Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

Ozbiljne partije? na svim vecim turnirima i "normalnim" je prase banovano

evo cist primer

ghost igra vipera

ja igram bristlebacka

realno slican skil (makar u doti, war3 necu da pominjem uopste)

ja sa bristleom napravim fb na lvl 3 on dodje opet ja skupim void stone opet ga ubijem napravim preservance opet ga ubijem napravim vangard srusim tower itd itd...

ako viper ne moze onda ... tesko koji moze: )

Upravo, vaguard perservance...GG... Stvarno,stvarno sabija...

Ostala lupetanja,tipa da zevs moze da ga dobije... stvarno no comment...al,kao sto Igor rece,dodji na tur.

PRIJAVLJUJEM EKIPU DEUS !

Edited by Mutke
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo proste kombinacije IMBA heroja za 5v5: omni,abadon,zevs,rasta i (bane ili vengefull spirit)

Ti heroji su prejaki na pocetku i prejaki i na middle game oni na 11 lvl samo krenu po sredi i svi se sklanjaju jer zevs ne moze da padne pored abadona i omnia a kule padaju jer je tu cika rasta koji obori kulu sa zmijama.

a ne mogu da zamislim da tim herojim probijete kulu ili da pobegnete sa pola helta koliko imaju imobilizacija i usporenja

Evo to counter strat odma. (samo da te obavestim da nemas solo heroja. Zevs moze solo,tako sto bi creepove uzimao sa chainom,drugacije nema sanse pored silencera/vipera, da ne pominjem shadow fiend)

Silencer,Sand king,Queen of pain,Tormented soul,Venomancer... mislim da je ljudima jasno sta bi se desilo posle silenca...MOZDA , AL SAMO MOZDA BI ABADDON POBEGAO...al jako tesko...

Uh, zamislite rastu... ::::O:::M::::G::::

Edited by Mutke
Link to comment
Share on other sites

solo heroj je bane a sa jedne strane je zevs i abadon a sa druge rasta i omni , to je poznata kombinacija silence i sand king i to jeste jaka kombinacija ali problem je sto ti heroji su slabi na pocetku i padaju lako to jest samo su jaki kad su na okupu ali vi cete uvek biti par levela ispod gore navedenih i bicete slabiji a kad silencer baci silence nije se tesko povuci ishilovati se i odma back i gotovo probijena sredina a evo kako bi oni odlazili u fajt ide repel na zevsa tako da zevse ce biti ne taknut od tih tvojih a na rastu ide abadonov stit i kad prodje 3 sekunde ili ako slucajno ovaj silencer bude 11 lvl 4 sekunde onda kad to prodje omni ima heal i jos abadon ima heal , bane se sam leci i ima sleep da baci na senda kao ovaj baci ulti da ih ne prati dok beze i jos plus na 11 omni ili badon jedan mora imati mekanizam i tako su svi zivi sigurno i kad se ponovo vrate onda ce biti smesno a da ne pricam kad ti tvoji krenu da poruse kulu pa kad ovi imobilisu silencera ,rofl i svi tvoji popadaju osim akashe mozda se izvuce.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

koji ste likovi igrate dotu na forumu i to cw [roflmao]

@ brka

pa tesko bi ste se povukli ako vam dodje prvo rooftrelen sa ultijem,pa global silence, pa veno sa ultijem, pa blink sk epicenter i onda leshrac ili maidenka ili warlock itd...

al nema veze...

samo nek mi neko kaze zasto je alch banovan, jer su ga valjda bas u 6.43 nerfovali

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

mislim sva igra se svede na silencerovih 5 sekundi silencea ali npr umesto baneta samo spirit i onda se brane lepo i swapuju silencera kad god budu imali sanse i kontra i cao a na 25 lvl nema smisla koliko su jaci omni,abadon, vengi,rasta i zevs a posebno zevs sa jedno 2500 helta i repelom , a kazem i ne moraju da cekaju 25 lvl vrebaju silencera i swapuju ga i udri ili naga sa repelom umesto bana cisto da mogu kad vi bacite ultie da pobegnu i onda back i cepaj.

Must have su heroji omni,abadon,zevs i rasta i peti od zavisnosti od suprotnog tima

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

pa sil ne ne mora da bude blizu kad baca ulti i koja sad naga. znaci ja i nisam rekao kako je strat savrsena, nego samo da kazem sto i helion kaze da postoji counter. A ako Dozni kaze necu vise da se mesam...Uostalom brko prijavi ekipu pa vidi...

EDIT:

Dozni hakuju ti channel

Edited by bojinho

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

Gice, druze.

Ti ne igras ozbiljnuu dotu vec >1 godine zar ne :)

Dakle, jos jednom, ako je receno na oficijelnim dota sajtovima da se do daljeg ova 2 heroja izbacuju iz OZBILJNIH takmicenja, ajde da to postujemo, a koga bas zanima zasto, neka samo malo zagrebe po netu. Ono, nekad se moze pravilo postovati, a ne voditi 10dnevna diskusija dali ili ne.

Igram svaki dan na faxu, ne boj se, imam extra ekipu ali sad su ispiti u jeku, videcemo na leto :)

A inace igrali smo i dota-leaguje na netu, filipenko ja i norvezani/finci, svaki tim smo bili kidali sem nekih likova koji su bili prvi u diviziji -.-

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ok moderator nek intervenise u pauzama namestanja gentooa, ti sto jedes sarmu pogledaj svoju signaturu, ajmo neka repkapitulacija prijavljenih ekipa

deus

pera123

verovatno - jos 1 ekipa iz deusa (99 posto)

sein

fed

dzonijeva dota mafija

sein2

Ako neko ide u forum nek pita njihovu ekipu, ja cu jos da potvrdim dali ce neko iz net+ doci

Dakle nekih 10-12 ekipa za sada sto je skroz ok

Ako neko ide u metro moze da vidi i da li tamo ima neka ekipa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao Opijumu da ce biti tur, tako da je manje vise Forum obavesten, a gordan ce valjda igrati sa Maretom, tako da neka se obavesti metro itd. A cini mi se da Fatal Error dolazi, tako da i njih mozete da ubelezite ;)

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ocu i ja dotu!!! Ubacite me u neku ekipu [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ja 99% ne igram, za vikend 99% idem na more :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedna ekipa se prijavljuje, 'svejedno' tagg, ja, govedo i jos 3 imbe!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...