Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Meni je na normalu, recimo, počeo da pravi voide kad sam krenuo sa kao nekim banshee buildom, a aktivno koristi barijeru sa sentrijima, često kreće i da povlači vojsku kad je nadjačan ili nešto ne ide po planu, tako da je za trening i više nego solidan.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma bagara...treba 5 kao i pre samo fazon sto i ako dobijes 5 zaredom nemozes uci u diamond nego maximala platinum...mene sutnulo u gold sa 4:1 a sa mnom u ligi je FanaticMoutas ima 12:0 (tako da ne kontam kako sad prebacuje u druge lige posto mi sve to malo ...) btw. i Dimaga i WhiteRa su u goldu :)

Edited by HennessY
Link to comment
Share on other sites

Server je veoma izbagovan, tako da ce se cudne stvari deshavati dok ga ne budu popravili.

Josh u proshlom patch-u vishe nije moglo iz placement meceva da se ulazi u Diamond nego max platinum, i tako ce i istati.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sto je i realno, smaralo me ono sto dodju sa 5:0 u Diamond i tu smrde 100 godina...Igras jbg pa gde pripadas tu pripadas...(a u sustini mi bezveze te podeljene lige nema logike kad te svejedno baca sa drugim igracima iz drugih liga) klasican Bnet zna se ko je prvi rankirani ko 150-ti i znas da si 22457-i i boli te ... to ti niko oteti ne moze :)

Link to comment
Share on other sites

meni sporije ulazi u igru ali posle toga je sve super

kako me nerviraju te fore da ai skuplja brze pare od mene jos od warcrafta, vidim ja gradi pylon na 8, a ne prestaje da pravi seljake.. reko mozda tripujem. vraca se cim "vidi" da je nadjacan bez da skautuje.. skroz je feget ai

ili su napravili da se sada mnogo teze pada mirror ili niko vise ne igra sa tossima :D

DT rush protiv terrana 10/10 pobeda u gold ligi ;)

Link to comment
Share on other sites

Skor 7:2 gold liga, 1 od ove dve sam izgubio jer sam se zezao :). Ovo na US serveru. Cini mi se da su igraci na US serveru dosta jaci od igraca na EU igrao sam na oba. U EU sam bio Diamond 10-15. Inace sistem je odlicno odradjen, mozes da imas 4:4 i da budes u platinum ligi, samo zavisi kakvi su ti protivnici.

A to sto se tice AI-ja, ako je to Insane to je za*ebancija. Offline ima mnogo jacih AI protivnika, sakuplja duplo brze pare od vas, jednom sam ga dobio od 20 partija, bese AI 5.0.

Dajte ozbiljno neki turnir da organizujemo :).

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

sistem je meni malo glup, a i ove lige su bezveze pa i ne igram ladder tolko

iz golda sam krenuo i sve mi diamonde daje. mozda samo 1-2 partije pre nego sto me prebacio u platinum ligu nisu bili vs diamonda

prebacio me u platinum sa samo 1 izgubljenom partijom, a ljude sa mnogo gorim skorom prebacuje odma u diamond iz golda

Nemam pojma gile koj je server jaci, al po meni je malo glupo da komentarises kako je eu server slabiji samo zato sto tebi ide bolje na us [:)]

Link to comment
Share on other sites

sistem je meni malo glup, a i ove lige su bezveze pa i ne igram ladder tolko

iz golda sam krenuo i sve mi diamonde daje. mozda samo 1-2 partije pre nego sto me prebacio u platinum ligu nisu bili vs diamonda

prebacio me u platinum sa samo 1 izgubljenom partijom, a ljude sa mnogo gorim skorom prebacuje odma u diamond iz golda

Nemam pojma gile koj je server jaci, al po meni je malo glupo da komentarises kako je eu server slabiji samo zato sto tebi ide bolje na us [:)]

U startu sam bio bolji na US, ali sada su me razbili, skor 10:6. Sad instaliram EU klijent pa cu da vidim tu :).

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...