Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Item dobija statove odmah na dropu valjda, ident nema nikakve veze.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

yep, thnx, just my luck :)

 

Napabircio sam ~65k dmg na monksici ali mi je toughness bulja na T1 ginem od packova ko mala maca

treba ti minimum 500k dmga da radis t1 kako treba.. tj, da cistis dovoljno brzo a da ne stignu mobovi da te ubiju. toughness ce doci sa jacim itemima. sve ispod tog dmga je smaranje i "trosenje vreme" . ovo trosenje je u smislu grindovanja, jer za vreme jednog t1 runna sa 65k dmg, mozes da odradis 5 runova sa 500k. :) naravno, pricamo o jurcanju legendi.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

za vreme jednog t1 runna sa 65k dmg, mozes da odradis 5 runova sa 500k

 

Bolje cijeli zivot zivjeti kao milijunas, nego jedan dan kao bijednik! [:D]

 

wat? kako jebeno nabudžiti damage na 500k ? kako to kako ?

 

Šta ja da radim sa 65k dmg a da je "dovoljno brzo" - da spustim na "Hard" pa da samo motam 15 puta isti run za sat vremena ? [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

wat, ja sa barbom koji nema ni 100k damaga opusteno radim onaj run do cydeae i azmodana na torment1, nisam nijednom zaginuo

i koliko ti treba vremenski, da odradis taj jedan run? zanima me bas, jel se peglas sa mobovima bas dosta ili ih izudaras iz par udaraca/jednog crita? 

 

sad inace tek vidim da shek nema ros-a, a ne znam ni za tebe dule.. :) ako igrate obicnu d3, onda je sve regularno, sto se dmga tice. inace shekk, 500k dmg ko iz picke kad budes uzeo ros. AKO budes uzeo, a do tad ces morati da guslas sa 65k.. :) 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Drugačiji je T1 na lvl70 i T1 na lvl60, tj mnogo manje helta imaju mobovi.

 

Takođe, sa opremom i gemovima iz RoSa, opušteno uvišestručiš dmg.

 

Sa monkom ćeš teško nabudžiti 500k bez RoSa.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Sa 500k na lvlu 60 cistis t6 i boostujes mog DH-a u isto vreme. Kao svez lvl 60 u t1 ulazis odmah jedino ako si imao malo srece sa dropovima. Expert/Master bi trebalo da ti rade posao ako hoces challenge, ali ako vec ne radis t1 za set iteme i leg drop increase, onda realno - normal + reset quests, i farm diabla za garantovani legendary. Sat i po da predjes ceo quest line, a mozda padne i nesto usput.

 

Mada tu mi je nesto sumnjivo posto sa One with everything bi trebao lako da dignes all res na pristojnu brojku, sto je po meni najbolji nacin da povecas survivabliity u tormentima (imam hc monka na 60om i dodge mi je u najmanju ruku nepouzdan).

Link to comment
Share on other sites

500k ....

 

Sta ja radim pogresno?

 

Imam RoS, ali nisam dobio bolju opremu od ove. Ja sam daleko od 500k ili milion ili dva.

http://us.battle.net/d3/en/profile/overk1nd-1833/hero/33301231

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kili usro sam se farmujci, koliko imam vremena, i ovo je najbolje sto sam dobio.

Nisam video sock item ne pamtim. A sa ovim ne mogu ni master da cistim.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Aj da vam pomognem sa potrebnim statsovima po slotovima, to je za pochetak da mozete da farmujete torment 1, chisto da znate u kojem pravcu idete.

 

Glava: main stat, vita, 4.5-6% crita, socket ( u njega life % gem ili crveni za experience)

 

Amulet: main stat, vita/all res, 8-10% crita, 80-100% crit dmg

 

Rukavice: main stat, vita/all ress, crita 8-10%, 40-50% crit dmg

 

Ringovi: main stat, average dmg, crit chance 5-6%, crit dmg 40-50%

 

Bracer: main stat, vita, all res, 4.5-6% crita

 

Chest i pantolone trebaju da imaju sockete, chest 3 komada, pantalone 2. Najveci toughness iz njih izvlachite, znachi: Main stat, vita, all ress, armor, % life

 

Belt: main stat, vita, all res, armor, % life

 

Boots: 12% move speeda, main stat, vita, all res

 

Oruzje: dosta dmg, socket da ubacite zeleni gem, crit hit dmg, main stat/vita/life on hit. Igrate softcore nema potrebe shield da furate, znachi 2x 1 hander.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Lepo si ti to napisao, mada je manje vise jasno sta bi trebalo da se nosi. Problem je sto posle nekog 60,61 nivoa em ne mogu da igram preko hard, odnosno mogu ako cu da bijem po 5 minuta svakog malog krita i da trcim oko elita po 15-20 min, em ja ni ne dobijam stvari koje bi poboljsale ono sto sada imam. Ako nesto i ode u + par posto, drugi stat ode 15% u minus. A onda vi pomenete neke milione :)

Zato pitam sta lose radim.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo si ti to napisao, mada je manje vise jasno sta bi trebalo da se nosi. Problem je sto posle nekog 60,61 nivoa em ne mogu da igram preko hard, odnosno mogu ako cu da bijem po 5 minuta svakog malog krita i da trcim oko elita po 15-20 min, em ja ni ne dobijam stvari koje bi poboljsale ono sto sada imam. Ako nesto i ode u + par posto, drugi stat ode 15% u minus. A onda vi pomenete neke milione :)

Zato pitam sta lose radim.

 

 

Smanji tezinu, fokusiraj se da dobijesh 70 pa polako. Za pochetak igraj parti bountije, ispadace oprema polako.

Link to comment
Share on other sites

i zameni taj plavi amulet sto nosis.. prvi put vidim da neko nosi plavi item, al stvarno. :D

 

milioni dodju sa itemima kasnije, al kao sto je ninja napisao gore, gledaj da se fokusiras na bitne statse, strenght pre svega, onda crit chance, pa crit dmg, pa attack speed.. pa ostalo gledaj kako dodje.  trenutno imas 4000 str, a treba ti bar jos toliko da bi bio validan za torment. 

 

idi odma kod babe da ti socketuje taj weapon, naguraj marquiz emerald za pocetak (ako nemas golda, a nemas sad sigurno), bice ti duplo lakse. al pre toga nabavi bar 30 crit chance,  jer kolko vidim po itemima ti nemas ni 20 ovde :) takodje, sve ovo sto je ninja napisao, to su statsi koje treba da gledas za odredjene item slotove. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

i koliko ti treba vremenski, da odradis taj jedan run? zanima me bas, jel se peglas sa mobovima bas dosta ili ih izudaras iz par udaraca/jednog crita? 

 

sad inace tek vidim da shek nema ros-a, a ne znam ni za tebe dule.. :) ako igrate obicnu d3, onda je sve regularno, sto se dmga tice. inace shekk, 500k dmg ko iz picke kad budes uzeo ros. AKO budes uzeo, a do tad ces morati da guslas sa 65k.. :) 

 

bez rosa da, verovatno je lakse, treba manji dmg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i zameni taj plavi amulet sto nosis.. prvi put vidim da neko nosi plavi item, al stvarno. :D

 

pls, plavi itemi su nekada bili bolji od legendarnih :D

 

edit: 65k je zaista malo i za "obican" d3, bez ekspanzije, ja se secam da smo pre godinu dana imali po 300k+, doduse sa koriscenjem aukcije : )

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...