Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

e da

jebem li im mamu u picku

vec dva puta sam poslao poruku

i kazu

PREUZMI BAR KOD U SLEDECOJ PORUCI

i ta sledeca poruka nikad ne dodje picka im materina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

13393955.jpg

DZEJ U ANDERGRAUNDU OMG!!!

Yousef / www.yousef.co.uk

Pookie / www.selecteddjs.com

Marko Vukovic / www.selecteddjs.com

Ukoliko zelis da se nadjes na spisku i platis povlascenu cenu karte od 300 dinara,posalji mi ime i prezime + sa koliko ljudi dolazis.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE NISMO MI KOZE CUVALI ZAJEDNO PA TI MENI "TI"!

Ozbiljno, totalno je neozbiljno obraćanje ljudima koje ne znaš (ili ne znaš dobro) na "ti", tim pre što je ovo c/p objave sa myspacea i verovatno chilla...

Stigo mi tako pre par nedelja spam mail od Koka Kole za neku nagradnu igru, koji počinje "Samo da ti kažem da..." marš u kurac, delete > empty trash.

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE NISMO MI KOZE CUVALI ZAJEDNO PA TI MENI "TI"!

Ozbiljno, totalno je neozbiljno obraćanje ljudima koje ne znaš (ili ne znaš dobro) na "ti", tim pre što je ovo c/p objave sa myspacea i verovatno chilla...

Stigo mi tako pre par nedelja spam mail od Koka Kole za neku nagradnu igru, koji počinje "Samo da ti kažem da..." marš u kurac, delete > empty trash.

word.

ne poshtovanje

ne vaspitanje

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze sa nepostovanjem, to je "ortaci smo" pristup, posto vecina ljudi voli da budes neformalan nego formalan, a ocigledno pali i kod ljudi koji se osete licno prozvanim kao Voodoo jer i oni prosire vest, a svi znamo da je reklama reklama. Dakle, obicni advertajzing trik, nema tu neke mudrosti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Moze da bude i to,ali sto je najgore nije.Smatram rur nekim svojim internet drustvom gde valjda mater mu jebem,ne moram nikome da persiram,a i nije uopste copy paste sa chilla ili spejsa.

To sto Vudu prdi sad jednako je tome i kad prdi kako exit tektonski utice na tvrdjavu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PETAK 28.Decembar

Main Room

RECON WARRIORS NIGHT

Dejan Milicevic

Marko Milosavljevic

with Special Guests from Slovenia

DJ Vestax i Dj Aneuria

VIP BAR

Rahmanee&Side 1

Subota 29.Decembar

Marko Vukovic - www.selecteddjs.com

Dussan - STS Music

VIP BAR

Popi-DivineElectronica

Standardica.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A PRE NOVE GODINE TACNIJE VECERASKE:

Veceras, 28. Decembra tekutje 2008. godine u Plastic MINT-u

RIZICNA VOZNJA !!! Paja & Jare piche ulicama grada Chicaga a Fatboy se tumba u prikolici! Ovo morate da chujete!

Viski tochimo iz buradi direkt, otrov-lozu iz balona od 30L, vino zaebite a kokteli za dame & gospodje su takodje dozvoljeni! Pivo se vise i ne broji, cisterne samo prolaze...

Od produkcije SVE: od klasika iz Cappone-ovog Juke-Boxa pa sve do

Carterove skole al na trofaznu struju! Vi se klatite, mi menjamo brzine i molimo boga da se sve ne raspadne i odemo u 3 lepe... pa ko doceka jutro!

mint28dec.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

29524 TECHNO vs. ELECTRO vol. 2 @ Castello 18.01.

Direct Control

Alavux (G+Shame/Beograd - dj set)

LaG (29524)

29524 chini sveto trojstvo Mike Tehnike, Aphex_hn-a i LaG-a. Trudimo se da pravimo, pushtamo i promovishemo eksperimentalnu muziku, ali i kvalitetnu muziku za klabing.

Castello je klub na Petrovaradinskoj tvrdjavi u kom su nedavno krenule da se organizuju zhurke na kojima se pushta elektronska muzika. Nalazi se "kod sata pa levo" i gleda na novi sad. Prostor prima oko 150 ljudi.

Ulaz je besplatan, zhurka pochinje u 10 a zavrshava se u 4.

Alavux

http://www.myspace.com/goranalavuk

Inspirisan tehnom sredinom 90-ih posvecuje se toj vrsti muzike kao konzument, a nesto kasnije i kao producent. Prva pesma "San" nasla se posle 2 nedelje na 4. mestu na Fractal-ovoj demo top listi 97-e godine, sto ga je jos vise ohrabrilo da se posveti produkciji. Odlucuje da se oproba i u elektro vodama, jer je bio pod velikim uticajem Electroboogie mixa Dave Clarke-a. Osniva sa Bojanom Gajicem elektro duet G+Shame koji je poznat domacoj publici po neobicnom live act-u (dj-ing + sintovi + ritam masine + komp). Nastupao sa Charles Sieglingom iz Technasia-e, Onur Ouzer-om, Heartthrobb, legedarnim Chris Liberatorom i mnogim domacim dj-evima kao tehno ili elektro dj / live act. Izdanja koja ima iza sebe su: G+Shame - Termoelektro Synthetic Phonk (samoizdat), G+Shame - Hg (Diggarama Rec.), Dalekovod vol.1...

Direct Control

http://www.myspace.com/directdj

Direct Control (dj i producent) je rođen 1984 godine u Novom Sadu (Srbija). Osamdesete i devedesete su godine: hip-hopa, elektro funka, break dancea, skreča, grafita, MCa i veoma bitna prekretnica u životu D.C.a.Slušajući veoma kvalitetnu muziku tog vremena, gledajući break dance spotove na muzičkim kanalima i crtajući grafite D.C. zapada pod velike uticaje i dobija želju i volju da udje još dublje u taj svet i da postane još veći deo cele te kulture. Upoznavajući se vremenom sa svim muzičkim pravcima, melodijama i šumovima, D.C. pronalazi svoj stil muzike u break beat ritmu, sa melodijama mračnog elektro sinta začinjenog robotskim vokalima. Drugim rečima, pronalazi se u pravcu zvanom Old and New School Electro Funk. Profesionalno pocinje da se bavi DJ-ingom 2003 godine. Vrteo je muziku u mnogim većim klubovima u Srbiji, kao i van nje. Uz mnogo sreće upoznao je i nastupao sa bogovima detroitske elektro scene (AUX 88). Takodje se bavi i produkcijom i ima par izdanja za etikete :

504 productions,Das Drehmoment i Crobot Muzic.

Lag

http://www.myspace.com/misterlag

lag1801zanetag7.jpg

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

RETRO TRANCE PARTY

- Podsecanje na muziku iz perioda 1995-2000. -

Subota 19. Januar 2008. od 23h - ??

Club X Lagum

Line up:

Buca:: XperimenT

Stole:: XperimenT

Max:: XperimenT

Aki:: IntellecT

Vlada:: IntellecT

Ulaz:300 Dinara

ovo bi trebalo da bude dobro.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...