Jump to content

e vidi ideje!


f4ts0

Recommended Posts

Ajmo Igore, pvp server i eto i mene... Hocu bre ako igramo alijansu, da idemo lepo nas 5+ u barens na lvl17, da ubijamo hordu, radimo WC... Pre toga naravno hocu da idemo Ragefire Chasm na lvl11-12, onda na lvl16 da idemo Deadmines, bla bla bla, ja sam za, igram drenei shamana ili dwarf prista, kao hiler naravno... Ili ako bas nema tanka, igracu warr-a. Tacka.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda nece da ga vide ;P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa not really, jer idesh rekom od recheta, bezhish od lvl 11 aligatora izmedju barensa i durotara i onda ulazish ne na glavna nego na leva vrata, tamo te one shotuju 1 ili 2x, skinesh gear pre istina, i onda kad se rezujesh imash protrch free do drega jer nema AQ npcova na normalnim relmovima, ako ima onda se gine mnogo vishe =o)

i u dregu 1-2x, mozda josh par izmedju ako te savata patrolishutji lovac nevidljivih...

uglavnom sve to, sa sve 3-4 smrti od SW do BB = ne vishe od 10smrti od SW do rfc =o)

Link to comment
Share on other sites

pazi realno ... ko krece prvi put treba da ide u svaku instancu i oseti taj gameplay je po meni unique ...

naravno posle ozbiljnije kada se bavish lvlovanje uopste ne treba u instnace pre maraudona cak ... odes u maru eventulano jednom posle sledeci je ramparts etc .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u sine kad provaljujes ceo wow prvi put lol, ne samo instance, pa to je lozenje samo tako... slicno kao kad sam provaljivao 60+ instance, samo sto nisam znao cemu to sluzi a uz to i ne radi...

pa vrh mi je uvek bio kad se setim kako shetam onim brdom iznad DM i on mi pokazuje one copper veinove unutra, a ja ne znam kako da ih iskopam. i kao kukam na general chatu wtf is this a svi kazu lepo "pa brate to ti je DM dole" ja kao "Sta?" :)) hit.

A sto lepo ne lupite neki server ko da je bitno gde ce da se igra. evo obecavam da cu i ja da napravim lika tamo kad uplatim. Sto ne uzmemo lepo magtheridon, a? to je bas fora, alt/casual guild na sred magtheridona, haos.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

O boze, vidim ovde par likova koji se boje doci u OG kao alijansa na lvl11-12, chikens [:D] Pa ako je ovo server za zezanje i uzivanje, koje je onda to uzivanje ako necu ici u RFC (jednom) i sabiti instancu...

Secam se svojevremeno, kad sam dobio rank14 na shamanu, da bi se odmorio od pvp-a, wow-a i ljudi, rolao sam huntera na veknilashu, night elfa, i na lvl10-11 isao peske 2 sata do Mulgora, tamovao The Rake, nazvao ga Mulgore, I call it fun [:D]

Evo sada kad razmislim, mogu i rogue da igram, i huntera, ma nije bitno [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Nista, generalno da se zapljunem ja cu u NEDELJU napraviti shamanceta draneija na bronzeberdu, trulavisnja, valjda ce mi i wulfi praviti drustvo.

Ko oce welkum

P.S I normal serveri imaju BG-ove i arene :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nista, generalno da se zapljunem ja cu u NEDELJU napraviti shamanceta draneija na bronzeberdu, trulavisnja, valjda ce mi i wulfi praviti drustvo.

Ko oce welkum

P.S I normal serveri imaju BG-ove i arene :)

Da, ali ne možeš da odeš u Redridge i sapuješ lowbije koji rade podvodni kves'. :(

Link to comment
Share on other sites

Igrati wow na pve serveru je isto kao da kazes hocu da budem fudbaler a zavrsis kao prodavac kokica na stadionu :(

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Normal server je vrh zato sto u startu profilishe igraca koji je tamo otisao da igra. Covek je napravio lika znajuci da nece moci da genkuje and he's fine with it. To je pojenta. A to znaci ozbiljni lgraci a ne neka dechurlija koja ide u redridz da se zabavi...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

GL covek... ne znam... nije mi feeling to na PvE serveru...

Lowre... mogli bi ponovo da se nadjemo negde... pisi gde oces i koji PvP server... svidja mi se ideja za RFC... nadjemo par ludih priestova na IRCu koji ce da nas MCuju na smenu kroz ceo ogrimar i eto ti RFCa bicemo glavni show u ogrimaru...

mozemo da napravimo gild na Magtheridonu "Kungen Gankers" i idemo sa gnomovima 1-5 lvl u Ogrimar...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

mozemo da napravimo gild na Magtheridonu "Kungen Gankers" i idemo sa gnomovima 1-5 lvl u Ogrimar...

Ja ti se duboko izvinjavam, ali ja sam na magteridonu i od tako idiotskih akcija ne moze normalno da se igra. vrhunska zabava. A onda napravite na hordi likove i stavite ih u gild n1hilum boyz i spamujte kanal

:(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja ti se duboko izvinjavam, ali ja sam na magteridonu i od tako idiotskih akcija ne moze normalno da se igra. vrhunska zabava. A onda napravite na hordi likove i stavite ih u gild n1hilum boyz i spamujte kanal

:(

Igoreeeeee, a sto si zapeo bas za taj normal server, daj mi razlog ? Daj neki isto novi, ali pvp i to je to, u cemu je problem ? Ocu da igram tanka !

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Nista, generalno da se zapljunem ja cu u NEDELJU napraviti shamanceta draneija na bronzeberdu, trulavisnja, valjda ce mi i wulfi praviti drustvo.

Ko oce welkum

WTB. Ja igram u Bronzebeard Hordi i ne bih imao nista protiv da krenem nekog rasterecenog alta u alijansi. Problem je sto ne verujem da cu igrati u nedelju i ponedeljak jer mi je u utorak prijemni. Vidi ako se smorish pa zovi :P.

Ragnarokk / Vengeful (horde)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...