Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Da resimo misteriju bugovanja na AH koja su se svima desavala. To su oni bugovi koje sam pomenuo da su unistili igru.. npr. Postavis item lik ostavi za taj item 2 3 mil nebitno kolko... minut posle isteka vremena na aukciji za taj item odes pa promenis vreme i datum na tvom racunaru... Tebi ostane 2 mil i naravno tvoj item.. a liku se vrati isti iznos para koje je dao za taj item... Pa se posle pitate kako likovi su imali po 750 miliona... I normalno da su ljudi uzivali jedno 10 dana tako postavi item vrati vreme i kad su videli bug bilo je kasno pokupovali likovi sve protrcali kroz igru i GAME OVER

Moje iskustvo sa tim "bagovima" je posle patcha i "popravke" tih gluposti za otkazivanje AH itd itd... Da kazem u poslednjih mesec dana, ali naravno u pocetku ih je isto bilo, samo tad nisam mogao da stavim 15mil bid i budem siguran da ja dobijam item kada sam ukupno imao 200k na accountu jer sam golde instant prodavao. Naravno tad nisam mogao da budem siguran da me neko zajebava, jednostavno sam kontao da me je neko prebidovao jer mi je ponuda bila mala... Ali kasnije kada skontas da nesto nije u redu, i pocnes namerno da "istrazujes" oko toga, skontas da ustvari neko umire od smeha sa druge strane kompa dok ti kidas zivce :D

@prota

Znam, tako sam i napisao da bude smesno. Ali sto je tuzna istina, da je to ustvari moguce.

Negde sam citao da je neko tuzio Blizz ili nemam pojma neku jaku firmu po nekom smesnom osnovu i dobio par stotina hiljada funti ili cak koji milion... Ne mogu da tvrdim tacne cifre i koja je firma u pitanju jer se nazalost ne secam, ali siguran sam da je tako nekako bilo. Tipa riba je skontala da Blizz negde u njihovom pravilniku imaju pogresno formulisanu recenicu i kada je ona to "prekrsila" i dobila ban, tuzila ih je za lupam 5mil, a dobila 1mil na ruke i bog zna koje jos beneficije od njih kada su se dogovorili jer bi svejedno izgubili... bla bla nesto tako presmesno, znam da sam umirao od smeha danima samo od pomisli na tu temu, a ribi se okrenuo zivot nabolje za 359° -.-

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

moje zamerke na igricu:

1. prekratka, ali ok, nisam ni ocekivao nesto duze od igrice u 21.veku, pogotovo ovog tipa

2. cetvrti chin je presmeshan

3. chini mi se da ima premalo vrsta kripova, chak i manje nego u d2

4. nedoradjeni sistem oruzja koji su ekluzivni za odredjenje klase heroja. Preciznije mislim na monaha, za koga ne shvatam poentu, dvoruchnog oruzja (daibo) jer ono nikada nije ni 60% kombinacije off-hand oruzhja (shuko, claws) i bilo kog univerzalnog macha, sekire, koplja itd....Uvek je premali DPS a ne dobija se ni u brzini, niti neka specijalna osobina, npr regenerisanje Spirita ako koristish daibo.

5. ocekivao sam malo vishe tamnih prostora i jezovitije scenografije, a pola "tabli" su ili raj ili pasnjaci ili pustinja...da ne govorim sto su mi se mape u d2 chinile prostranije. OK, D3 uvek iznova generishe drugachije mape, ali je sve nekako malo.

6. Najtezi boss mi je bio Belial, zbog skuchenog prostora. Sam Diablo, na kraju je presmeshan, zbog otvorenog prostora.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Netacno je da su mape random [:)]

Mape su iste samo su takozvane pecine,kuce i ostale mini instancirane prostorije random,dok si u D2 imao skroz random mapu.Ulazi su bili na random stranama cak je i oblik mape bio random (naprimer chapter u pustinji ili chapter u dzungli).Isto tako ovaj D3 izgleda vise kao Power Rangers meets WOW .Nema te mracnosti,sumornosti i pomalo ozbiljnosti iz D2.Mislim onaj 4. chapter su promasili skroz.Ko da se ne secaju sta je vazno iz D1 ,a to je takozvani dark,hell infested church crawling :tf:

Link to comment
Share on other sites

ako ima neko ko ima bas high dps da hoce da radimo pony level/a3/4 nek se javi plx ovde ili na pm da odigramo koji run

imam neki lep tanking gear za sve gore pomenuto, cak mogu i da solujem ali traje poduze

http://us.blizzard.com/en-us/securityupdate.html?utm_source=internal&utm_medium=launcher&utm_campaign=d3&utm_content=left-banner

hakovali amerike i kinu. u slucaju da je neko igra na us accountu

Link to comment
Share on other sites

Ko se razocarao u D3 moze da proba http://www.pathofexile.com/

Kriparian igra trenutno path of exile mozete da pogledate njegove youtube filmice i strimove na twitchtv da se informisete o igri detaljnije. Igra vuce inspiraciju iz mnostva igara , prvenstveno od d2 ( itemi gradnja karaktera i mrachan karakter igre ) pa onda i od final fantasy VII ( pasivni skilovi ) final fantasy X ( soketovanje spellova i skilova ) , darkfall ( cutthroath lige i pvp sistemi ) itd.

Tako da je dosta drugacija od diabla 3. F2P bez pay to win MMO arpg.

Igra je jos uvek u closed beti , open beta ce da bude soft launch stim da planiraju da razvijaju igru kao MMO dakle konstantno ubacivanje contenta u narednih desetak godina.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo mog barba s kojim od juce nakon blage promene geara mogu da tenkujem i po 2 elite packa odjednom u act2. Act3 mobove ubijam ko nista, elite 2 od 5 mogu da prodjem , u sustini jos sam slab za act3. Skupljam gold pa da dignem HP na nekih 75-80k , i rezistanse da podignem sa 1000 koliko su trenutno na oko 1400 svaki. Dps mi je naravno mizeran jer pravim pure tank build.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ixinho-2797/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...