Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Mislim da su retardi odradili WC4 unistili bi socialne zivote sirokoj masi a njihovi dzepovi bi bili punii zbog velikog odziva kao sad sto dota2 ima jer to je slican gameplay donekle. Jebo ti koreance retardirane koji su igrali brood war samo sto nisu imali uslova da prate gaming scenu zato sto im se u to doba drzava raspadala pa su rokali BW. Nisam igrao broodwar ali evo igram sc2 od prve bete i ono mi lici na jebeni tower defense. Kad pogledamo sada posle 2 godine WoL svaki noob zna timing zna build ordere(jer ti treba IQ biljke da to odradis) tako da se igra svela na to ko ce brzee da spamuje unite... Kolko ja znam toga nije bilo u brood waru bar ne u prvih 5 godina a wc3 sam igrao 7 godina i nikad nisam imao 100% istu partiju uvek bilo neizvesno sto je bilo i vise nego zanimljivo gledati a tek igratii!!! zato je igra bila popularna toliko. Zakljucak wc4 ce da oduva sve ili ako bar ne odrade trecu expanziju da valja(promena iz korena). Nije jos sve izgubljeno sto se sc2 tice... ali trebace bas da se ubiju od posla

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su retardi odradili WC4 unistili bi socialne zivote sirokoj masi a njihovi dzepovi bi bili punii zbog velikog odziva kao sad sto dota2 ima jer to je slican gameplay donekle. Jebo ti koreance retardirane koji su igrali brood war samo sto nisu imali uslova da prate gaming scenu zato sto im se u to doba drzava raspadala pa su rokali BW. Nisam igrao broodwar ali evo igram sc2 od prve bete i ono mi lici na jebeni tower defense. Kad pogledamo sada posle 2 godine WoL svaki noob zna timing zna build ordere(jer ti treba IQ biljke da to odradis) tako da se igra svela na to ko ce brzee da spamuje unite... Kolko ja znam toga nije bilo u brood waru bar ne u prvih 5 godina a wc3 sam igrao 7 godina i nikad nisam imao 100% istu partiju uvek bilo neizvesno sto je bilo i vise nego zanimljivo gledati a tek igratii!!! zato je igra bila popularna toliko. Zakljucak wc4 ce da oduva sve ili ako bar ne odrade trecu expanziju da valja(promena iz korena). Nije jos sve izgubljeno sto se sc2 tice... ali trebace bas da se ubiju od posla

GTFO

Bitch

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Jebo ti koreance retardirane koji su igrali brood war samo sto nisu imali uslova da prate gaming scenu zato sto im se u to doba drzava raspadala pa su rokali BW.

Aj sve ostalo ali ovo je priceless .... Pogotovo kad to kaze neko iz srbije za juznu koreju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Aj sve ostalo ali ovo je priceless .... Pogotovo kad to kaze neko iz srbije za juznu koreju.

Ja nisam ni igrao BW a toliko me zanimalo da sam pogledao sve dokumentarce u vezi njega,a ti o tome ne znas LoL.Btw imas wikipediju tamo imas sve sto je postao sc tako popularan u koreji tebra. Opusteno :)

time gubite pravo glasa, dok smo mi harali ladderom vi ste skupljali slicice fuidbalera

GTFO

Na mladima svet ostaje :D Skill counts ^^ Edited by Phobyy
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne troluje nego je njemu wc3 prvi RTS i normalno da je vezan za igru, samo gubi objektivnost i svaku realnost kad prica o BW-u. Uopste ne kapiram tu "mrznju" prema igrici, koja je realno, najigraniji RTS ikad. Igrao sam je i sad, skakljiv je teren da kazes da li je komplikovaniji ili ne od neke druge igre zbog starine softvera kad je sama igra pravljena. To sto sad ima "auto" za vecinu stvari koje si tamo morao rucno da radis, ne znaci da nema drugih oblasti igre koji u BWu nisu postojali a ovde postoje, isto vazi i za wc3. Svaka igra je na svoj nacin komplikovana i ima neke svoje "tajne i cake" koje druga nema.

Isto tako mi idu na zivce BW fanatici koji posto poto omalovazavaju warcraft, nazivajuci ga "prelakim" a pritom nemaju u vidu desetinu stvari koje cine igru zanimljivom vec samo puke odnose "200 suplaja vs 100" ili 20 jedinica i 10 radnika vs 200 jedinica i 80 radnika. Kapiram da je ovaj mini rage proizasao iz njegovog anti BW posta koji nema puno smisla, ali eto... :)

Spery jel igras betu? Ne vidjam te na bNetu nesto

  • Upvote (+1) 2

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...