Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

"Real smooth Lester"

"Shut up"

4scyo5.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

uh dobro je, jutros sam bash uradio tranziciju sa win xp na win7, a starcraft folder od proslog OSa sam jednostavno prekopirao, da se ne cimam posle s instalacijom i updateovanjem. i u prvi mah pomislih da se nesto pojebalo zbog toga,sad znam da je sve u redu :)

edit: uzgred, vidno bolje performanse igra postize na sedmici, tako da svaka preporuka za one koji su jos na xp-u (ako uopste ima takvih lol)

Edited by PrimeAbuse
Link to comment
Share on other sites

uzgred, vidno bolje performanse igra postize na sedmici, tako da svaka preporuka za one koji su jos na xp-u (ako uopste ima takvih lol)

Shto ih ne bi bilo?? Ja i dalje necu da koristim 7. Kao prvo, imam samo 2Gb rama. A kao drugo, i dalje ne nisam siguran u 7. Inache, XP je i dalje najkorishceniji op. sistem u svetu. [;)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol, "nisam siguran". Pa sistem je stabilan ko stena, koristim ga evo sad će godinu dana kao jedini OS na mašini i nikakvih problema. Takođe, nije sedmica Vista pa da pojede sav RAM, i ja sam imao 2 GB donedavno pa je sve radilo najnormalnije (zapravo, radilo je kao da imaš 2 GB na mašini, a ne ko na XP-u gde je sistem podjednako "hitar" imao ti 1 ili 4 GB...)

Link to comment
Share on other sites

Uskoro cu instalirati 7. Samo da kupim josh rama. Onda cemo da vidimo kako radi SC2 u odnosu na XP. [:)] Meni sad lepo radi na svim podeshavanjima ultra sem Texture quality. imam 9800 GT sa 1Gb rama ali mi je igra stavila da default bude high pa ga ni ne diram.

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

-Ne znam koliko pratite ovaj IEM global challenge. Fin turnir... ali ipak, po meni, sve je zasenio mec NaDa vs TLO. Konacno da vidim neku BW legendu na delu.

Prvi mec je TLO dobio onako, na prepad malo, a drugi je stvarno bio lep old school Tank war + nuke... uzivanje... jos ga je i NaDa dobio.. tako da mi je bilo skroz drago... Eee a treci mec je prava misterija... usred partije, jeste da je mozda bio malo iza TLO-a, ali ne toliko da preda partiju, NaDa GG-uje...

-Posle se ispostavilo da iza svega toga stoji KeSPA. Zapravo oni su zabranili svaki moguci prenos ovog meca u Koreji, medjutim neki stream je procureo pa su oni bukvalno u sred meca naredili NaDa-i da preda mec. Verovatno zbog cuvenog neslaganja sa Blizzardom i svega toga... Jos uvek se trude da koliko toliko sacuvaju svoju zlatnu BW koku... dokle... pitanje je, ali se ocigledno plase sirenja sc2-a.

-Mada ipak, cini se da je ta borba uzaludna, blizzard ce ipak na kraju dobiti bitku, to je nesumnjivo... vreme je na njihovoj strani. Po meni to i nije toliko lose, mada sta znam. Ali, dok god traje ta borba, sumnjam da cemo vidjati NaDa-u, Boxer-a, Reach-a, Yellow-a, pa i ove nove generacije Flash-a, Jaedong-a... na bilo kakvim sc2 turnirima :(

Edited by ScepticuS

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

kada sam uz'o SC2 dobio sam neko papirce pa sam se sada vas setio :)

Ovako imam jedno pitanje kod gledanja replay-eva.

Kada se pogleda ono prozorce u kome se nalazi units lost i resources zanima me sta sve spada pod resources?

Posto nekako po meni tu spadaju i minerali i gas i vreme, pa me zanima kako se to racuna. Trazio sam po googlu ali nisam uspeo da nadjem, pa me zanima da li neko ima ideju ili sam da se mlatim sa time da testiram.

Inace veoma veoma veoma zanimljiva 2 kanala na YouTube-u su: Huskystarcraft i HDStarcraft. Obavezno bacite pogled. Barem je meni kao nubu zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

-Ne znam koliko pratite ovaj IEM global challenge. Fin turnir... ali ipak, po meni, sve je zasenio mec NaDa vs TLO. Konacno da vidim neku BW legendu na delu.

Prvi mec je TLO dobio onako, na prepad malo, a drugi je stvarno bio lep old school Tank war + nuke... uzivanje... jos ga je i NaDa dobio.. tako da mi je bilo skroz drago... Eee a treci mec je prava misterija... usred partije, jeste da je mozda bio malo iza TLO-a, ali ne toliko da preda partiju, NaDa GG-uje...

-Posle se ispostavilo da iza svega toga stoji KeSPA. Zapravo oni su zabranili svaki moguci prenos ovog meca u Koreji, medjutim neki stream je procureo pa su oni bukvalno u sred meca naredili NaDa-i da preda mec. Verovatno zbog cuvenog neslaganja sa Blizzardom i svega toga... Jos uvek se trude da koliko toliko sacuvaju svoju zlatnu BW koku... dokle... pitanje je, ali se ocigledno plase sirenja sc2-a.

-Mada ipak, cini se da je ta borba uzaludna, blizzard ce ipak na kraju dobiti bitku, to je nesumnjivo... vreme je na njihovoj strani. Po meni to i nije toliko lose, mada sta znam. Ali, dok god traje ta borba, sumnjam da cemo vidjati NaDa-u, Boxer-a, Reach-a, Yellow-a, pa i ove nove generacije Flash-a, Jaedong-a... na bilo kakvim sc2 turnirima :(

el moze negde da se nadje rep ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...