Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jaoj mazohista :))))

Jebas pare i RMAH!

HC mod je vratio car igranja bar malo ... bas je uzivancija i lozenje, kad pogines pogines, nije smak sveta, smoris se malko al postavis novi cilj, probas drugu klasu ...

Jel' vama stvarno zanimljivo da farmujete pony level do iznemoglosti? Meni je to mazohizam!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Savetovao bih ljude da se ne zalecu sa postovanjem aukcija kad izadje RMAH. Prilikom postovanja prve aukcije igrace da vam trazi ili Paypal ili da salje pare na Bnet balance. Ako izaberete Bnet balance te pare se posle ne mogu nikako povuci i svaka sledeca aukcija ce da salje pare na Bnet balance. Kad saznam jos vise detelja napraviti post gde cu da nudim usluge podizanja vasih krvavo zaradjenih para na moj Paypal :tf: Kada skupite odredjenu sumu ja vam saljem pare preko Western Uniona. U svakom slucaju (ne vezano za moje Paypal usluge) ako ne zelite da od para sa aukcije kupujete wow gamecardove i blizzard majice savetovao bih vas da sacekate sa postovanjem prve aukcije dok ne nabavite Paypal account.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nemaju svi ortaka iz Bosne :D A nisam siguran dali ce moci da se menja ta opcija. Mislim da kad prvi put stavis da pare idu na bnet balance sve ostale aukcije ce da idu tamo i nema opcije da se to promeni. Nije proverena informacija ali vrlo je moguce da je tako.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@neo

Ako sve bude islo po planu ovde sam jos mesec dana, onda sam u Srbiji isto mesec dana pa se ponovo vracam. U svakom slucaju ako zatreba javi.

@Shomi

Ako je to tacno onda je to jos bolje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Drugari, jel ovaj fizicki auth. svaki isti? U smislu, mogu na primer da narucim ovaj 'blizzard authenticator' sa blizzard.rs shopa? Ne treba mi neki 'diablo3 authenticator'? (Imam budjavi fon, nista od onih fancy aplikacja ne bi radilo :( )

Edited by cowssaymoo

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

Mobile Authenticator for Windows

Za one koji nemaju "fancy and shiny" telefone sa androidom ili mobile win itd... To je prakticno "emulator" za pc, vec pomenutog "Mobile Authenticator"-a. Samo da napomenem da ni program ni stranica nije blizzardova, niti su oni javno podrzali niti odobrili koriscenje ovog emulatora. Jednostavno je cod programa izmenjen tako da radi na compu, isto kao sto radi na telefonu. Posto je program besplatan, Blizzard se nije oglasio po tom pitanju, sem sto su rekli da ne odgovaraju za eventualne posledice ukoliko sigurnost kompjutera bude kompromitovana zbog manjka antivirusa ili neke druge zastite, ugrozavanja privatnosti itd itd. To isto vazi i za mobile auth. koji se "skine" direktno od njih, jer oni ne mogu da garantuju za sigurnost vaseg telefona.

Ja imam vise accounta, na 2 koristim ovaj vec skoro godinu dana, nikad nisam imao problem.

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

i kakvi su prvi utiscia oko RMAH? jel prodao neko nesto? jel ima potencijala? I kao sto rekoh ako nekom trebaju Paypal usluge neka se javi na PM. Otvoren sam za sve dogovore

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i kakvi su prvi utiscia oko RMAH? jel prodao neko nesto? jel ima potencijala? I kao sto rekoh ako nekom trebaju Paypal usluge neka se javi na PM. Otvoren sam za sve dogovore

Ja sam uzeo oko 100eur na PP za danas, i oko 30 na bnet balance... Kontam to je predobro islo danas jer je tek ubaceno pa ljudi bacaju pare na sve zivo... Sve u svemu nisam prodao nista extraordinary nego gomilu average itema za po 4-10eur... Jevropa, standard... -.-

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo oko 100eur na PP za danas, i oko 30 na bnet balance... Kontam to je predobro islo danas jer je tek ubaceno pa ljudi bacaju pare na sve zivo... Sve u svemu nisam prodao nista extraordinary nego gomilu average itema za po 4-10eur... Jevropa, standard... -.-

radi sve sa paypalom provereno!

Edited by Patrijarh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...