Jump to content

Duplirana ADSL brzina kod Telekoma


kRiK u tAmI

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni radi ok net za sada, sa'cu da premerim sta kazhe ovaj speedtest (kakav flash na sajtu, kochi mi ceo kompjuter :))

180491560.png

E sad, nisam isprobao download, juce jesam ali nije bilo ubrzano (moguce da nije ni net sam po sebi) a danas jednostavno nemam sta da downloadujem :)

edit: Da, definitivno i skida brzhe, 50kb sa newsa (tj. 49).

edit2: Sad je vec konstantno 55kb sa povremenim izletima u 59-60.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam primetio kod downloada preko torrenta da se ma shta ja uradio na svakih tachno minut dogodi upload spike koji pokvari download... :|

Taj rad, i dalje mi je prosek oko 40-50 kb/s, a to sam imao i ranije. Valjda ce se stabilizovati to ovih dana...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Poštovani korisnici,

Najavljeno dupliranje brzina ADSL servisa je obavljeno tokom prethodnog vikenda. Svim korisnicima ADSL usluge su brzine download-a duplo povećane. Telekom Srbije nas je obavestio da je moguće da će se zbog promene pojaviti problemi sa ADSL servisom kod pojedinih korisnika. Ukoliko Vam povećanje brzine nije izvršeno ili ukoliko imate problema sa ADSL servisom, molimo Vas da se javite našoj tehničkoj podršci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...