Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

poshto bi originalni topic trebao u narednih par dana kritichno da se priblizhi kritichnom broju strana (~100), a mislim i da su potrebne neke male izmene oko same, organizacije reshih da otvorim novi zbog preglednosti.

dakle RUR CW je zamishljen kao okupljanje ekipice sa rur foruma u cilju ubijanja vremena kroz igranje kantera. znachi drugarsko druzhenje (omg koja sintagma), bez ikakvog takmicharskog znachaja. ekipe se sklapaju od raspolozhivih igracha i pritom se trudimo da budu koliko toliko ravnopravne po skillu. sastajemo se uglavnom svim danima osim petka i subote, negde oko 21h (kako kad). sistem zakazivanja je sledeci, neko na ovom topicu predlozhi odredjeni termin i ukoliko bude izvesno da ce biti dovoljno ljudi nalazimo se u dogovoreno vreme. bukvalno svako mozhe igrati medjutim tu postoji par caka. poshto u poslednje vreme ima mnogo ljudi za koje niko ne zna ko su a pritom ni ne poshtuju neke nashe vec usvojene navike ubuduce ce biti par uslova za uchestvovanje u RUR CW-u, a to su:

1. Instaliran Counter-Strike :)

svima je jasno zbog chega i mislim da to ne treba dodatno pojashnjavati. bitno je naglasiti da je RUR CW server podignut kao non steam shto znachi da vam ne treba steam na bi igrali na njemu. verzija koja vam treba je CS 1.6 v21 pa navishe.

http://www.kivitie.jossain.com/digitalzone/CS16_full-V28_DiGiTALZONE.exe
ovde imate link do instalacije non steam CS-a 1.6 v28 shto ce reci da vam osim toga ne treba nikakav patch vec ste spremni za igru. *bitno je da prilikom instalacije odaberete original modele ! 2. Solidna Konekcija pod solidnom konekcijom se podrazumeva kablovski net, adsl i eventualno wireless, tj konekcije koje omogucavaju pristojan ping (recimo do 80, maksimalno 100 bez preteranog variranja). osim kvaliteta internet konekcije na ping utichu i rate-ovi koji se podeshavaju u samoj igri. u sluchaju da nemate iskustva sa njihovim podeshavanjem, a vidite da sa vashom konekcijom nije sve kako treba, slobodno se obratite za savet nekom na samom CW-u. 3. Teamspeak kako je dobra komunikacija kljuch uspeha, teamspeak je postao obavezan za uchestvovanje na RUR CW-u i to od sada BEZ IZUZETAKA! teamspeak mozhete skinuti sa sledece adrese:
ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teamspeak.org/releases/ts2_client_rc2_2032.exe

konektovanje na teamspeak server se vrshi odlaskom na connection > quick connect, potom u polje server ukucate gamer.eunet.yu, u polje nickname vash nadimak dok ostala dva polja ostavite prazna. i naravno kliknite na connect. kada ste se konektovali pronadjite kanal RUR (eventualno RUR1,RUR2,RURCW ili slichno) i udjite, ukoliko vam zatrazhi pass probajte sa rurcw.

shto se tiche mikrofona oni nisu obavezni ali su svakako pozheljni. nije vam neophodan neki fensi headset vec mozhete da uzmete najobichniji kineski mic za 200 dingera u lokalnoj kompjuterskoj radnji, posluzhice svrsi.

4. Entuzijazam i dobra volja, osnovna pravila pristojnog ponashanja, fer plej i slichno :)

ono shto bih takodje zheleo da naglasim jeste da niko ko isposhtuje ove uslove (priznacete da nisu mnogo komplikovani) nece biti iskuliran, ukoliko nas bude vishe od potrebnog broja rotiracemo se ili cemo napraviti, kao u nekoliko navrata do sad, 3 ekipe koje ce se smenjivati tako da ce se svi naigrati.

ovo je sad bitan deo - od danas nece vishe biti nalazhenja na serveru ! svi kojima se igra u dogovoreno vreme neka dodju na teamspeak kanal gde cemo se podeliti u timove i gde ce svi dobiti IP i PASSWORD od CS servera (naravno IP ce ostati isti kao do sad, PW ce se menjati pred svaki RUR CW) chisto da bi smanjili broj upada anonimusa :)

toliko za sad, ako bude neshto bitno da se doda to ce biti uchinjeno. HAVE FUN !

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

razmize ahahahahah <3 ...

reve gj !

dal tju da igram sutra tj. sad je vetj danas , tju da vam javim u toku dana xD

Ravene avatar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahahahahahah ... jbali vas vishe avatari ... a i koji je meni rac , pa se na sve smejem ?~! xD

Edited by .protA
Link to comment
Share on other sites

tu sam da ispravim :D minimum verzija za igranje potrebna je ne v18 vec v21 :D

sto se tice igranja , veceras bih trebalo da sam kuci posto koliko vidim roknuce kise , pa mi ostaje igranje sa vama ;-0

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

tu sam da ispravim :D minimum verzija za igranje potrebna je ne v18 vec v21 :D

sto se tice igranja , veceras bih trebalo da sam kuci posto koliko vidim roknuce kise , pa mi ostaje igranje sa vama ;-0

verzija koja vam treba je CS 1.6 v21 pa navishe.

ispravljeno :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...