Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Aj' sad jedno noob pitaje oko beta licence ili kako vec... Na battlenet profilu mi u SC2 ACCOUNT MANAGEMENT delu, pod License Information stoji

License Status BETA

Expiry Active until beta closes

Uredno mi je ispod link za PC Client, koji sam skinuo i instalirao, medjutim u samoj igrici mi kaze da nisam ovlascen da igram. Znam za celu pricu oko beta key-eva i sve, ali mi ovo nije jasno. Na profilu sam trazio beta verziju, posle nekoliko dana mi se pojavila igra kao aktivna, a u stvari nije? Jel' zna mozda neko u cemu je stvar ovde?

Link to comment
Share on other sites

portreti su ostali tako da surovi baneling i dalje krasi moj profil :) nego smor sto sam odigrao 6,7 partija i posle svake mi stoji "5 placement remaining" a ladder stats je unarchieved

i meni isto, glupi blizz...al zato sam danas dobio archona za portrait:)

nex, nemam pojma, verovatno se istripovalo nesto kod njih na serveru

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam skontao sta je. Instalirao sam predhodno skinutu US verziju, a registrovan sam u Evropi (procitao sam negde da ne mozes da igras van svoje oblasti sa istim account-om), kontam da je to... Skidam sad EU verziju.

Link to comment
Share on other sites

Meni radi normalno, i patchlog je bio prikazan, jedino što su se uz*ebale pobede, ačivmenti i sl., tj nešto od pobeda negde ubeleži, a negde ne. Plus je ladder malo razdrndan, al ko će sad sa se cima sa tim četiri dana pre kraja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni radi normalno, i patchlog je bio prikazan, jedino što su se uz*ebale pobede, ačivmenti i sl., tj nešto od pobeda negde ubeleži, a negde ne. Plus je ladder malo razdrndan, al ko će sad sa se cima sa tim četiri dana pre kraja.

Pobede se i dalje vaze ( za ligu ), kad odes na svoj profil vidis da si u XXX ligi sa brojem pobeda/poraza itd... Ladder je mnogo razdrndan :/

btw gde si nabavio sig?

StarcraftTemplarSig.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma nisam se nešto udubljivao od kada ga resetuju svaki čas, ali znam da mi je pojeo jednu 1v1 pobedu (evidentirana je na nekim ačivmentima, na nekima nije) i da mi pod terran ačivmentima svetli da sam ih otvorio (više od pet pobeda), dok na istom tom tabu stoji nula, kao da nisam ni igrao. Opet, nije ni toliko bitno.

Za sig, ideš ladders, pa klikneš na polje sa plusom ispod slike lige u kojoj si (customize showcase something-something), odabereš ladder placement koji hoćeš da ti bude u tom slotu i uzmeš sliku sa printcreen, standardno (svi screenshotovi se tako uzimaju i smeštaju u odgovarajući folder na istom mestu u documents gde idu i replayevi).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dnas laguje bnet NENORMALNO! 3 sekunde lag...sad sam odigrao 3 partije jednu sam dobio zbog laga, jednu izgubio i u trecoj partiji lik je samo izashao na pola partije jer se smorio koliko je lagovalo...glupi bnet 2.0.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...