Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jedini lol mi je odnos prema legendary itemima. Ako im je onaj armory na sajtu tacan, najjaci legendary weapon radi oko 800 dps-a (evo ispravka jabre :D) i jos ako ima onaj boost od 10-15% na dmg to mu dodje oko 1200-1500 (ovako odokativno), dok danas vidim na auction house-u , vec je ispalo neko koplje plavo od jedno 1200 i jace dps-a + neki dobri statovi.

Ne znam koji jos imaju plan za odrzavanje ige u zivotu, posto ljudi najvise vole da farmuju iteme. A trenutno imamo situaciju da su legendary itemi beskorisni, dok u D2 si isao na mephista i baala tri miliona puta u nadi za dropom koji ce se jasno izdvajati.

Znam pre izlaska igre sam gledao taj armory i gledam onaj "Harvest Moon" za barbariana, 300 dps-a, gledam kako bi dobro bilo da ga nekako dobijem, kao cimanje 2-3 meseca za to... I onda za 6 dana dodjem do momenta kada je apsolutno beskorisno imati takav item jer imam rare mace od 380 dps-a koji je dropovao neki random chest. Znaci potrebu za "Harvest Moon-om" (recimo, taj item sam uzeo samo za primer) sam imao citavih jedan dan tj od lvl-a 54 do lvl-a 58, kada krene taj jaci drop plavih i zutih itema koji totalno zasene legandary-je za koje treba da te: 1. usere recept 2. dignes blaksmith na odredjen nivo za jedno 200k golda 3. Salvadzujes 200 itema, ili druga opcija odma drop legendary-ja ako nije craftable.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

pa jebiga, prokleti weapon dmg bitniji :) ima i legendary preko 600 nisi ti to nesto video lepo, ali cinjenica je da ispada krs plavih i zutih koji su veoma slicni po dmgu a malo losijih statova. Problem je sto i zuti i legendary mogu da imaju krs random statove na sebi, ali zutih ima mnogo vise pa ti veca sansa da bude ok :)

T_T

Link to comment
Share on other sites

Ok, hvatas se za tehnikalije :D.

Generalno koji ce kurac uopste legendary koji se koriste pre 60-og levela? to mi je malo glupo. A drugo ako je sranje elgendary, nek bude rare drop i neka bude barem 3-4 puta jace od obicnog jer je legendary, mislim ime kaze, LEGENDARNO :D

Link to comment
Share on other sites

Izbacili su 'listu' hotfixeva http://us.battle.net/d3/en/blog/5825330/Diablo_III_Hotfixes_-_May_Updated_52312-5_23_2012#blog.

MoH i hiluje manje i ona runa je bukvalno nerfovana da nema vise poente da se koristi (to su njihove reci inace). Kao sto sam i rekao i quickening je nerfovan da ne generise spirit od ciriticala od sweeping winda i ostalih skilova.

Osim toga Wizard Energy armor - force armor: Amount of damage absorbed from a single attack will now cap at 100% of a player’s maximum Life.

Link to comment
Share on other sites

Aj ne vajnujte noobovi. Ja nisam ni jednom poginuo na NM sa wizardom do update-a, i sad sam se ukljucio i za pola sata poginuo 2 puta. Malo sam promenio build i poceo da kite-ujem i malo je bolje.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Aj ne vajnujte noobovi. Ja nisam ni jednom poginuo na NM sa wizardom do update-a, i sad sam se ukljucio i za pola sata poginuo 2 puta. Malo sam promenio build i poceo da kite-ujem i malo je bolje.

Bilo koji nerf/buff na bilo sta se NE OSECA na normal / nightmare / hell-u .... na infernu vidis od cega ti je sastavljena klasa realno... pre toga mozes bukvalno bilo koji spec da igras uspesno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Yup imaju problem sa AH i sa game serverom, tako da nije totalni fail sto moram da radim i veceras! :D

a ova WIZ runa.. sta, grantuje ti protect od jednog 1hitKO i to je to ?

ne kontam desc...

You want to find out the max hit you'll take in an area (Let's say its 20k)

Then you calculate how much HP you'll want.

Max Hit = 1.35 * Max Health

So for 20k you get

20k = 1.35 * Max Health, so you want about 15k hp for max absorption.

Samo da dodam da ako taj udarac, nakon sto se oduzme 35% umanjenja dmg-a od strane force armora, nije veci od max hp-a, automatski se skida 35% hp-a kao i do sada, makar bi tako trebalo da bude.

Hm ili je mozda malo drugacije, mozda moze da se prezivi udarac koji pravi 199% max hp-a, jer ako po ovoj izmeni stoji da je absorbtion cap 100% to znaci da hp mora da bude veci od 50% od udarca u suprotnom se umire, pa samim tim da bi se preziveo udarac od 60k hp mora da bude 30.1k npr.

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Hm, ja sam sve do inferna bukvalno preletao kroz mobove radeci full clear svega, no ako te muci prezivljavanje obavezno uzmi diamond skin crystal shell runu, mislim da ti ne treba vise defensive skilova od toga na tom nivou.

Za dps magic weapon force weapon kad dodjes do 35lvla, ako vec nisi, i familiara sa sparkflintom, arcane hidru dok ne dodje venom hidra a za main mozes i shock pulse explosive bolts pa posle piercing orb ili electrocute sa lightning blastom.

Za sekundarni disintegrate sa convergence za duplo uzivanje :)

Edit: ulete Dino :)

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

evo kako moja snajka buba, i em ubiva ko luda, em je neunistiva:

wiz_skills.jpg

sad sam A2 NM tek krenuo, nemam nikakvih problema, i mislim da ih necu ni imati jos dosta dugo.

ali vreme ce pokazati :)

DPS imi je inace 1222.09.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

moze li neki savet kako pospesiti wizarda da moze vise da prezivi,jer ovaj moj na nightmare se muci strasno.Nekako nemam ni toliki dps tako da je beganje dosadno i dugp dok nekog ne roknem

Kupi neke iteme za tvoj lvl sa AH-a mozes da nadjes nesto za male pare sigurno

Link to comment
Share on other sites

evo i mene , 4.act na nightmare, barb 25k helta, 3,8k dmg bez buffa, sa WoTB + max fury dmg boost = 10k dmg :) , dok se nisam malo popravio sa gearom , ginuo sam ko blesav u act 3 od elite-a sa fire chainom, sad sam se malo nabudzio pred act4, prolazim kroz njih kao kroz puter :)

evo i mog barba - 2s6sg1s.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo i mene , 4.act na nightmare, barb 25k helta, 3,8k dmg bez buffa, sa WoTB + max fury dmg boost = 10k dmg :) , dok se nisam malo popravio sa gearom , ginuo sam ko blesav u act 3 od elite-a sa fire chainom, sad sam se malo nabudzio pred act4, prolazim kroz njih kao kroz puter :)

evo i mog barba - 2s6sg1s.jpg

Ofanzivan build sa dva oruzija u ruci, svidja mi se. Bas javi kako ce ici kasnije. Ja sam isto krkao strenth umesto vitalitija i double weapon, onda sam posle morao da menjam na vitality i oruzje + stit.

@Topic

Inace privodim hell kraju. Ne znam da li uopste da idem odmah u inferno solo s obzirom da i sada u hell-u champione jos nisam "olako" resavao.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...