Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bristleback je toliko imbalance da vam je potreban samo vanguard da bi farmovali iako vas petorica gankuju a ako dodate i preservance mozete komotno da se setate i ubjate koga stignete. Samo dagger/slow/dagger/slow i raspada se sve. Pritom je vas move/attack speed nenormalan vasa bulja je toliko debela da ni najjaci nukeri ne mogu da vas dobiju ( jedini nacin je da vas uhvate 3-4 heroja sa masom disable-a i da vas trpaju 2 minuta dok ne umrete a pritom uvek postoji mogucnost da dodju vasi drugari i da im svrse u facu jel su ovi pri kraju mane i helta od prangijanja vase bulje i daggera kojima ste ih nahranili "BEZECI" ) [:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Ukoliko vas zapostave,i ne pokusaju da vas sprece ( sto je inace normalno ) videce prase sa radiancom,h.o.t-om,travelom...etc. U sustini GG.

Eto to je ukratko opis ovog fascinantnog heroja . Poz,vidimo se na turu!

Link to comment
Share on other sites

to za 99% osvojenih okaci macku o rep, turnir u moju finale duke vs friends gde smo podelili 1 i 2 mesto, tako da pusti price...

edit:joni opusteno nacicemo se negde pa cemo da picimo zajedno tamo!!!11

i jos ste zaboravili one prve turnire u doti u 5.84 gde niko od vas nije ni igrao tako da deus nikako nije mogao da osvoji 99% turnira [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i jos ste zaboravili one prve turnire u doti u 5.84 gde niko od vas nije ni igrao tako da deus nikako nije mogao da osvoji 99% turnira [:D]

Ja sam jako lepo napisao "na turnirima na kojima smo ucestvovali". Procitaj lepo...thx

to za 99% osvojenih okaci macku o rep, turnir u moju finale duke vs friends gde smo podelili 1 i 2 mesto, tako da pusti price...

edit:joni opusteno nacicemo se negde pa cemo da picimo zajedno tamo!!!11

Da, to je jedan, i drugi je Metro cup gde je inf osvoio. To su jedina dva na kojima smo ucestvovali i nismo ih uzeli...

Link to comment
Share on other sites

Ok, prijavljujem ekipu DM aka Dota Mafija! :D

daj dzoni kakvi smo mi to mafijasi kad imamo djoleta u timu ....

look at pelican fly, come on pelican!

i jos ste zaboravili one prve turnire u doti u 5.84 gde niko od vas nije ni igrao tako da deus nikako nije mogao da osvoji 99% turnira [:D]

taj rad, pazi kad je green igrao tada dotu, daj o cemu pricamo :) mada bilo je extra !

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Bristleback je toliko imbalance da vam je potreban samo vanguard da bi farmovali iako vas petorica gankuju a ako dodate i preservance mozete komotno da se setate i ubjate koga stignete. Samo dagger/slow/dagger/slow i raspada se sve. Pritom je vas move/attack speed nenormalan vasa bulja je toliko debela da ni najjaci nukeri ne mogu da vas dobiju ( jedini nacin je da vas uhvate 3-4 heroja sa masom disable-a i da vas trpaju 2 minuta dok ne umrete a pritom uvek postoji mogucnost da dodju vasi drugari i da im svrse u facu jel su ovi pri kraju mane i helta od prangijanja vase bulje i daggera kojima ste ih nahranili "BEZECI" ) [:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Ukoliko vas zapostave,i ne pokusaju da vas sprece ( sto je inace normalno ) videce prase sa radiancom,h.o.t-om,travelom...etc. U sustini GG.

Eto to je ukratko opis ovog fascinantnog heroja . Poz,vidimo se na turu!

Da, to jeste tako kad igraju 10 random ljudi na netu.

Ali uopste nije tako kad se igraju ozbiljne timske partije.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ko spomene grinovo ime u negativnom kontekstu bice sprzen.

Normalno. Igor has spoken.

Fatalko, realno i tebi i Hajliju sam ja pokazao dotu. Ja sam igrao josh od 5.60 ili tako neshto...

Dolazim na tur samo ako Patike ulozi roboshoes!

Sad ozbiljno, mogla bi neka ekipa da se skupi... We`ll see.

Link to comment
Share on other sites

Da, to jeste tako kad igraju 10 random ljudi na netu.

Ali uopste nije tako kad se igraju ozbiljne timske partije.

Gice, druze.

Ti ne igras ozbiljnuu dotu vec >1 godine zar ne :)

Dakle, jos jednom, ako je receno na oficijelnim dota sajtovima da se do daljeg ova 2 heroja izbacuju iz OZBILJNIH takmicenja, ajde da to postujemo, a koga bas zanima zasto, neka samo malo zagrebe po netu. Ono, nekad se moze pravilo postovati, a ne voditi 10dnevna diskusija dali ili ne.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da, to jeste tako kad igraju 10 random ljudi na netu.

Ali uopste nije tako kad se igraju ozbiljne timske partije.

Ozbiljne partije? na svim vecim turnirima i "normalnim" je prase banovano

evo cist primer

ghost igra vipera

ja igram bristlebacka

realno slican skil (makar u doti, war3 necu da pominjem uopste)

ja sa bristleom napravim fb na lvl 3 on dodje opet ja skupim void stone opet ga ubijem napravim preservance opet ga ubijem napravim vangard srusim tower itd itd...

ako viper ne moze onda ... tesko koji moze: )

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

U vezi bristelbaka, dodje samo zevs i baci za 5-6 sekundi 5 magija i svinja je narandzasta ili crvena i a ako je zevs ziv

jedno jos 10 sekundi svi su crveni ili mrtvi oko njega tako da je smesno sto su banovali tu glupu svinju.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

U vezi bristelbaka, dodje samo zevs i baci za 5-6 sekundi 5 magija i svinja je narandzasta ili crvena i a ako je zevs ziv

jedno jos 10 sekundi svi su crveni ili mrtvi oko njega tako da je smesno sto su banovali tu glupu svinju.

hahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Normalno. Igor has spoken.

Fatalko, realno i tebi i Hajliju sam ja pokazao dotu. Ja sam igrao josh od 5.60 ili tako neshto...

Dolazim na tur samo ako Patike ulozi roboshoes!

Sad ozbiljno, mogla bi neka ekipa da se skupi... We`ll see.

Ne lozi se molim te, shto onda na prvim turnirima u platou te niko nije zvao u tim leba ti ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo proste kombinacije IMBA heroja za 5v5: omni,abadon,zevs,rasta i (bane ili vengefull spirit)

Ti heroji su prejaki na pocetku i prejaki i na middle game oni na 11 lvl samo krenu po sredi i svi se sklanjaju jer zevs ne moze da padne pored abadona i omnia a kule padaju jer je tu cika rasta koji obori kulu sa zmijama.

a ne mogu da zamislim da tim herojim probijete kulu ili da pobegnete sa pola helta koliko imaju imobilizacija i usporenja

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto čuo da je ta kombinacija imba. Jedino kako bi mogla da se zaustavi je kad bi postojao neki heroj koji bi na neki način mogao da spreči heroje da bacaju magije. Ali nažalost Icefrog nije mislio na to.. da mu pišemo?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...