Jump to content

Potreban savet na kojem serveru poceti


donmarkon

Recommended Posts

Prica je kratka i jednostavna kad sam poceo da igram kreirao sam ika na Dentarg iz razloga jer je par drugova bilo tu pa eto da igram sa njima .

Sada posle dosta cimanja i igranja shvatim sledece Dentarg sa aliancine strane je ocajan , top 3 guilde nisu ocistile SSC i The Eye dok je hordina strana potpuno suprotna prica .

I tako odlucim da zaboravim na stari server i sve i posto imam dosta slobodnog vremena pocnem da levelujem na nekom serveru sa dobrim PVE progresom.

Plan je sledeci da levelujem do 70 tog lvl i docekam spreman expenziju , ali preduslov je da zelim da budem na nekom dobrom serveru znaci ako bilo ko ima odavde da je sa Dentarga zna o cemu pricam :( .

Zato molim za savet poz

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

Kazzak je stvarno jako dobar sto se tice PvE

Na celom serveru 50 guildi je ubilo grula, 30-tak magtheridona, 16 Lady vash , 5-6 rade BT/hyjal

A od toga je 60-70% horda

Magtheridon je isto daobar ali ja nebi pravio tamo lika .....mnogo je izlizan zbog Nihiluma i zato mi se nesvidja :P

uostalom na svakom realm forumu imash guild progress pa tamo pogledaj

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Zam ali dosta vremena mi treba da npr pregledam progress svakog realma inace hvala na savetima :)

EDIT

Ovako postoji opcija da pocnem na Kazzak Horde ali zanima me vase misljenje da igram kao rogue znam da je trenutno broken klasa ali nadas se da blizz radi na tome :)

sorry for offtopic

Edited by donmarkon

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

btw u toj BG grupi gde je Kazzak horda sabija. Barem je tako na low lvlu. Ovih dana sam igrao tamo AB sa paladinom lvl 38 i skor mi je bio 17-1. Verovatno je tako i na lvl 70

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Svaki class forum je whinefest. Toga ima čak i na druidskom podforumu. A ako ti je to merilo, skokni do shamanskog foruma pa pogledaj šta je whine. /shivers

Mislim, ne kažem da rog nema problema, ali mislim da je daleko, daleko od broken klase. Samo zahteva skilla za ozbiljnije igranje.

Link to comment
Share on other sites

Probaj arenu ozbiljnu da igras kad kazem ozbiljnu mislim na neki tim iznad 1.9 k takodje probaj da radis dps sa dw fury arms hubr warrom sa 500 + haste raiting , brzo bi trcao posle toga na whine forume i bio bi lider istog tog festa <>

EDIT

Nema sta tu da se shvata oz ili ne trenutno igram sa rogue na PTR test pvp realm znaci premade char .

Mislim cinjenica je da ima ljudi koji igraju sa nekom klasom i onda je brane zavesom skill ovo ono mislim smesno je, cinjenica je cinjenica svaka klasa ima neki problem ali rogue i hunter su bukvalno poslednja opcija za arenu .

A rouge u PVE ok je da samo ok nista vise .

And sorry for off topic i molim da se zakljuca tema da se ne bi ljudi nastavljali itd i hvala na odgovoru ocekujte me na kazzak uskoro poz

Edited by donmarkon

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

Vidi, enhancement shaman, rogue u ekipama osim 5v5 i hunter, pa čak i druid su problematični za Arenu, ali to ne znači da je klasa "broken" ako nije najbolja u jednom segmentu igre. Videli smo da najbolji tim ima MM huntera koji nije nešto posebno gearovan.

A za PvE, šta da ti kažem. Ne raidujem sa rogom, ali pričam sa rogovima iz ozbiljnijih gildi. Na mom serveru gilda je ubila Ilidana i njihov rogue CL kaže da je klasa sasvim dobra za pve, a sve ostale stvari u raidovanju spadaju u znaš već koju kategoriju.

Rekao sam na početku, rogue je sasvim ok, ali zahteva skill.

A ako te zanima zaista broken klasa, probaj retro paladina za pve ili enhancement šamana za bilo koji pvp pa reci sam. Što se tiče WoW foruma...Crezax je jednom napisao: "If you go through all class forums, you will see that all classess are overpowered and that everyone will reroll come expansion".

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

U principu nista nisi rekao nego eto samo da tvoja bude zadnja , stim se moj predhodni post pokazao tacnim ;)

srecno i poz

EDIT

Druid problematican ? dobar vic :)

Takodje smeh za retr pala paladin je sranje za pve dps ali za pvp hmm ne bih rekao .

Imam 2 prijatelja koji su retr pale jedan ima 2 vs 2 tim prosle nedelje je imao 1970 raiting to me ne izgleda slomljeno nikako ;) neka proba rogue 2 na 2 da uradi nesto .

Jedino zbog cega bih uzeo rogue za reroll jer mi se dopada princip igranja sa klasom igram vec 2 nedelje na ptr dobri su ali ... necu da ulazim u detalje jer ima vec ko ce da se nadoveze "rekao je meni ovaj ovo ovaj ono " poenta svega je da odes lepo na ptr test uzmes klasu koju zelis sa najboljom opremom udjes u arenu ili bg i tako cepas jedno 2 nedelje uhodas ze za to vreme = normalan komentar na forumu sa argumentom.

Edited by donmarkon

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

da,za dve nedelje definitivno postajesh master bilo koje klase i pishesh argumentovano na forumima.vidi se iz tvog primera sa rogue-ovima

*edit* prvi rogue koji mi je pao na pamet(kojeg se secam iz bg-a) + koji nije bio neshto specijalno dobar,tako da ne sumnjam da ima i onih sa dosta boljih standingom.ovaj ima 2105 rating u 2vs2

http://armory.wow-europe.com/character-she...ane&n=Mille

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ok je to ako tebi primera radi treba par godina da naucis da igras sa nekom klasom to sve zavisi od osobe do osobe u to necu da se mesam ;)

Jer ako za 14 dana ne mozes da ovladas vestinama , proucis talente itd ne kazem da sam ja sad neki player sa rougeom ali igram solidno sa njim .

Btw ovaj lik Mille ima dobar standing mada ja koliko se secam nisam nigde pomenuo da rogue kao klasa ne moze da ima dobar raiting samo sam rekao gore iznad liku da proba da igra ozbiljinu arenu znaci sa jacim timovima a to pocinje od 1.9 k pa nadalje

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

Imam 40 dana /played na rogu, dakle ne pričam napamet.

Drugo, ako ja kažem da je retro pala sranje za PVE, a ti mi odgovaraš kako su dobri u PVP-u, ko onda koga ne sluša?

Ako te bilo ko, bilo kad u raidovima sjebe u DPS-u, a da je clean fight, dakle da nije specifična borba, onda je to slučaj "L2P". Dakle, tvoje "ok i ništa više" se svodi da istresa dps, što mu je i posao i to radi dobro, dakle nije broken.

Problemi roga su u arenama u 2v2 i 3v3, a za druide sam rekao da su problematični jer se ljudi odluče pre za paladina kao hilera.

Link to comment
Share on other sites

solidno nije dovoljno dobro,pogotovo sa rogue-om

i ti sa 2 nedelje iskustva ne mozesh da pricash ni o kakvoj areni a kamoli a 2k+ standingu

mada ja koliko se secam nisam nigde pomenuo da rogue kao klasa ne moze da ima dobar raiting

neka proba rogue 2 na 2 da uradi nesto .

^_^

Pa pazi ok je to ako tebi primera radi treba par godina da naucis da igras sa nekom klasom to sve zavisi od osobe do osobe u to necu da se mesam ;)

vidim ti si naucio =)

Link to comment
Share on other sites

Ma, naravno da trebaju vreme, skill i poznavanje klase. Ljudi izleveluju roga i odu u instancu i ne krituju 5k ambush i žale se kako je broken klasa, a nemaju pojma kako stvari funkcionišu u igri, kako se dpsa uopšte. Tako je bilo i kod mene dok sam raidovao u gildi, prvi na dps metrima uvek bili fury war i enh shammy, dok nije pošao sa nama lik koji je profi MMO-er sa godinama u iskustva...Pa ne da ih je pojeo, nego nisu znali šta ih snašlo.

Ljudi odu u raid sa subtlety bildom, počnu sa ambušom, zabijaju backstab i evisceratuju i onda se žale kako je rog broken klasa kad ih druidi outdpsuju. Haj'te, molim vas...

Link to comment
Share on other sites

Rogue i hunteri kod nas prave u vecini sluchajeva najveci dmg ... naravno beastmaster hunteri i combat rougovi .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

U sustini odvukli ste tread u offtopic ;) a kao sto neki rekose na forumu ovde "sa nekim ljudima se ne vredi nastavljati "

Ne kazem da sam 100% u pravu ali jednostavno rogue nije ono sto je bio i potreban je mnogo veci skill da vi se postigao isti rezultat kao sa nekom drugom klasom . Mislim da je ovo komprimisan odgovor pozdrav svima :)

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...