Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

eventualy hocu, ali trenutno uzivam u ovom buildu :)

preorijentisao sam se na A2 runove, i sa increased monster density mi se jebeno svidja. Ne mogu da ti opisem koju mi radost ovo pricinjava posle Al Kaizer ad nauseam.

kad se malo izivim onda cu da pocnem da brinem o efikasnosti, za sad je cista fiesta o/

sto se tice oruzja planiram da kraftam nova, al kad se malo vratim sa parama u igru, atm sam na bednih 9 miliona, i ne zelim da bacam gold na kraft.

offhand mi je bio prvi kraft sekire sa 6 affixa, a sekire koristim zbog weapon mastera (10% CC ne propustam, kad se nabafam imam 47% CC i 438% CD, jos kad udjem u zerk ihaj :D)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

barb ne udara offhandom, nije bitan dmg na njemu, samo attack speed zbog tikova tornadoa. 

imas breakpointe ovde, http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6037344497 najbolje je da gadjas brzinu offhanda >2.22.

imas ls samo na beltu.. :/

 

nasao sam za 2 sekunde ovo na ah - http://i.imgur.com/O9JPJ5X.png     - cd, soket, ls, 1.5as, a kosta manje od 5 krafotva ex grand galrakija! :)

Link to comment
Share on other sites

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Killy-2271/hero/186069

kapirao sam da uzmem skorn koji bi mi bio upgrade 15-20k dmga

i znam da su mi rukavice sranje ali ako neko ima pametniji predlog sta da uradim sa 400milki nek se javi slobodno

 

najveci prob ti je sto imas samo 400 all res i 29k hp-a. moras da izguras bar do 650k ehp-a ako hoces mp8+ da radis. a to bi u prevodu znacilo 550 all res i ~45k hp-a.

 

da imam 400m uzeo bih prvo  Ik glavu sa 60ak all res i 190str i IK chest sa dosta vita (ili %life9+ vit 90+). onda shouldere i bracere probaj da craftujes kao sto je bliss rekao. ja bih pre uzeo echoing sa LS + dobar sword u off  , skorn ako uzmes moras ias da izvlacis na prstenju rukavicama amuletu a to bi ti bilo preskupo. nadji neki rare pants na ah sa 200+ vit ,60+all res, 200+ armora i str sto vise mozes. boots uzmes ice climbers sa vit. prstenje cc + cd + avg dmg, amulet isto tako. ako ti bas nedostaje ms onda mozes neke IK boots da uzmes a na glavu stavis mempo. to bi ti bilo najjednostavnije. belt uzmi witching sa 60 al lres i 90str. mislim da bi ti se uklopilo u budzet ako budes strpljiv i cekao sve po nekim ok cenama xD

 

znaci prvo ehp neki ok pa onda ulazi u dps polako ;-)

 

@bliss kako mislis da ne udaras off handom ? udaras sigurno, samo je slucaj sa vetrovima da oni gledaju dmg od main handa a ias od off handa, a imas druge skillove 1 udarac je sa main 1 sa off .

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

bliss kako mislis da ne udaras off handom ? udaras sigurno, samo je slucaj sa vetrovima da oni gledaju dmg od main handa a ias od off handa, a imas druge skillove 1 udarac je sa main 1 sa off .

 

koje "druge skillove" koristi ww barb? :)

poenta celog bilda je permawrath. ljudi koji imaju bolji gear ne koriste ni fury generator, nego seismic slam ili hota... 

Link to comment
Share on other sites

Jeste igrali nesto vise od patcha? Ovaj povecan broj monstera dusu dao za archon wizarda, nabije se tona exp-a dok odes po neki od kljuceva... 

 

A inace, ispala su mi tri seta (Tal Rasha belt, Zunimassa helm i ovaj Shenlong kako vec za monka), izgleda mi da su malo pojacali drop toga... I upravo Chantodo wand :D

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Act I:



  • The Lyceum
  • Cave of the Moon Clan Level 1
  • Weeping Hollow
  • Cathedral Level 1
  • Cathedral Level 2
  • Leoric’s Hunting Grounds
  • Whimsyshire


Act II:



  • Realm of Shadow
  • Dahlgur Oasis
  • Vile Cavern
  • The Storm Halls
  • The Unknown Depths
  • The Eastern Channel
  • The Western Channel
Link to comment
Share on other sites

Sada su aktovi dosta balansirani al meni je ipak najjaci a1.

 

kada mi se igra :

  • Weeping Hollow
  • Fields of misery
  • Festering woods
  • Leoric’s Hunting Grounds
  • Whimsyshire
  • +Warden i Butch
  •  

 

kada mi se ne igra : fields / festering / wheeping  xD

Link to comment
Share on other sites

pa sa WW varvarinom bas to i radis trcis unaokolo i pustas tornado,i kajtujes...

meni treba nesto da bijem ,zbog toga i uzeh varvarina,da sam hteo da kajtujem uzeo bih DH :)

 

kako bre kajtujem vrtim se u sred moltena/frozen/desecratora itd. xD a to ako trcim unaokolo ,i "pustim vetar" tu i tamo, je zato da bih privukao sto vise mobova na jedno mesto i da onda uletim u njih xD ja ne znam sta je tu kajtovanje...

 

 

ovo je od ranije klip, msm da je 1.05

 

*laguej zbog frapsa

Edited by ctk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...