Jump to content

e vidi ideje!


f4ts0

Recommended Posts

Okej skupljamo se u nedelju, na bronzebeardu i igramo alijansu (ocu da budem dranijelica samanica) :)

Moj karakter ce se zvati, naravno trulavisnja.

U 16 sati

I krecemo :)

Eto dogovor je pao. Ko oce da dodje dobrodosao je.

Imate 3 stepenice hca ... 6 dana raid 8 sati raid duration i to je prva , sledeca je 7 dana raid 20 sati igranje i treca je = guilde tipa nihilum kojima raidovi traju non stop gde se smenjuju ko ide na spawanje ko se kada budi itd raidovi krecu u 3 popodne 6 ujutro ili 00 uvece;)

Ja kapiram da fatso hoce ovaj nihilum type :)

Ne ne zelim.

Cak ne zelim ni da mi 16godisnjak nalozi da makar 2 puta nedeljno MORAM da budem negde. To sam ukapirao u zadnja 3 dana.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okej skupljamo se u nedelju, na bronzebeardu i igramo alijansu (ocu da budem dranijelica samanica) :)

Moj karakter ce se zvati, naravno trulavisnja.

U 16 sati

I krecemo :)

Eto dogovor je pao. Ko oce da dodje dobrodosao je.

jupiiiii, novi syndrome!

posto znam da ce faliti druida, ja cu napraviti jednog takvog najtelfa i nazvacu ga doggiestyle (jebacu hordine suknjase otpozadi [8D] )

edit: majke im ga shashave, neko mi vec drpio ime. nista zato, zove se celebrity

Edited by Phobia

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za, iovako hotju da odmorim mozak od Druida, ali zashto EF EF ES na Bronzeb.-u?

Ne zelim, netju, ne mogu, etc.. da igram na Normal serveru. Gief PvP server, ali stvarno.. bilo koji, moze chak i neki GER. ;P

Pa ne moras tjiro, niko te ne bije po usima, a i ovo je server za ex-junfere [:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

od srca vam preporucujem da na burning blade ne pomislite nikada

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

od srca vam preporucujem da na burning blade ne pomislite nikada

Posteno :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad nekih mesec i po dana slobodan, i ne znam sta da radim tako da cu da se pridruzim najverovatnije :)

Mada, juce mi riknula graf. karta tako da moram nesto u medjuvremenu da nabacim, tako da necu se odmah pojaviti.

Mada te opustene varijante su najgore - tako sam i wow krenuo posle anarchy online da igram - "opusteno" bez neke frke :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju sam hteo da probam human warriora ... nikad nisam igrao alijansu ozbiljno, iz prostog razloga jer nisam imao sa kime, tako da sad vidim mogucnost - i pravo da vam kazem, jedva cekam :)

+ sto ce sve to da bude opustena varijanta :)

EDIT: gilda <Killy je Hardcore> ftw :))

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ccc ne znate koja rech MORA da bude u bilo chemu sto odaje postovanje nekoj osobi - <Killyjev Hardcore Memorijal> =o)) memorijal ftw =o)))

also @human warriori - ne znam zasto ali uvek mi je estetski blizhe bilo igranje human warrova sa sekirama a orkova sa machevima...dunno why =o)

Link to comment
Share on other sites

+1 za PvP server. Bloodfeather predlazem. Solidno popunjen, sa relativno jednakim odnosom snaga.

@Collololdor (kapiram da je ono sa prichajte topiksa splitovano odavde)

Nije toliko trip u world PvP-u, a ni u tome da na normal servere idu zene i homoseksualci, vec da je nekako trulo kad si manje-vishe bezbedan non-stop. Ne uklapa se u lore i gubi se draz koju pruza tenzija shunjanja po contested teritoriji. Znachi, meni lichno bi bilo trulo da npr. idemo u Wailing Caverns i onda kao mashemo i djuskamo i kupamo se u oazici sa hordashima pored meeting stone-a. [xx(] Samo zbog toga sam vishe za PvP server, ali kako god, ne miniram, ici cu i na normal, nema problema.

Koliko koshta chuku vremena u igraonici ovih dana? Nemam svoj kompjuter i najveci problem ce mi biti da se uklopim u dogovoreno vreme, al' zato kad sam tu - tu sam i na duze od 2-3 sata ako treba. :salute:

Guild name --> <BUTSECKS FTW>!" I'm super serial. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

+1 za PvP server. Bloodfeather predlazem. Solidno popunjen, sa relativno jednakim odnosom snaga.

@Collololdor (kapiram da je ono sa prichajte topiksa splitovano odavde)

Nije toliko trip u world PvP-u, a ni u tome da na normal servere idu zene i homoseksualci, vec da je nekako trulo kad si manje-vishe bezbedan non-stop. Ne uklapa se u lore i gubi se draz koju pruza tenzija shunjanja po contested teritoriji. Znachi, meni lichno bi bilo trulo da npr. idemo u Wailing Caverns i onda kao mashemo i djuskamo i kupamo se u oazici sa hordashima pored meeting stone-a. [xx(] Samo zbog toga sam vishe za PvP server, ali kako god, ne miniram, ici cu i na normal, nema problema.

Koliko koshta chuku vremena u igraonici ovih dana? Nemam svoj kompjuter i najveci problem ce mi biti da se uklopim u dogovoreno vreme, al' zato kad sam tu - tu sam i na duze od 2-3 sata ako treba. :salute:

Guild name --> <BUTSECKS FTW>!" I'm super serial. [:D]

prevod: nema twinkova

btw:podrzavam ideju ali ne verujem da cu da ucestvujem

...

Link to comment
Share on other sites

''also @human warriori - ne znam zasto ali uvek mi je estetski blizhe bilo igranje human warrova sa sekirama a orkova sa machevima...dunno why =o)''

Zbog ashkandija u introu, jadan ork nije ga promenio ni u tbcu.

Sto se topica tice, vec igram aktivno 2 lika tko da nemam ni 1h slobdan jbg! GL HF

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

ccc ne znate koja rech MORA da bude u bilo chemu sto odaje postovanje nekoj osobi - <Killyjev Hardcore Memorijal> =o)) memorijal ftw =o)))

also @human warriori - ne znam zasto ali uvek mi je estetski blizhe bilo igranje human warrova sa sekirama a orkova sa machevima...dunno why =o)

Mace spec, omg! :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Zbog ashkandija u introu, jadan ork nije ga promenio ni u tbcu.

naaah, zbog blademastera koji mi je paradigma onog sto orc warr treba da bude...i zbog Gemmellovog Drussa sekirasha koji mi je uzor idealnog human warra...warrior je ionako mazo-klasa i treba ga igrati kako sam zamisljash da ti se igra a ne po nekim gajdovima ;o)))

scione - "zhene dijeca i starci" =o)))

Link to comment
Share on other sites

prevod: nema twinkova

Naravno da ima. :) Pogotovo na strani alijanse. Dobio sam tu +50 na hp, +5 na bracers i +3 na two hander sve ukupno za manje od 1g... uzas. Nisam ni trazio, bruka puno enchanter-a, svi urlaju po Stormwind-u. O /1 pozivima na regrutaciju u twink guild-ove da ne pricham...

Anyway, post-ujem od ortaka, od juche ujutru nemam telefon. Mamlazi iz poshte/telekoma su kopali neshto ispred zgrade i razjebali telefon za preko 30 porodica, ukljuchujuci i moju. Kakav bezobrazan odnos imaju (ceo dan danas tu rupu niko ni pogledao nije, a na informacijama dobijamo prichu da "se radi"), nisam siguran da cu moci da se pojavim u subotu...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...