Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

o fala kurcu da su se setili, odoh sad da otvorim i srpski nalog pored onog japanskog:)...btw, ovaj mod sto je stator okacio je govno:)

koji bre jebeni kurac, napravio akaunt i uneo cd key za sc i on kaze vec iskoriscen...a taj cd key znam hiljadu posto da nisam nikome davao, niti sam ga unosio na onom prethodnom akauntu sto sam napavio dok nije bilo srbije...i sad ne mogu da se prijavim ni za betu zbog toga...neka se napuse kurca majke im ga nabijem...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebem im ja mater, nece i dalje, a onaj help je beskorisan...kad odem u sd provericu jos jednom na kutiji cd key, al siguran sam da je to to, zapisao sam ga na kompu...

Oces da ti prodam War3 + TFT za 1000 din ? :) ili ces Diablo 2 LOD za 500 din ? :) Pa da odradis Opt IN ^^

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

onaj link sto su okacili na drugom topiku ni meni nije radio, a ovi us i eu bi trebalo da rade...nego, gde ste poslednji put videli da imaju sc, merkator, tempo, idea? da odem da uzmem jos jedan jebeni original pa da mogu da mi se napuse...

mislis ti njima da se napusis? :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

SC i BW (cuveno pokovanje) 'imash i u maxi-ju ovih dana. U IDEA-i, merkatoru, Tempu i slicnim radnjama imash sto posto. Takodje Plato i Games prodavnice.

Vidjam svaki dan kad idem po tim prodavnicama, tako da je to relativno nova informacija [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mislis ti njima da se napusis? :D

whateva:)

SC i BW (cuveno pokovanje) 'imash i u maxi-ju ovih dana. U IDEA-i, merkatoru, Tempu i slicnim radnjama imash sto posto. Takodje Plato i Games prodavnice.

Vidjam svaki dan kad idem po tim prodavnicama, tako da je to relativno nova informacija [:D].

oces da kazes da si papucar:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i sad ne mogu da se prijavim ni za betu zbog toga...neka se napuse kurca majke im ga nabijem...

Jel ima neka posebna strana gde se prijavljujesh za betu ili shta?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neka posebna strana gde se prijavljujesh za betu ili shta?

pa to je valjda ono dugme "beta profile settings" na akaunt homepage...mada nemam pojma posto kad kliknem kaze mi da moram da imam makar jednu igru addovanu da bi namestio beta profil...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Najlaksa stvar je sada kupiti sc+bw negde za ~900 din i biti u prilici za beta opt in. Realno, ko nema ni jednu jedinu blizz igru ne ocekuje se da se da "besplatna" sansa za sc2 betu straight away.

29022839.jpg

Edited by Frame
Link to comment
Share on other sites

Aha, ja odma dodao svoj SC:BW shto imam pa nisam ni izvalio da mora igra da se stavi da bi se prijavio za betu [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Najlaksa stvar je sada kupiti sc+bw negde za ~900 din i biti u prilici za beta opt in. Realno, ko nema ni jednu jedinu blizz igru ne ocekuje se da se da "besplatna" sansa za sc2 betu straight away.

29022839.jpg

imam ja org sc ciji cd key nisam nikome davao i debili mi kazu da je vec iskoriscen...kupicu kad naletim negde na sc, nek se nose...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...