Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ja sam ga ubio pre par sati na nightmare , prvih minut nisam ni provaljivao kako se zovu kripovi dok sam ih ubijao kad slucajno pogledah i zapanjih se :D Mnogo dobar trip

btw zna li neko moze li kako da se pristupe stariji audio zapisi iz diabla,tj igrao sam sinoc par sati sa zvukom iskljucenim u igri jer sam pricao na skajpu,ali sam otkrio par novih zapisa,npr onaj necromancer iz act 2 kojeg nisam do sad sretao,i osim toga jos par knjiga,pa ima li neka opcija gde moze da se pristupi tome i da se odslusa ponovo?

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

... pa onda stisneš tab sa pismom. Međutim, naknadnim čitanjem lorea neće da ti štiklira one unose kod ačivmenta, to mora izgleda tokom igranja da se čita kada se desi (meni za prvi act, npr., nedostaje štikliranje za dva neprijatelja iako ih imam među tim spisima).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

... pa onda stisneš tab sa pismom. Međutim, naknadnim čitanjem lorea neće da ti štiklira one unose kod ačivmenta, to mora izgleda tokom igranja da se čita kada se desi (meni za prvi act, npr., nedostaje štikliranje za dva neprijatelja iako ih imam među tim spisima).

kakva glupost, ja vidim meni nije stiklirano pola tih stvari i zprostog razloga jer sam neke stvari brze citao nego dok saslusam da mi on izdeklamuje - a sve to jer imam ograniceno vreme igranja...

nije da mi je bitan achivment nego sam se istripovao da li sam neke stvari video/procitao/odigrao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

relativno uspesno, sto se farmanja tice, nemoze svaki champion da se ubije, (reflect dmg itd)

e sto se bossova tice ide nekako, 50% diablo juce, danas bi trebao da padne, 700dps wepon imam pa traje malo fight :)

Jel ima ovde nekog da relativno uspešno cepa inferno sa DH-om?

Link to comment
Share on other sites

relativno uspesno, sto se farmanja tice, nemoze svaki champion da se ubije, (reflect dmg itd)

e sto se bossova tice ide nekako, 50% diablo juce, danas bi trebao da padne, 700dps wepon imam pa traje malo fight :)

Kako si ubio iskatu-a leba ti?

Ja za sada farmujem treceg bossa lagano sa 3-5 stakova valora.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aRXVTY!TYe!YcZcZa build mi je ovo ponekad sa nekim izmenama.

Verujem da imam portal do diabla da bi ga ubio odma posto su bossovi smesni kad si DH.

Link to comment
Share on other sites

E to mohi, znam da sam čitao da neko igra sa DHom al jebenih 150 strana... Koje skillove koristiš i kakvi su ti statsi? I šta furaš od itema? :)

d3stats.jpg

1. preparation/battle scars

2. smoke screen/lingering fog (ovo po potrebi menjam sa vaultom)

3. caltrops/bait the trap

4. companion/bat za bosseve i ozbiljniji farm ili ferrete za gluposti

lclick. elemental arrow/nether tentacles

rclick. hungering arrow/devouring arrow

36500hpa

Ovo 57k dps-a je sa talentom koji stekuje krit pa trenutno imam 100%, inace imam 35k dpsa.

i 46% magic finda u ovoj opremi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko problem mozda posle ovoga patcha...

kada pokrenem igru on mi udje, ulogujem se i izbaci mi da ce mi se diablo3 restartovati kako bi se aktivirao patch, posle toga mi izadje iz igre izbaci ponovo launcher koji mi kaze gresku da je diablo 3 vec pokrenut

edit

ok sad citam na blizzardovom forumu da je u toku extended maintenance

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Tako je bilo i pre neki dan kad EU server nije radio satima. Logovao sam se na US server bez ikakvog problema.

Kontam da sam tamo i trebao da započnem igru, em radi uvek server, em će makar uvek biti više ljudi koji nemaju vremena da grinduju, ali imaju dolare... :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...