Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

pazi pre bi rekao da se led "povlaci nego topi" a i oci se dime od hladnoce tako da sumnjam da je pakleno stvorenje sem ako nije neki ledeni demon....ali mozda me ubedi sledeci tease koji nabace......... u principu trebalo bi da se zna sutra ........ da se ne varamo ocu i ja D3 ali za sada mi izgleda mrka kapa

AKO BUDE D3 TI NE MOZES DA GA IMAS !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

 Ja odbijam da poverujem da sam jedini ovde kome je ochigledno da je ovo najava wotlk, verovatno rizikujem kapetan Obvioso etiketu, al' sta da radim, uplasiste me kolko ste se naprzili na neku konotaciju s' diablom :)

Mislim siguran sam ja da oni rade na tome, al' najbolje da ce da najavljuju diabla pored dva aktivna projekta.

led se topi ... zasto se topi ? Zato sto neko pakleno stvorenje hoce da nas wtfpwnuje sa druge strane ... vise nego logicno.

Druze, meni se ipak chini da je tebe logika failovala samo tako, kad ti vidis bilo gde led koji se topi, da ne govorim o ochima, k'o da su uradili c/p sa licha iz obichnog wara.

:-)

Link to comment
Share on other sites

koja karina jbt samo su posvetleli simboli/malo vise se vidi obrisa glave i dodali su jedan mali koji lici na smajlija lol.....koji gaylordovi

edit sada kada se odvojim malo od kompa i gledam crninu tj deo oko "lica" gde nema magle.... nekako mi izgleda taj obris crnine kao obris diablove glave !!

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

pre mzhe da bude kandzha ko pokazuje "finger" levom rukom inache rog pod takvim uglom teshko =o)

lol to sam i ja pomislio kao leach king pokazuje finger svima ,mada sumnjam da bi blizz smeo da uradi tako nesto ;)

edit diablofans je pukao previse ljudi pokusava da ga otvori i postuje na forumu...

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

As the 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational approaches, we are excited to announce that the Opening Ceremony (starting at 11:45, Central European Summer Time on Saturday, June 28th), the various tournaments, and the Closing Ceremony featuring Level 70 Elite Tauren Chieftain and Video Games Live concerts will be streamed live during the event on the official Worldwide Invitational website.

dakle pochinje za sat i 40 min

mada, ja sam uveren da danas nece biti recheno sta je jer je d2 izashao 29. juna te da ce announce D3ke staviti za sutra =o)

also, bice na sajtu live streamovi skoro svih dogadjaja...statore idi im slomi sajt ;o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...