Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ne znam kako su dosli do 25% ali ja sam ubio kljucara u 4 aktu 5 puta, i onog u oazi 4-5 puta na T1 i nema nista. Ali key of bones imam 2 komada :) Jebem ih u verovatnocu.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

sto hejtujes ljude zbog RNG-a? =o))

ja juce krenem da igram sa Šekijem, njega kake neki itemi, meni ništa...i onda njemu neka frka...i onda meni....lol ni 1h igranja nisam sklopio ceo dan...e to je ono sto je smor a ne losi dropovi =oP

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vratio posle 10ak minuta ali si ti već zbrisao, greota za onakav game :tf:

 

In other news, pročitao sam glasinu da RNG nije RNG all the time nego da se loot tables spawnuju pri pokretanju instance igre i da ako zabodeš govno instancu nikad nećeš dobiti to što juriš makar igrao milion godina :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

 nisam ovo razumeo, pokretanjem igre se kreira taj loot table, ili pokretanjem same instance?

 

Meni to zvuci kao puko nagadjanje, ne vidim zasto bi rift bio drugaciji od ostatka "sveta" - jedino ako se ne misli na kreiranje igre, a tek onda to nema smisla. S' obzirom da velicina, mob density i raspored breakable/lootable objekata varira to bi bilo prilicno teze implementirati nego jednostavno "za svaki kill/break rolaj 1/1000, ako padne <2 onda je legendary, >2 <100 rare itd" (pre tog rola ide i rol dal' uopste pada loot i sl). Poenta je samo maksimizovati broj kill/break pokusaja, zato ljudi ciste cele riftove i posle ubijanja guardian-a, i to sto je u riftu koliko sam razumeo povecana sansa da padne legendary (pa nije <2, nego <4 npr).

Link to comment
Share on other sites

Misli se na kreiranje same igre, ljudi tripuju da je loot table predefinisan i da se može divinacijom mapirati šta sve može da padne u toj igri, pa da ako iz x legendary pokušaja dobiju y različitih same slot itema u toj igri neće nikad pasti bilo šta drugo za taj slot, ikad, ma koliko riftova otvarao i shardova spucao u kadbidalino dupe - što je negde između pregenerisanja svih dropova i rađenja svega realtime, i da me ubiješ ne bih mogao da smislim scenario po kome je baš to neka prednost što za latency što za netcode.

 

Sa druge strane, kad 2 čoveka spucaju ukupno 900 shardova a dobiju 3 ista belta od tipa 5 legend ukupno onda je čovek sklon uočavanju obrazaca :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@Kobaya , mogao bi jos malo da probas da dignes dmg ako imas gold-a i soul-ova Meni je sinoc pao fulminator, imam vec tf i odyn son u hf na monku (tf na wd mi je pao skoro).

 

@Shomi - fali ti samo bolji gem, odlican reroll :D

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

imamo slican tf somi! :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/andrej-1734/hero/37745560

 

btw ortaku je dropovao kukrija 10 dana po izlasku ros-a.. ceo dan se zalio kako mu ne daje nista, (ja vec imao jedan tf) , on pizdi ceo dan, oce unistall igricu :) i na kraju mu ispada random totalno, dal od trash moba ili iz bureta...tada nije bio odusevljen uopste, dok sad ne moze da zameni weapon, makar mu pao tf sa 2500dps i 370% chain. nista ne moze da zameni perma totem i fetishe. osim mozda garganutana, koji i bez totema zabada ko bolesnik :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...