Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Kristiane, bukvalno nemam pojma o cemu pricas, skoro sam pa nov u igrici :D danas farmao malo paragon sa nekim random likovima, i skenjao se kada nisam prosao gr 20 :(

'ajde od vas iskusnijih da trazim savet sta da menjam na DH-u :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/vukashinp-1174/hero/46045916

​Na svakom itemu moras da imas Dexterity. Ako nema dex mozes slobodno da ga bacis. Tako da promeni Cain set koji je tebi poprilicno beskorisan i juri +dex iteme koji ce ti povecati dmg. Blackthorn je defensive item i ti kao DH nemas koristi od toga, tako da ga menjaj opet za nesto sto je vise dmg related.

evo ti primer DH opreme sa enchantovima i gemovima 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Svipke-2923/hero/16677363

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dal blizzovci stvarno ocekuju da cu da krenem u novu sezonu samo zato sto su umesto jednog viable builda po klasi sada ubacili (wow wow much wow) 2 builda po klasi... proslu sezonu sam igrao rekor barba, firebird wiza i marauder dh-a i u glavnom sam stao kod gr 37 posto je toliko repetitive postalo cak i za mene koji se nisam skidao od vanilla d3-a kada su se jos furali plavi 15 ias prstenci sa AH...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Igram monka prvi put :D zavrih solo 58gr, nece padne djubre od oruzija nikako

Svaka cast Coyo, jos nisam presao 25gr u novoj sezoni. Nisam jos probao kokosku u gr.

 

Igram WD kada imam slobodnog vremena (i ako se cura ne buni), tek 101P. Picim zasad kao kokoska uz ceo spirit of arachyr set/ manajume's way. Juce sam zamenio 3 dela preko kanai cube-a i uzeo to sto mi je falilo za set, padne mi Convention of elements sa 151% *SPIT*. Sacrifical dagger-e sam pravio preko kanai cube-a. Sledece cu da probam da napravim the furnace, jeftinije mi je nego da se kockam. Fale mi focus/restraint i hellfire amulet i belt of transcendence. Kada mi to dosadi, skupljam usput za fetish-e sa duvaljkama. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U sustini nije los build (kokoska), ako radim bounty pretrcim celu mapu bez problema na t7. Izbacio sam za sada iz paragona movement speed i ubacio sve u int. Stvarno nema potrebe, posto u kokosci pretrcim celu mapu bez problema. Greater rift-u sam presao 32, nisam isao dalje, fali mi dosta materijala za kanai (death's breathe) pa farmam rift-ove. Moracu da probam danas t8-t10 rift-ove, da vidim kako idu (ali mi je dmg i dalje mali 500k), mada nije efektivno.

Edited by drndara
  • Upvote (+1) 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šeki se usrao od igranja D3 ko nikad do sada od ovog patcha, power creep je odvratan, dok sam pre 2.3 gulio T5 ko peznt that i am sad mogu da igram T10, na seasonal HC, GR sam dogurao do 48. T6 se igra sa full Helltooth setom zmurecki, skrcao sam 425 paragona dok sam pre patcha na softu otkad imam igru iscedio ~250. Devalvacija drugovi 

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...