacije jer kontam da cim se skupi 100 igraca koji bi iz jedne mogli preci u visu ligu automatski prebacuje (jer novonastala liga mora da ima 100 igraca)

Jer nemoze da te prebacuje u visu ligu koja vec postoji nego se pravi nova, tako isto i kad propadas u nizu ligu...

To sam zakljucio posto sam posle poraza prebacen u platinum (verovatno sam igrom zasluzio platinum ali nije bilo dovoljno ljudi koji bi napravili tu moju novu ligu-i kad se skupilo prebacilo me bez obzira na poraz)

Ne zelim ni da citam vise ovo sto sam napisao posto ni sam ne kontam sta sam napisao pa ko uspe da desifruje (Thumbs up)

Koliko dobro sistem funkcionishe ili ne saznacemo jedno 2-3 meseca posle izlaska igre. Kako ce se ponashati kada bude igralo 5 miliona ljudi ne moze se porediti sa ovih jadnih 200k koji sada igraju.

ne, meni generalno malo sporije radi, a grafika ide mozda par stepeni vise, al to je zbog ovog pakla:)...a bnet oce da se baguje, pogotovu prvi put kad udjem loaduje skrin 3 minuta

Pa meni sad ide na 90+ stepeni i jednostavno posle nekog vremena samo black screen i to je to T_T

Ostale igre rade ok neprelazi 75 stepeni. Inace ovo mi se nije desavalo pre ovog patcha, eventualno da bude neki fatal error ali retko...ovo svaku partiju zabode komp...

thx probacu ovo pa javljam. Inace update sam i drivere odma posle drugog crasha isto sranje...Gledam onaj tech forum nisam jedini zale se ljudi i na ati i na nvidiu. Ja imam ati4850.