Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

koja komedija....

ne radi? :tf:

ja juce uzeh igru i ni sinoc a ni sad ne radi...nisam se jos ni jednom ulogovao :tf: vazno je da sam kupio igru, sto moram i da igram :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Vezano za guest passove, ja sam uz CE dobio samo dva pasa za WOW (i još jedno kartonče sa serijskim brojem za D1 i D2 koji su bili na stiku), jel i ostalima tako ili je to neka greška?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vezano za guest passove, ja sam uz CE dobio samo dva pasa za WOW (i još jedno kartonče sa serijskim brojem za D1 i D2 koji su bili na stiku), jel i ostalima tako ili je to neka greška?

pa verovatno greska.ili druga varijanta. ja dobih 2xD3 i 1xWOW guest -ove...

ako si dobio gratis D1 i D2 to je sasvim ok i bolje od guest-ova :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

jbte error 37 u 00:47

ah, novi error

dakle, bio sam u igri i prijavilo je neki error 1 za party... a nisam bio u partyju u tom trenutku i dropovalo me iz igre... idemo log in ponovo...

10 min kasnije: sad me najzad ulogovalo, nakon xx error 37ica, i cim se ulogujem, isti onaj error 1 i dropuje me u log screen.

jeeeee /simpsons/

moram još jednom:

Nisam ispratio priču, pišajte po meni, ali zašto se tripujete da će biti OMFG FULL SERVER HAPL PZPL I KENTZ PLYAE OMG. Ovo će raditi isto kao i SC2, znači biće Cloud-a za karaktere, ali će svako igrati igru na svom računaru, nema online hostovanja igre i slično, već samo autentikacija i čuvanje karaktera online. Ne sećam se da je za SC2 bio ikada ikakav queue. Stoga lagano momci, biće po rupa za svaki našiljen penis.

... biće blizzard penisa za svačiju rupu... fixed

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5592451809?page=3

Error 1 se širi...

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki dobar tip za DH-a kako dubije Diba na nightmare, solo. Muda su mi se oteglila do poda od pokusaja...

Diabla?

Koja faza te jebe?

U fazi jedan kajt do besvesti i izbegavanje fbalova i onih cage-ova. Fora je da ne smes nikad da stojis, samo pucanje iz zastajkivanja.

U fazi dva pola sekunde nakon sto nestane picis u smoke bomb i bezis od svoje iluzije, peglas je iz daljine i izbegavas strele/skilove.

Faza 3 isto ko u 1 samo sto na one munje u arc-u palis smoke bomb.

Dosta pomaze za sve ovo da imas "tactical advantage" passive.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvo je pisalo pauza od 3 do 4, pa onda da je od 1 do 3, "pripremaju" igru za peč. Btw, ja uspem da se ulogujem, ali nemam lika na ekranu i sve je pojebano, ali mogu da odradim AH (tj, poslao sam predmete na prodaju).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...