Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

moguće da si drugi put malo zaobilazio side eventove/exploration

ja sam sa crusaderom na hard isto nesto tipa 44ti lvl na početku petog čina

 

Sa ROS-om ili bez? Ja sam isto crusader, krenuo sve ispočetka, sve živo obilazim po mapi i čistim i tek sam na početku trećeg čina, a level 45 sam (expert difikulti za exp gain).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ble, plave, zute iteme mozes da dajes drugima, gemove i legendary iteme ne mozes, oni su bind on acc :
a ako promenis bilo kakav stat na nekom npr zutom itemu ili dodas gem na isti, item iz istog momenta postaje boa.. :D

edit: legendari itemi mogu samo da se dele ako je dropovao dok ste bili u partiju i za to ima 2h fore, posle 2h od dropa itema ne moze vise, pise na samom itemu na dnu ko je sve eligiible da dobije item :D odnosno ljudi iz partija koji su bili prisutni pri dropu

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Au, sinovi...Da ne spamujem onaj topic sa battletagovima, jer je poslednji put 30-og juna dobio reply.

Barbarian, ingame kaze da imam 720k dps-a, bez buffova, 1.1mil self buffed, a battlenet kaze 650k.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/kobaya-2999/hero/39123574

SKK?

Picim komotno torment 1, kapiram da bih mogao i 2, mozda 3 (lol ne), samo jos nisam imao muda da probam te tezine.

Aj dodajte za neke riftove i bauntiz - kobaya#2999

Ili mi bacite vase id na pm.

inb4 "sto ne rerollujes statsove i sranje su ti rollovi negde" - nemam soulove. [:(]

Edited by k0baya
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam usrao motku, Rare wand mi ima 2k damage roll i 120% gem u socketu, pošto ne mogu da igram T1 sa 800k jer mi je wizardica paučina moram da vrtim master, svi legendaries koji mi dropuju su gori ili uvredljivo gori od rare opreme koju imam a neke legendaries koje već imam držim samo zbog special affixa - one reapers wraps sam morao da enchantujem da ne budu sranje samo da bi imao tih 24% AP restoration od health globova.

Da bi nabudžio opremu da igram T1 treba mi oprema sa T1 - Blizzarde na kurac te nabijem...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...