Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

Pozdrav društvo,

Vidim žalili ste se na to da nema turnira u DOTI, i jedva čekate taj WCG, pa je red da vam malo prekratimo čekanje do tog trenutka. Da ne bi posle bilo zbunjivanja, evo crtica sa informacijama:

- Ime: World GameMaster Tournament (WGT)

- Licenca: KlanRUR

- Datum: 7.7.2007. godine (subota)

- Mesto: Viline Vode (kod megamarketa Tempo)

- Vreme: Početak kao i na drugim turnirima, 09h izjutra

- Organizacija: KlanRUR & Igor (Deus) kao glavni sudija :)

- Nagrade: Biće najavljeno. Očekuju se fine nagrade ali za sada ne bih da "trčim pred rudu".

- Sponzori: ASUS - recommended platform, Intel - recommended CPU

- Event partneri: Logitech, Kimtec

- Igra se na LAP TOP-ovima (da ne kukate posle kako niste znali) - Konfiguracije su:

ASUS X51R

Celeron M520 @ 1.60 GHz

1GB RAM15.4WXGA displej

VGA Radeon X1100 integrisana

80GB hard

DVD RW

Wireless 802.11 b/g wireless adapter

Bice obezbedjeni "normalni" tastatura i mish, tako da cete prakticno laptop koristiti samo kao monitor i biti srecni

PRAVILA

Pravila su ISTA kao na proslom WCGu, sto ce reci igra se winner-loser sistem na jednu partiju, dirigovani pick. Pomocu compomastera ce se praviti kostur i parovi turnira, znaci nema grupa vec se odma' ide na winner-loser i eliminacije.

PRIJAVE

Prijave mozete uraditi na tri nacina:

1. Mailom igru na deus.computers@gmail.com

2. Putem ostavljanja posta na ovom forumu.

3. Uzivo igoru u igraonici - TC Stari merkator 2. sprat, Palmira Toljatija 5

Prijave je moguce poslati do 6.7.2007. godine odnosno do DAN PRED TURNIR.

Prijave su Besplatne. To takodje znaci da ocekujete robne nagrade a ne novcane, jer zelimo da sve ovo bude dobra zabava.

Propratni sadrzaji

Za sve prisutne bice organizovan i rostilj (ako sve prodje kako treba), kao i turnir u basketu koji je namenjen novinarima, ali ce ucesce verovatno moci da uzmu i ljudi sa strane. Posto je lokalitet u samoj blizini reke, sve ovo zapravo posmatrajte kao jedno lepo popodne, druzenje i zabavu uz pitje, hranu, DOTU, basket i reku :)

Ukoliko ima bilo kakvih pitanja, samo izvolite :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa lepo , nadam se da ce se to odrizati sigurno. I sta je to dirigovani pick? Mozda mozete da razmislite npr onaj xl ili tako neshto kad izbacite po 3 heroja cini mi se da je to popularno ^^ ili mozda i rd

Aj da budem prvi prijavljujem ekipu FGi(Fancy Gipsy) aka FED aka WCM(wo cao maiden) aka kmb aka lk.... :)

Edited by Duke[FED]
Link to comment
Share on other sites

A sunce mu, sta je dirigovani pik :))

Pa ono sto se radilo na zadnjih x turnira. Bira sent, 2 scourge,2 sent, 2 scourge,2 sent, scourge

Interno smo to zvali dirigovani pik

Nego samo da pojasnim, vrzija ce biti 6.43 b, nadam se da je to ok. Bez alhemista i brsitlbeka.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moze neko da mi da link ili da me uputi gde se nalaze ta wcg pravila za dotu, mislim na to sta je u igri dozvoljeno raditi i sto ne moze bristelbak i alchemista?

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Dolazim da jedem sok cu da kupim usput znaci JEDEM I PIJEM,pazi ovog Dukea ala se naprzio odma pita za mode i dal moze ovo ili ono LEPO PISE nije ovo tur nego ZAJEBANCIJA nemoj samo da ko osvoji da kaze MI SMO KINGSI BRE autograme nedelim nemam flomaster ako hocete donecu vam moje postere sa WCG-a sa potpisima pa cu delim na rostilju kada budem okretao meso.Znaci donosim KB2 patike zbog basketa zna ih Mare kako izgledaju i Green [:D] kako kazu UZIMAM ROSTILJ IZ LOOZERA [8D] aj poz pa se potrudite da budu ( kobaje , cevapi , snicle ) ako treba pridodace se sa hranom ponecu smrznuti PASULJ da vas podgojim samo nemojte KOJOTU da dajete da pese meso ili tako nesto [:D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Zapravo nije zajebancija, nego je turnir, samo sto se kaze da je cilj i zabava i druzenje

Ali da ne oftopikujemo, prijavite se. oftopikarenje ce izvrsiti mutke koji upravo kuca

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Fino,fino. Konacno tur. Ja cu gledati da okupim ekipu i da se pojavimo... . Svejedno,zanima me dal se na ovom topiku vrse prijave il cete otvoriti novi,al cu da sacekam u svakom slucaju.

@ Deda : Deus je pobednik 99% turnira na kojima je ucestvovao a ako racunamo od prvog WCG-a koji smo uzeli onda je procenat 100%. Sad vec slusam prozivke sa strane tipa "deus je bio prvi kad niko nije igrao"...ko vas jebe,nemojte ni sad da igrate. Ekipa se raspala, neki ne igraju vise (kao Tickepa) neki igraju iz zajebavanja...

Veseli,otvori topik za prijave,da vidimo cisto stanje.

Link to comment
Share on other sites

Ja neigram jer nema turova nema ekipa sa kojima moze da se igra tj vezba nema nista pa sam se vratio na cs ali ako bi opet poceli turniri i okupljanja ja sam uvek za tj nisam se zasitio dotom samo malo odmaram tj od poslednjeg WCG-a.Znaci ako bi se opet skupila stara ekipa opet bi poceo da igram [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

objasnite mi molim vas zasto bristelbak i alkemista su banovani?

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Realno covek moze doci svime sto ide do pancevackog mosta odnosno prolazi ulicom 29. novembra. Medjutim, postoji i neka direktna linija koja vas isporuci bukvalno na sam turnir :) Ali ne znam tacno koji je broj, recimo 34, i krece sa trga ja mislim. To cu vam javiti.

Link to comment
Share on other sites

A jel postoje neke VIP kartice za ljude koji su pretrpeli bol,stres i sunce u putu kako bi lakse mogli da dodju do rostilja jer treba energija da se nadoknadi i + prolaz prvo kolo jer ne bih da se brukam da me izbace neki napsi [:D] jeste da nisam igrao 9-10 meseci ali ono moze PES 1v1 ko hoce ebes dotu zovite Greena da mi ide po rostiljske i Fatu da mi ide po vodicu [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Ide 34 sa trga, ali je problem sa tim busom sto je Tempo linija, prilagodjena iskljucivo Tempu. To znaci da ide na sat vremena i nema nista izmedju. Ja sam pre za 29. novembra, tamo sa raskrsnicom one ulice koja ide na halu pionir, pa jednostavno prodjete kroz prolaz u ogradi, preko sina (ne radi voz, nema saobracaja), i onda izbijete na tempo.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Fino,fino. Konacno tur. Ja cu gledati da okupim ekipu i da se pojavimo... . Svejedno,zanima me dal se na ovom topiku vrse prijave il cete otvoriti novi,al cu da sacekam u svakom slucaju.

@ Deda : Deus je pobednik 99% turnira na kojima je ucestvovao a ako racunamo od prvog WCG-a koji smo uzeli onda je procenat 100%. Sad vec slusam prozivke sa strane tipa "deus je bio prvi kad niko nije igrao"...ko vas jebe,nemojte ni sad da igrate. Ekipa se raspala, neki ne igraju vise (kao Tickepa) neki igraju iz zajebavanja...

Veseli,otvori topik za prijave,da vidimo cisto stanje.

to za 99% osvojenih okaci macku o rep, turnir u moju finale duke vs friends gde smo podelili 1 i 2 mesto, tako da pusti price...

edit:joni opusteno nacicemo se negde pa cemo da picimo zajedno tamo!!!11

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

I zasto ne mogu bristleback i alhemist? Jeste svinja imba ali nista nije nereshivo

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...