Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Moze blic pojasnjenje oko armor vs. resistance. Ja sam nasao da 10 armor = 1 resist all. Da li je ovo tacno?

Resistence to all elemetns je sve osim physical? Ili se i physical racuna?

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5836324621 mator thread ali ista matematika bi trebalo i dalje da vazi. Diminishing returns krecu na 70% dmg reduction i za armor i za all res (sto znaci da posle 70% svaki ekstra poen u ove dve kategorije dodaje manje dmg reductiona po poenu).

 

All res dodaje res na sve pa i physical sto mozes da vidis i na char sheetu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskovao sinoc Hallowed Nemesis i sekiru iz istog seta i bacio oba govneta odmah. Kad ih stavim izgubim 150k damg.

Cenim da moram da kujem 100x da bih zabo jedan dobar roll a nisam siguran da ce me D3 drzati bas toliko :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

u RoS-u se mnogo brze leveluje, al mnogo

u adventure modu ide brutalno brzo, pogotovo actu 5, u gradu (commons i ona druga mapa) gde iza svakih vrata ima event za brdo expa + chest eventovi za josh expa + sami bountyji...

meni koji (za svoje pojmove) casualujem i ne jurim ka tormentu (na t1 ubijam maltaela tipa 5 minuta, fak det shit, fajt koji traje duze od 60 sec je bezveze ;oP) exp je usporio tek oko 70og paragon nivoa kad treba oko 150 milki za nivo a bounty/chest event  (na masteru) daje 3-12 mill

 

interesuje me je da li je glupa sreca ili skrivena mehanika da kad dobijes novu kopiju itema koji koristis stat roll je nacelno malo bolji? if yes, then na beskonacnoj ravni ( by Stator) samo treba da se nadam kopijama ovih itema koje setam i eventualno cu da dobijem i sokete i bolje statse nego ovo sto sad imam =o)

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

za vreme koje čeka da u campaign modu prvi put ubije maltaela može u adventureu 10 legendaryja da nakupi...plus eventuralno će ići na torment i torment legendaryje, a girovanje za prvi kill na t1 je smorina (bar meni)

uostalom ima opcija da resetuje igru na nulu (samo pricu, ne lika ;o)) pa ima opet garantovani legendary =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...