Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

kurac za Azere, idemo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dao sam ortaku user i pass da povremeno koristi moj acc, i sad se pitam je li moguce da je tako retardirano reseno da dok sam ja online on me diskonektuje prilikom log-ina i opusteno udje a mene izbaci?

Zar nije logicnije da tom sto pokusava log-in izbaci note da je acc trenutno u upotrebi i ne dozvoli mu pristup, ovo resenje je koliko se secam bilo za bnet u wc3?

Postoji li nacin da se ovo zaobidje?

Link to comment
Share on other sites

Dao sam ortaku user i pass da povremeno koristi moj acc, i sad se pitam je li moguce da je tako retardirano reseno da dok sam ja online on me diskonektuje prilikom log-ina i opusteno udje a mene izbaci?

Zar nije logicnije da tom sto pokusava log-in izbaci note da je acc trenutno u upotrebi i ne dozvoli mu pristup, ovo resenje je koliko se secam bilo za bnet u wc3?

Postoji li nacin da se ovo zaobidje?

Logicno ti je i ovo jer zamisli da ostanes kuci logovan a hoces od ortaka da igras ili nesto. Neces valjda zvati babu da te izloguje :D

Link to comment
Share on other sites

Tesko mogu da zamislim to, kod ortaka nikad ne igram, mis i tastatura su mu sranje, stolica mu je neudobna, cak mu i secka igra na low u late game-u...

Uglavnom, ako me ne mrzi i ako se dogovorimo da kampujemo po par dana, ja spakujem svoj desktop, stolicu i lepo sve nosim kod njega (bakuta mu pravi vrh pancerote i mini-pice, pozdrav za nju!) ^^

Link to comment
Share on other sites

baš čudno, hoće da spreče da na jedan cd key igra nekoliko ljudi, zamisli koliko su glupi!

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije toliko los tekst. Meni sve ovo deluje prenaduvano od samog pocetka. Verovatno sto smo mi kao klinci grindovali gameove po ceo dan i bili takvog mentalnog sklopa a danasji klinci pre igraju gta ili sl nebuloze. Mi stariji nemamo volje ni vremena za serious gaming pricu pa zato i nema toliko gledalaca/igraca koliko bi trebalo i koliko je ocekivano. Skoro sve teze su mu ok, blizz je failovao i sa koncepcijom multija i sa neizbacivanjem cet kanala i ostalim. Jbg hteli su na silu da uvedu kompetitivnost a upravo dobili suprotno.

Edited by Zerok

~~

Link to comment
Share on other sites

Pa da su zasrali, zasrali su. Ali opet, ne zove se to bez razloga truli zapad. Toliko su postali glomazni da igraju samo na sigurno i pre svega kako njima najvise odgovara. Zato nije bilo lana, zato ih je bojkotovala kespa, zato su igru izmrcvarili na 3 dela. Po onome sto ja zapazam, HOTS ima tendencije za veliki neuspeh ukoliko blizz ne povuce nekoliko radikalnih rezova. Ako lol i dota budu ovako nastavili a blizz ne bude uradio nista, sc2 ce mozda i zaista propasti.

Link to comment
Share on other sites

Surova istina je da ako SC2 propadne kao igra, pojavice se neki drugi RTS koji ce se pratiti u Juznoj Koreji. Ko jebe blizzard, kad sami sebi pishaju u oko.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa nece bas propasti, uvek ce biti RTS fanova, ali da ce opasti popularnost - hoce. Bio je podugacak clanak o blizzard-activisionu i zaista, sjebali su sve sto se moglo sjebati. Valjda ta alavost za profitom :) Blame the capitalism

U tom slucaju ni Warcraft ni Bw nisu propali.Hoce da kaze da ce popularnost opasti i da se vise nece igrati kompetativno.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma to Starcraft 2 propada, devojcice placu. Jedini razlog sto ovi prestaju da igraju je sto KeSPa dolazi da igra sc2... realno.

Sto rece Grubika, postavljaju nove standarde u sc2.

Enihau, jbtebog partija Leenock - Bomber, ne znam da li je quarter ili semi, sada je live.

kakva partija. Classic stardza, adrenalin high, ling muta bane vs marine tank ±_±

A sada sledeca, bog starcrafta (za jeftinije ulaznice: Flash) vs ovaj novi mali genije Life koji je uzo pos lednji GSL, a 15 godinica ima.

Edited by v27
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...