Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Au, povlacim rec, kili master:)

 

Btw i ja predjoh igru, nekako mi deluje kratko...i cek, sad kad sam roknuo diabla mogu da igram bilo koji kvest na ova 3 nivoa tezine (torment tek kad budem 60 lvl)...ja mislio da ce biti kao u dvojci da mora da se prelazi cela igra na sledecem stepenu tezine...ovako lepo moze da se grinda diablo i ostali bosovi na master i ceka neki fini drop do 60lvla:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

od poslednjeg patcha su promenili to dule. bilo je normal - hell - inferno sta god pa si mogao da igras na svakoj tezini :D

 

a u principu je dobro sto postoji sada "samo" jedno prelazenje, posto i dalje igras danima i nedeljama (a u vecini slucajeva beskonacno) za bilo kakav normalan item

 

i vise ti se isplati sada da otvaras cupove, chestove ili klikces na mrtva tela po zemlji nego sto ce bosovi da ti daju neki drop :D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne. Boss runovi ničemu ne služe osim što su dosadni :)

 

Loot tableovi su baš retardirani od 2.0 i deluje da sve što postoji ima istu šansu za legendary ili set item.

 

90% legova koji su mi ispali od 2.0 su bili iz normal chestova, dok recimo respl. chestovi mi daju najčešće samo plave iteme i neki gem.

 

Igraj kvestovi ili actove koji su ti zanimljivi, meni to deluje najrazumnije :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja hteo da pitam:)

 

Ne. Boss runovi ničemu ne služe osim što su dosadni :)

 

Loot tableovi su baš retardirani od 2.0 i deluje da sve što postoji ima istu šansu za legendary ili set item.

 

90% legova koji su mi ispali od 2.0 su bili iz normal chestova, dok recimo respl. chestovi mi daju najčešće samo plave iteme i neki gem.

 

Igraj kvestovi ili actove koji su ti zanimljivi, meni to deluje najrazumnije :)

 

au, pa bas bezveze onda:(...btw, meni nije ispao nijedan set (zeleni) item do sada, ako je to isto kao u dvojci

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ taj run i ovaj sto pominje lepybre, mislim da radi ceo battlenet i da ce da presuse svi dropovi na kraju :D

 

meni je dropovalo do sad brda legendarya (uglavnom useless, koji su zavrsili na salvageu), ali nikako nesto konkretno. al svejedno, veceras kad izadje reaper of souls, jedan plavi item ce da ima veci dmg od svih ovih legendarija sto su se farmovali satima .. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

http://us.battle.net/d3/en/blog/13393435/unlock-expert-card-packs-with-reaper-of-souls%E2%84%A2-3-20-2014

ako kupis kutiju, u njoj ces naci kartice sa kodovima :)

1 za obicnu verziju, 3 za CE

Moja greška. Ja sam uzeo digital i dobio card pack direkt u HS. Nisam skont'o da je box varijanta sa papirić kodovima.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ovaj shek se drogira :D

imas strimove iz azije koji su vec lvl 70 pa gledaj!

 

Pa ja nisam kupio RoS! Ako je lvl 70 zaključan iza još $30-40 dolara i'm out - najgora kupovina ikad, 1500 kinti za cca 15 sati igranja i čudan osećaj u ustima  [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...