Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Elem, nesto je trulo ovde. Uzeo sam SC Remastered kad je izasao i imam ga na desktop kompu. I sad otisao na Bnet account da skinem i na laptop. Tamo stoji u listi igara i Remastered, al kad kliknem na njega nema nide install/download dugmeta kao kod ostalih igara. A kad probam da ga kupim pise vec imate ovu igru. Wtf, who was phone?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam igrao znaci ne pamtim ali i dalje redovno pratim i BW i SC2. Nista lepse kad pustis stream uzivo i gledas sc :) Aj dogovoricemo se za nesto al moramo malo da vezbamo pre toga ^^ Voleo bih da se svi okupimo i vidimo, popijemo po neko pivo ili ko sta pije. Tu sam ja... Dogovoricemo se

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
20 hours ago, voodoo_ said:

 

Prateći ovo čačkao sam po stranicama na blizzu i shvatih da oni ladno naplaćuju 10 evra onaj "cartoon" mod za originalni Starcraft, koji su paori i treba da propadnu :))

17 hours ago, Dule_smor said:

Sve je to lepo, al samo BW!

Ps jbte, zar vec ima 10 god od dvojke, matori smo :c

igrom slučaja kada izlazim iz kancelarije pogled mi pada direkt na jedan uramljeni set od četiri naslovne strane PLAY-a.

Jedan od njih je i ekskluzivna najava Starcraft 2 sa jednim od prvih artworka koji je završio na kraju na naslovnoj. 

To je ova slika iz priloga, overi datum izlaska broja :)) I onda tako svakih X puta kad izađem pomislim, brate, ovo je bilo pre 13 godina, kao juče da je bilo 🙂

naslovna.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

10 godina, odlicno je proshlo. Realno su imali nekoliko promashaja sa novim jedinicama. Videcemo shta ce biti sa eSports, potpisali su ugovore o finansiranju i organizaciji za 3 godine (do kraja 2022 god) tako da ce bar do tada biti velikih pro turnira (gsl & esl). Do 2023 ko ziv ko mrtav 😄 lo zna shta ce se desiti do tada 😄

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...