Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Koliko sam cuo (posto sam na poslu pa ne mogu da testiram...) disable-ovali su i force armor runu na wizardu, tako da low hp wizardi ce padati ko kruske, sto mi je drago, ali bolje da su popravili melee klase sa nekim boost-om nego da nerfuju range klase.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam cuo (posto sam na poslu pa ne mogu da testiram...) disable-ovali su i force armor runu na wizardu, tako da low hp wizardi ce padati ko kruske, sto mi je drago, ali bolje da su popravili melee klase sa nekim boost-om nego da nerfuju range klase.

Nerfuju sve, kako bi igra bila jos teza, noliferi su zavrsili sve na infernu za 7 dana, a blizzard je najavljivao mesece :), njima je cilj da igra bude jos jos jos teza, kako bi morao da kupujes bolje iteme na RMAH-u.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim vec su nerfovani neki spellovi, primetio sam da mi je smoke screen na hunter-u 2 sec a bilo je sinoc 4 sec, to je kao neki silent nerf i jos nisu promenili tooltips a pitanje je da li ce biti jos posto ja nemogu nista da nadjem od informacija.

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim vec su nerfovani neki spellovi, primetio sam da mi je smoke screen na hunter-u 2 sec a bilo je sinoc 4 sec, to je kao neki silent nerf i jos nisu promenili tooltips a pitanje je da li ce biti jos posto ja nemogu nista da nadjem od informacija.

zapravo, promenili su sa pocetnih 2 sec na 1sec... eventualno sa onom runom, mozes da vratis na 2 sekunde.

ali jebem ti blizzard, taman kad sam krenuo da koristim smoke screen, oni ga nerfuju...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Sada su objavili da su prodali 3.5 miliona kopija u prvih 24h ne racunajuci 1.2 miliona koji su dobili free sa WOW-om. Tako da su prvog dana imali 4.7 miliona ljudi na serverima.

Poredjenja radi SC2 je imao 1.5 miliona prodatih kopija za prvih 24h i sa time je oborio par rekorda.

U prvih nedelju dana su prodali 6.3 miliona kopija sto je stavlja na 7. mesto najprodavanijih igara za PC svih vremena.

Ne znam ko je radio hype za D3 ali ga je odradio za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Napravili se pametni iz blizarda i napravili multiplayer igra da bude, da ne moze da se krekuje i cepa single player kao dvojku sto smo igrali po igraonicama, nego sad mora da se ceka emulator etc...kao za wow.. smor.

Skidrow :

Game is fully server based so emulating everything is going to take time.We are working on it.

Game will be accessible only as single player and there will be no online features.

More updates regarding Diablo III will be added soon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...